БАЧУК Станіслав
Прізвище: БАЧУКПрізвище Англ: BACHUK
Ім'я: СтаніславІм'я Англ: Stanislav
Дата народження: 08.10.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Херсонська
ФСТ: МОН
Клуб: ХВУФК
Тренери: Сергєєв С. О., Гунько О. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
52.57 4ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
Біг на 800 м
1:59.73 6ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
2:00.10 4ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
DNS ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
52.57 II 4ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Херсонська Херсон,ВУФК Херсон     Суббота О.В.,Сергєєв С.О.
Біг на 800 м
1:59.73 I 176/66 6ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
2:00.10 I 4ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Херсонська Херсон,ВУФК Херсон     Суббота О.В.,Сергєєв С.О.
DNS ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.78  Херсонська 5ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
КОНЯШИН Олег (04.04.2001), БОГДАН Ілля (13.11.2002), БАЧУК Станіслав (08.10.2001), КРЮЧКОВ Денис (28.11.2001)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:00.03 I 177/65 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
2:00.89 I 4ф1 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 17.01.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.
2:03.05 II 2ф1 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 12.01.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергеєв С.О.
Біг на 1500 м
DNF ф1 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 16.01.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.
4:25.94 II 6ф1 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 11.01.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергеєв С.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:00.34 II 177/65 8ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 30.06.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
2:00.17 II 177/65 2з4 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
Крос 6 км
22:47 177/65 24ф1 Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 02.03.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
Естафетний біг 4х800 м
8:14.92  Херсонська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
БАЧУК Станіслав (08.10.2001), МАСТЮК Олександр (28.03.2001), СЛОБОДЯН Даниїл (25.11.2002), ГАЙДАРОВ Владислав (08.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.47/0.0 I юн 2ф2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 04.11.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
Біг на 800 м
2:05.52 II 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
2:03.31 II 177/65 5ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.
2:09.13 II 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 16.06.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.
2:01.05 II 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.
Біг на 1500 м
4:25.84 III 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.
1204 15 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Сергєєв С.О.,Гунько О.П.
2:05.52 12.47/0.0
Естафетний біг 4х800 м
8:13.40  Херсонська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
БАЧУК Станіслав (08.10.2001), ГАЙДАРОВ Владислав (08.01.2002), ІСАЄВ Олександр (03.10.2002), МАСТЮК Олександр (28.03.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)