Прізвище: САВОСТЯН | Прізвище Англ: SAVOSTYAN |
Ім'я: Федір | Ім'я Англ: Fedir |
Дата народження: 01.02.1997 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
ФСТ: С | |
Клуб: МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого | |
Тренери: Гудим С. В., Штанов Ю. Г. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.32 | 7.32 | 7.32 | ||||||||
Біг на 200 м | 22.76 | 23.00 | 22.76 | 23.19 | 23.50 | 23.33 | 23.73 | 25.04 | |||
Біг на 400 м | 49.22 | 50.64 | 49.22 | 50.25 | 51.54 | 51.79 | 50.66 | 51.37 | 54.56 | 56.40 | |
Біг на 800 м | 2:12.60 | 2:12.60 | |||||||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:31.63 | 1:31.63 | |||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.50 | 3:16.50 | 3:19.37 | 3:26.73 | 3:22.24 | 3:23.43 | |||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:34.54 | 4:34.54 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.50/+0.9 | 11.50/+0.9 | |||||
Біг на 200 м | 22.75/+1.5 | 23.00/+0.3 | 22.75/+1.5 | 22.85/0.0 | 23.25/+1.3 | ||
Біг на 400 м | 48.61 | 48.61 | 48.79 | 50.16 | 50.02 | 50.00 | 50.67 |
Естафетний біг 4х100 м | 42.65 | 43.31 | 42.65 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:12.01 | 3:13.31 | 3:15.13 | 3:20.06 | 3:12.01 | 3:14.18 | |
Естафетний біг 4х800 м | 8:11.95 | 8:11.95 | 8:33.48 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.34 | II | 183/85 | 2з2 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків у приміщенні | Суми | 20.12.2022 |
Сумська | ШВСМ Сум Бондаренко Є.М. | |||||
7.32 | II | 183/85 | 5ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків у приміщенні | Суми | 20.12.2022 |
Сумська | ШВСМ Сум Бондаренко Є.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим С.В.,Штанов Ю.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.00 | КМС | 1ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Сумська | Охтирка Гудим М.П. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.00 | II | 183/80 | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
50.67 | I | 183/80 | 2--Пре-кваліфікація-8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Сумська | С | ШВСМ Сум Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
50.64 | I | 183/80 | 3ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
50.85 | I | 2ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Сумська | Охтирка Гудим М.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.76 | КМС | 1ф10 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | МОН | Охтирка Гудим М.П.,Маслюк О.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.34 | КМС | 183/78 | 2ф3 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
49.22 | КМС | 183/78 | 3пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
50.28 | КМС | 183/78 | 1--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
49.67 | КМС | 183/78 | 3ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
49.43 | КМС | 3ф5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Сумська | Охтирка,СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.50 | Сумська | 1ф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
БУТРИМ Віталій (10.01.1991), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.58/+2.4 | I | 183/76 | 6ф7 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Сумська | С | СумДУ Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.33 | I | 183/78 | 8ф4 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
49.00 | КМС | 183/78 | 1з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
48.61 | КМС | 183/78 | 2ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
48.66 | КМС | 183/78 | 3ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
50.01 | I | 183/78 | 6ф6 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Сумська | С | СумДУ Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 183/78 | ф4 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.92 | I | Сумська | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), ШВЕЦЬ Євген (23.05.2001), ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000) | ||||||
3:13.31 | КМС | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:11.95 | Сумська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 19.05.2019 | |
ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ІВАХ Віталій (25.04.1996), БУЯН Валерій (13.04.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.19 | I | 2ф8 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | Охтирка Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
50.48 | КМС | 183/78 | 2--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
51.45 | I | 183/78 | 6пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
50.25 | КМС | 3з6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Сумська | С | ШВСМ Сум Гудим М.П.,Гудим С.В.,Пилипей Л.П. | ||||
51.30 | I | 1ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | Охтирка Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.37 | Сумська | 2ф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СЛІЗЧЕНКО Антон (12.08.1998), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:34.54 | Сумська | 5ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СЛІЗЧЕНКО Антон (12.08.1998), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.72 | I | 183/78 | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
48.91 | КМС | 183/78 | 3ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
49.30 | I | 183/78 | 2з3 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
48.79 | КМС | 3ф6 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П.,Гудим С.В. | ||||
49.06 | КМС | 2ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | |
Сумська | Гудим М.П.,Гудим С.В. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.95 | I | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
3:15.13 | КМС | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:33.48 | Сумська | 5ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 23.09.2018 | |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ШЕРСТЮК Владислав (02.12.1999), СЕРДЮК Юрій (07.06.1999), СЛІЗЧЕНКО Антон (12.08.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.65 | I | 5ф10 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Сумська | СумДУ №1 | |||||
23.50 | I | 2ф4 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | |
Сумська | МОН | Охтирка,ДЮСШ м.Охтрика Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | --Пре-кваліфікація-8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | ||
Сумська | МОН | Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
51.54 | I | 4ф4 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | СумДУ №1 | |||||
51.95 | II | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | МОН | Охтирка,ДЮСШ м.Охтрика Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:26.73 | Сумська | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
