Прізвище: РАДЬКО | Прізвище Англ: RADKO |
Ім'я: Антон | Ім'я Англ: Anton |
Дата народження: 02.06.1995 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
ФСТ: С | |
Клуб: ШВСМ Сум | |
Тренери: Шелест О. П., Шелест Л. Г. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2020 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 3000 м | 24:01.40 | 24:01.40 | ||||||||
Спортивна ходьба 5000 м | 19:36.92 | 19:36.92 | 20:27.60 | 21:46.69 | 21:18.94 | 20:58.13 | 22:44.67 | 24:29.05 | 23:46.45 | 26:24.50 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 10 км | 43:42 | 43:42 | 49:53 | 51:47 | ||||||||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:26:07 | 1:29:24 | 1:26:07 | 1:28:54 | 1:29:54 | 1:31:27 | 1:34:06 | |||||||
Спортивна ходьба 35 км | 2:36:21 | 2:38:01 | 2:36:45 | 2:36:21 | 2:37:38 | 2:41:13 | 2:58:32 | |||||||
Спортивна ходьба 50 км | 3:53:29 | 4:06:41 | 3:53:29 | 3:56:36 | 4:04:53 | 4:11:41 | 4:17:35 | 4:26:38 | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | 41:55.29 | 41:55.29 | 45:20.15 | 44:50.73 | 50:34.67 | 50:56.86 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
19:36.92 | КМС | 175/69 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:29:24 | КМС | 6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих, молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 21.10.2023 | |
Сумська | С | ДШВСМ Шелест О.П.,Шелест Л.Г,Шевченко О.М. | ||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
2:42:02 | МС | 21 | European Race Walking Team Championships | Подєбради | 21.05.2023 | |
Сумська | ||||||
2:38:01 | МС | 175/63 | чол-2 | Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 25.03.2023 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
2:36:45 | МС | 175/62 | чол-2 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км та 35 км серед дорослих. Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед спортсменів різних вікових груп | Івано-Франківськ | 15.10.2022 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Шелест О.П.,Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
2:43:10 | КМС | 15 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 16.08.2022 | |
Сумська | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
43:48.98 | КМС | 175/60 | 4ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за підтримки центрів Олімпійської підготовки | Луцьк | 14.07.2022 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Шелест О.П.,Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
41:55.29 | КМС | 175/60 | 4ф1 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 25.06.2022 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Шелест О.П.,Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
2:41:08 | МС | 175/60 | чол-4 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби 20 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат Украї | Івано-Франківськ | 24.10.2021 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Шелест О.П.,Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
2:36:21 | МС | 1 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих,молоді,юніорів та юнаків | Луцьк | 20.03.2021 | |
Сумська | С | ШВСМ Сум Шелест О.П.,Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:06:41 | МС | 23 | Командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби | Подєбради | 16.05.2021 | |
Сумська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
20:27.60 | КМС | 3ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Сумська | Суми,ШВСМ Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:26:07 | МС | 11 | Spor Toto | Анталія | 16.02.2020 | |
Сумська | ||||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
2:37:38 | МС | 175/62 | чол-2 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 14.03.2020 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
3:53:29 | МСМК | чол-3 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км 50 км та командний чемпіонат України | Івано-Франківськ | 18.10.2020 | |
Сумська | С | ШВСМ Сум Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:28:54 | МС | 175/57 | чол-8 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | Суми | 16.06.2019 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
2:41:13 | МС | 175/60 | чол-5 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 23.03.2019 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
3:56:36 | МСМК | 175/59 | чол-2 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді | Івано-Франківськ | 19.10.2019 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:46.69 | I | 9ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
21:49.72 | 3ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | ||
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:29:54 | КМС | 175/58 | 8 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | Суми | 16.06.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
2:58:32 | I | 175/56 | чол-7 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 11.03.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:04:53 | МС | 175/56 | чол-4 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді | Івано-Франківськ | 20.10.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | ||
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:11:41 | МС | чол-5 мол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді | Івано-Франківськ | 15.10.2017 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:18.94 | КМС | 5ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
21:23.32 | КМС | 3ф1 | Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 19.12.2015 | |
Сумська | С | СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:31:27 | КМС | 5 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби (20 км) серед дорослих та молоді | Суми | 11.06.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
1:31:45 | КМС | мол-5 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків | Івано-Франківськ | 05.03.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:17:35 | МС | чол-8 мол-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна хоьба на 50 км). XX Міжнародні змагання "Кубок Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківськ | 16.10.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
20:58.13 | I | 175/56 | 5ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
21:42.39 | I | 175/56 | 6ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
21:24.86 | 1ф | Фінал Кубку України та Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 24.12.2014 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:41:01 | I | 175/59 | чол-15 мол-7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) | Олександрія | 13.06.2015 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
1:34:06 | КМС | 175/60 | чол-8 мол-6 | Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба) | Івано-Франківськ | 14.03.2015 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:26:38 | КМС | чол-11 мол-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба 50 км). Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківськ | 18.10.2015 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
45:20.15 | I | 8ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Сумська | СумДУ Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
22:44.67 | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Сумська | С | СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
22:55.11 | 3ф | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | ||
Сумська | С | Суми,СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
22:27.6h | 2ф1 | Фінал Кубку України, Всеукраїнські змагання на честь ОЧ В.Голубничого | Суми | 22.12.2013 | ||
Сумська | С | СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
45:38 | I | 175/60 | 3 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮСШОР зі спортивної ходьби. ХVІІІ Міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківська | 18.10.2014 |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
44:46 | КМС | 26 | WCp | Taicang | 03.05.2014 | |
Сумська | ||||||
43:42 | КМС | 7 | Podebrady | 12.04.2014 | ||
Сумська | ||||||
43:55 | КМС | юнр-3 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби | Алушта | 28.02.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
45:33.8h | I | 3ф1 | Кубок України зі спортивної ходьби на 10 км.Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів на 10 км | Мукачево | 02.11.2014 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
44:50.73 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:29.05 | II | 13ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
25:49.13 | III | 6ф1 | Всеукраїнські змаганя зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 22.12.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
49:53 | II | юнр-6 | Чемпіонат України серед дорослих та молодв зі спортивної ходьби 50 км, Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР. ХVІІ Міжнародні змагання зі спортивної Кубок "Вечірній Ів-Франківськ". | Івано-Франківська | 19.10.2013 | |
Сумська | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
24:01.40 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | С МКЗ СДЮШОР В.Голубничого | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:46.45 | 13ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
25:18.66 | 9ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
24:10.7h | II | 4ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 24.12.2011 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
50:34.67 | II | 6ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
52:50.7h | III | 7ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 06.03.2012 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:24.50 | III | 3ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Сумська | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
51:47 | II | 12 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР, ХV міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок "Вечірній Івано-Франківськ",чемпіонат Івано-Франківської області зі спортивної ходьби | Івано-Франківська | 08.10.2011 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
50:56.86 | II | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |