БОЙКО Денис
Прізвище: БОЙКОПрізвище Англ: BOIKO
Ім'я: ДенисІм'я Англ: Denys
Дата народження: 14.01.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Стрибки у довжину
5.09 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 18.01.2020
Штовхання ядра 5 кг
DNS ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
11.60 12ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
11.64 12кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
11.86 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 19.01.2020
DNS ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Штовхання ядра 4 кг
13.12 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики Суми 18.12.2019
12.90 Обласні змагання з легкої атлетики пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Метання диска 1,5 кг
32.06 15ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 15.02.2020
Метання списа 700 гр
43.73 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 14.02.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.09 II юн Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 18.01.2020
 Сумська Великописарівка,ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
X 5.09 3.60 5.06 X X
Штовхання ядра 5 кг
DNS ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
 Сумська ОДЮСШ м.Суми     Маслюк О.І.,Дейкун О.І.
11.60 I юн 185/82 12ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.,Дейкун О.І.
11.55 11.60 X
11.64 I юн 185/82 12кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.,Дейкун О.І.
11.11 11.64 11.56
11.86 I юн Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 19.01.2020
 Сумська Великописарівка,ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
11.80 X 11.86 X 11.09 X
DNS ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
Штовхання ядра 4 кг
13.12 I юн Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики Суми 18.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
13.12 X X X
12.90 I юн Обласні змагання з легкої атлетики пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
X 12.90 X 12.90
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
32.06 I юн 185/82 15ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 15.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Маслюк О.І.,Дейкун О.І.
32.06 X X
Метання списа 700 гр
43.73 III 174/71 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 14.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Маслюк О.І.,Дейкун О.І.
X 43.73 40.13

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.50 II юн 2з9 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
8.61 II юн 184/73 6сбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
DNS з8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Великописарівка     Дейкун О.І.
Біг на 200 м
DNS ф9 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Великописарівка     Дейкун О.І.
Біг на 1000 м
3:25.94 184/73 11сбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
Біг на 60 м з/б (0.914)
11.98 184/73 4сбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
Стрибки у висоту
1.35 III юн 184/73 11сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
135/XO 138/XXX
1.35 III юн Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Великописарівка     Дейкун О.І.
130/O 135/O 140/XXX
Стрибки з жердиною
NM 184/73 сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
200/XXX
Стрибки у довжину
4.61 III юн 184/73 12сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
4.61 X X
4.79 II юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 18.01.2019
 Сумська Великописарівка     Дейкун О.І.
4.79 X — — — —
Штовхання ядра 5 кг
11.01 I юн 184/73 5сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
10.33 11.01 10.38
10.09 II юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 19.01.2019
 Сумська Великописарівка     Дейкун О.І.
10.09 X X 9.62 9.50 X
Штовхання ядра 4 кг
12.75 I юн Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
X 11.19 X 12.75 12.31 12.25
Семиборство 5кг-0.914
2197 184/73 12 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
8.61 4.61 11.01 1.35 11.98 NM 3:25.94

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.54/-0.2 III юн 182/76 4вбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
Біг на 400 м
1:05.63 182/76 6вбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
Біг на 1000 м
3:29.45 III юн 182/76 8вбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
Біг на 110 м з/б (0.840)
22.09/-0.1 182/76 6вбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
Стрибки у висоту
1.46 II юн 182/76 13вбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
125/O 128/O 131/O 134/— 137/XO 140/O 143/— 146/XO 149/XXX
Стрибки у довжину
4.96/0.0 II юн 182/76 13вбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
X/0.0 4.96/0.0 X/0.0
Метання диска 1 кг
34.48 I юн Відкриті змагання з метань присвячені 76-й річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників Київ 18.10.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
X X 34.48 X
42.92 II 183/82 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.,Дейкун О.І.
X 42.92 42.86 X
Метання молота 5 кг
27.88 183/82 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.,Дейкун О.І.
27.70 X 27.88 26.61
Метання списа 700 гр
NM 183/76 ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
X X X
Метання списа 600 гр
51.35 II Відкриті змагання з метань присвячені 76-й річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників Київ 18.10.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
X 51.35 46.48 X
52.81 II 183/82 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.,Дейкун О.І.
48.67 50.02 50.79 52.81
42.24 III 182/76 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 15.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
40.93 40.85 41.15 39.55 X 42.24
40.65 III 182/76 5кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
40.65
45.30 III 182/76 1вбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
41.18 45.30 43.62
Штовхання ядра 5 кг
10.48 II юн 183/75 19ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
10.13 10.48 X
Штовхання ядра 4 кг
DNS ф Відкриті змагання з метань присвячені 76-й річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників Київ 18.10.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
13.52 III 174/66 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.,Дейкун О.І.
12.09 12.74 13.52 12.48
13.58 III 182/76 1вбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
13.58 13.24 X
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр
3187 III 182/76 11 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О.І.
13.54/-0.2 4.96/0.0 13.58 1:05.63 22.09/-0.1 1.46 45.30 3:29.45

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
14.30/-0.1 183/69 5вбр2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
14.16/-0.3 III юн 183/69 5вбр1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
Біг на 400 м
1:05.98 183/69 4вбр1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
1:06.95 183/69 4вбр1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
Біг на 1000 м
3:30.54 III юн 5вбр1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
3:25.46 III юн 183/69 7вбр1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
Біг на 110 м з/б (0.840)
21.99/+0.7 183/69 5вбр1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
21.67/-1.2 183/69 5вбр1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
Стрибки у висоту
1.36 III юн 183/69 9вбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
121/O 124/O 127/O 130/O 133/XXO 136/O 139/XXX
1.29 183/69 11вбр Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
120/O 123/O 126/O 129/XXO 132/XXX
Стрибки у довжину
NM 183/69 вбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
X/0.0 X/+0.2 X/+0.6
4.61/+1.6 III юн 183/69 10вбр Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
4.56/0.0 4.61/+1.6 4.54/+0.2
Метання списа 600 гр
33.36 II юн 183/69 4вбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
29.33 25.83 33.36
32.97 II юн 183/69 3вбр Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
31.73 31.00 32.97
Штовхання ядра 4 кг
10.28 II юн 183/69 5вбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
10.28 8.50 X
10.85 II юн 183/69 3вбр Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
10.00 10.18 10.85
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр
2247 II юн 183/69 9 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
14.30/-0.1 NM 10.28 1:05.98 21.99/+0.7 1.36 33.36 3:30.54
2596 II юн 183/69 10 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Дейкун О.І.
14.16/-0.3 4.61/+1.6 10.85 1:06.95 21.67/-1.2 1.29 32.97 3:25.46

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)