СЛІЗЧЕНКО Антон (12.08.1998), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.00/+0.3 | I | 183/78 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Сумська | МОН | СумДУ Гудим М.П.,Пилипей Л.П. | ||||
22.7h/0.0 | I | 3ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 12.06.2017 | |
Сумська | Охтирка | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.16 | I | 183/78 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Сумська | МОН | СумДУ Гудим М.П.,Пилипей Л.П. | ||||
50.0h | I | 1ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Охтирка | |||||
50.25 | I | 183/77 | 3з4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Гудим М.П.,Маслюк О. | ||||
51.53 | II | 6ф5 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Сумська | Суми-2,СумДУ Пилипей Л.П. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.31 | II | Сумська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
КОРЕЦЬКИЙ Олексій (28.03.1995), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), ТРИТЯК Станіслав (19.06.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.29 | I | Сумська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
ТРИТЯК Станіслав (19.06.1995), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996) | ||||||
3:20.06 | I | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СЛІЗЧЕНКО Антон (12.08.1998), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996) | ||||||
3:22.13 | I | Сумська | 4ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
СИНЯНСЬКИЙ Анатолій (04.02.1991), СЛИЗЧЕНКО Антон (12.08.1998), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.53 | I | 4з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
23.33 | I | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.54 | II | 3з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
51.79 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
51.86 | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
53.59 | II | 5ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2016 | |
Сумська | Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:31.63 | Сумська | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), РЕВЕРА Максим (29.07.1999), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 03.07.2016 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
22.92/0.0 | I | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
22.75/+1.5 | I | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
DNS | ф4 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.53 | I | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
50.02 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
51.05 | II | 2ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
50.35 | I | 2ф3 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:12.01 | КМС | Сумська | 2ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
БУТРИМ Віталій (10.01.1991), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.80 | I | 182/77 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко О,Пелепей Л | ||||
50.66 | I | 182/77 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко О,Пелепей Л | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.24 | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.18/-1.8 | II | 2з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Шимко В.І.,Пилипей Л.П. | ||||
22.85/0.0 | I | 3з8 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Сумська | УАБС НБУ м. Суми Пилипей Л.П. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.95 | II | 184/78 | 4з5 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Маслюк О.,Пилипей Л.П. | ||||
50.78 | II | 3ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Пилипей Л.П.,Маслюк О. | ||||
50.13 | I | 183/77 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Пилипей Л.П. | ||||
49.6h | I | 183/77 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Пилипей Л.П. | ||||
50.23 | I | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Маслюк О.,Пилипей Л.П. | ||||
50.00 | I | 2ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Шимко В.І.,Пилипей Л.П. | ||||
50.58 | I | 2ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І.,Пилипей Л.П. | ||||
50.58 | I | 4з3 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Сумська | УАБС НБУ м. Суми Пилипей Л.П. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.65 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 29.05.2015 |
ГОРДІЄНКО Олексій (22.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СУПРУН Володимир (24.01.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.50 | I | Сумська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
3:19.65 | I | Сумська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 29.05.2015 |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), КОРЕЦЬКИЙ Олексій (28.03.1995), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
3:14.18 | КМС | Сумська | 2ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.32 | II | 1з3 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | МОН | Охтирка Шимко В.І. | ||||
7.97 | I юн | 6ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | МОН | Охтирка Шимко В.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.52 | II | 1з5 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
23.73 | I | 1ф9 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | |
Сумська | МОН | Охтирка Шимко В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.37 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Сердюченко О. | ||||
52.94 | II | 1з7 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
52.22 | II | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
51.46 | I | 1ф4 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | МОН | Охтирка Шимко В.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.43 | Сумська | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
НЕЧИПОРЕНКО Олександр (26.02.1995), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.50/+0.9 | II | 3з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
13.76/+0.2 | III юн | 8ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.25/+1.3 | II | 2ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.67 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
50.71 | I | 5ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
51.04 | II | 2з5 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.04 | II | 2ф3 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.56 | III | 1ф4 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Шимко В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
56.40 | III | 1ф2 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.60 | III | 1ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |