ГОРБАТЮК Руслана
Прізвище: ГОРБАТЮКПрізвище Англ: HORBATIUK
Ім'я: РусланаІм'я Англ: Ruslana
Дата народження: 02.04.2005 Стать: Ж
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
1:05.14 2двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
1:04.27 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25
9.83 2двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
Біг на 60 м з/б (0.762)
10.18 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Двоборство 60м з/б + 400м
1252 5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:05.14 III 2двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.,Малюк (Продан) О.В.
1:04.27 III 171/56 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25
9.83 II 2двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.,Малюк (Продан) О.В.
Біг на 60 м з/б (0.762)
10.18 III 171/56 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.
Двоборство 60м з/б + 400м
1252 5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 29.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.,Малюк (Продан) О.В.
9.83 1:05.14
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:28.40  Черкаська 13ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
РОМАНОВА Іванна (07.07.2005), КАДАНЦЕВА Юліанна (05.03.2005), ГОРБАТЮК Руслана (02.04.2005), НАУМЕНКО Поліна (02.09.2004)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:08.90 I юн 167/53 2двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Прудка (.М.,Малюк (.О.
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25
11.24 I юн 167/53 5двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Прудка (.М.,Малюк (.О.
Двоборство 60м з/б + 400м
1255 167/53 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Прудка (.М.,Малюк (.О.
11.24 1:08.90 DNS

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.59/+2.5 I юн 170/58 6ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.
Біг на 400 м
1:09.51 I юн 170/58 8ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.
1:05.69 III 170/55 4з5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Прудка (Вареник) М.Д.
Біг на 800 м
2:43.41 III 170/55 7з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Прудка (Вареник) М.Д.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.1h II юн 3-Чотириборство-4 Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р.н. та молодші Чорноморськ 22.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.
Біг на 200 м
31.09/-0.6 II юн 164/45 8з1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.,Прудка (.М.
Біг на 400 м
DQ 163.3 164/46 з5 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.,Прудка (.М.
Біг на 500 м
1:30.5h 4-Чотириборство-8 Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р.н. та молодші Чорноморськ 23.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.
Стрибки у довжину
4.02/0.0 II юн 7-Чотириборство- Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р Чорноморськ 22.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.
3.77/0.0 3.73/0.0 4.02/0.0
Метання м'яча 150 гр
33.95 3-Чотириборство- Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р Чорноморськ 23.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.
31.30 32.88 33.95
Чотириборство
209 II юн 20 Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р.н. та молодші Чорноморськ 22.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.
9.1h 4.02/0.0 33.95 1:30,5h

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)