Прізвище: ЦЕБРИНСЬКИЙ | Прізвище Англ: TSEBRYNSKYY |
Ім'я: Олег | Ім'я Англ: Oleh |
Дата народження: 07.10.1996 | Стать: Ч |
ТФЛА: Тернопільська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2016 | 2014 | 2013 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.15 | 7.15 | 7.27 | 7.47 | 8.04 | |
Біг на 150 м | 17.09 | 17.09 | ||||
Біг на 200 м | 22.75 | 22.75 | 23.76 | 24.19 | 26.66 | |
Двоборство 60м + 200м | 962 | 962 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.04/-1.1 | 11.13/+1.4 | 11.30/-0.7 | 11.04/-1.1 | 11.46/-1.4 | 12.05/0.0 | |
Біг на 200 м | 22.22/+2.0 | 22.22/+2.0 | 22.83/+1.2 | 22.48/-1.5 | 22.87/-0.9 | 22.63/+0.3 | 23.18/+2.0 |
Естафетний біг 4х100 м | 42.30 | 44.32 | 43.32 | 42.30 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:05.04 | 2:05.04 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 150 м | ||||||
17.09 | 2з1 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | ||
Тернопiльська | ОДЮСШ Васірук М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.13/+1.4 | I | 4з1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Тернопiльська | МОН | ОДЮСШ Трн Васірук М.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.22/+2.0 | КМС | 2ф5 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Тернопiльська | МОН | ОДЮСШ Трн Васірук М.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.03/+2.2 | КМС | 179/76 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Тернопiльська | МОН | ОДЮСШ Трн Васірук М.С. | ||||
11.30/-0.7 | I | 3з7 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Тернопiльська | Тернопільська 2,ТНПУ ім.В.Гнатюка Васірук М.С. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.83/+1.2 | I | 182/74 | 4з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ Трн Васірук М. | ||||
22.85/-0.1 | I | 2ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Тернопiльська | Тернопільська 2,ТНПУ ім.В.Гнатюка Васірук М.С. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Тернопiльська | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 | |
ДОПТА Володимир (15.02.1997), ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), СЕНЧУК Віктор (27.02.1997), УДОДОВ Руслан (20.10.1997) | ||||||
DNS | Тернопiльська | ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 | |
ДАНИЛЮК Олег (05.07.1989), ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), ЧОРНОТА Дмитро (28.09.1987), ДОПТА Володимир (15.02.1997) | ||||||
44.32 | II | Тернопiльська | 2ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ХОМА Олександр (04.12.1996), ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), ДОПТА Володимир (15.02.1997), УДОДОВ Руслан (20.10.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.16 | I | 7пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
7.15 | I | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
7.20 | I | 3з2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.С.,Гавронська Н.Я. | ||||
DNS | з2 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | ||
Тернопiльська | К | ОДЮСШ "Колос" Трн Васірук М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.75 | КМС | 2з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ Васірук М.,Гавронська Н.Я. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.04/-1.1 | КМС | 180/77 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
DNS | з1 | Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків | Луцьк | 04.06.2016 | ||
Тернопiльська | К | ДЮСШ Колос Васірук М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.06/+2.2 | КМС | 181/77 | 8пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
22.14/+2.2 | КМС | 181/77 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
22.48/-1.5 | I | 5ф3 | Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків | Луцьк | 04.06.2016 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ Колос Васірук М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNF | 182/74 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 | |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.С.,Гавронська Н.Я. | ||||
11.27/+2.1 | I | 6з6 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Тернопiльська | ТНПУ ім.В.Гнатюка Васірук М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.87/-0.9 | I | 182/74 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.С.,Гавронська Н.Я. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.32 | II | Тернопiльська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), ДОПТА Володимир (15.02.1997), СЕНЧУК Віктор (27.02.1997), ХОМА Олександр (04.12.1996) | ||||||
43.58 | II | Тернопiльська | 12ф3 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), ІЩУК Іван (31.10.1992), СЕНЧУК Віктор (27.02.1997), ПЕТЕЛІН Сергій (20.09.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.27 | II | 2з7 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.С.,Гавронська Н.Я. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.76 | I | 4з9 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.С.,Гавронська Н.Я. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.60/-0.2 | II | 4з7 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.С. | ||||
11.46/-1.4 | II | 5з4 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.63/+0.3 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.С. | ||||
22.92/+0.4 | I | 2з9 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.30 | I | Тернопiльська | 7ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), ДАНИЛЮК Олег (05.07.1989), РИБІЙ Назарій (21.10.1991), ЧОРНОТА Дмитро (28.09.1987) | ||||||
43.40 | II | Тернопiльська | 8ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
ПЕТЕЛІН Сергій (20.09.1993), ДАНИЛЮК Олег (05.07.1989), ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), РИБІЙ Назарій (21.10.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.47 | III | 3з1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.19 | I | 1з7 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Тернопiльська | К | ОДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.05/0.0 | III | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.94/-1.2 | III | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
23.18/+2.0 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
23.34/+2.0 | II | 2з6 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Тернопiльська | К | ДЮСШ "Колос" Трн Васірук М.,Гавронська Н.Я. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.04 | I юн | Тернопiльська | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
ХОМА Олександр (04.12.1996), СЕНЧУК Віктор (27.02.1997), ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), ДОПТА Володимир (15.02.1997) | ||||||
DQ 170.19 | Тернопiльська | ф3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
ХОМА Олександр (04.12.1996), СЕНЧУК Віктор (27.02.1997), ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег (07.10.1996), ДОПТА Володимир (15.02.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.04 | I юн | 3двбр8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Тернопiльська | ОДЮСШ "Колос" Трн Гавронська Н.Я.,Ребар В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.66 | III | 1двбр8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Тернопiльська | ОДЮСШ "Колос" Трн Гавронська Н.Я.,Ребар В. | |||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
962 | 17 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | ||
Тернопiльська | ОДЮСШ "Колос" Трн Гавронська Н.Я.,Ребар В. | |||||
8.04 26.66 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |