Прізвище: ТЮТЮННИКОВ | Прізвище Англ: TYUTYUNNYKOV |
Ім'я: Михайло | Ім'я Англ: Mykhaylo |
Дата народження: 11.08.1996 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ОДЮСШ м.Суми | |
Тренери: Білодід О. Ф., Корж С. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 22.87 | 22.87 | 22.95 | 23.77 | 24.20 | 25.23 | ||||
Біг на 400 м | 48.51 | 48.95 | 50.10 | 48.52 | 48.51 | 49.49 | 50.12 | 51.21 | 52.52 | 51.47 |
Естафетний біг 4х200 м | 1:44.84 | 1:44.84 | ||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:13.78 | 3:16.50 | 3:19.37 | 3:13.78 | 3:13.79 | 3:18.31 | 3:19.68 | 3:22.97 | ||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:30.83 | 4:47.16 | 4:30.83 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 21.82/+1.8 | 22.20/+1.5 | 21.82/+1.8 | 21.88/+1.2 | 22.38/-0.8 | 23.41/+0.2 | 23.62/-0.3 | ||
Біг на 400 м | 47.14 | 48.12 | 47.23 | 47.14 | 47.72 | 48.03 | 49.75 | 51.37 | 55.14 |
Естафетний біг 4х100 м | 41.52 | 41.58 | 41.52 | 41.70 | 41.62 | 42.62 | 45.87 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:06.29 | 3:13.31 | 3:06.29 | 3:07.40 | 3:12.01 | 3:11.39 | 3:19.63 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 1:59.71 | 1:59.71 | 2:07.18 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф12 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | ||
Сумська | Суми,ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
49.40 | КМС | 186/80 | 3пф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Сумська | Східний ЦОП Білодід О.Ф.,Корж С.О. | |||||
48.95 | КМС | 1ф5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Сумська | Суми,ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.50 | Сумська | 1ф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
БУТРИМ Віталій (10.01.1991), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.20/+1.5 | КМС | 186/80 | 8ф9 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Сумська | МОН | СумДУ Корж С.О.,Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.45 | I | 187/79 | 5ф5 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
48.12 | КМС | 186/80 | 3ф6 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Сумська | МОН | СумДУ Корж С.О.,Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.58 | КМС | Сумська | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), СУПРУН Володимир (24.01.1994), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
42.20 | I | Сумська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), СУПРУН Володимир (24.01.1994), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:15.22 | КМС | Сумська | 1ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
3:13.31 | КМС | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф10 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | ||
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.10 | КМС | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
50.15 | КМС | 2з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
50.49 | КМС | 3ф4 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.37 | Сумська | 2ф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СЛІЗЧЕНКО Антон (12.08.1998), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
21.82/+1.8 | КМС | 3ф10 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
47.77 | КМС | 186/78 | 1ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
48.34 | КМС | 186/78 | 1з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
47.23 | МС | 5ф8 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.52 | КМС | Сумська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), СУПРУН Володимир (24.01.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.95 | I | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
3:15.13 | КМС | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
3:06.29 | МС | Україна | 1ф1 | Türkiye-Ukranya İkili Bayrak Yarişmasi | Стамбул | 21.06.2018 |
ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), БІКУЛОВ Дмитро (11.07.1990), СЕНИК Станіслав (23.11.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.87 | КМС | 2ф10 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Сумська | СумДУ №2 | |||||
23.25 | I | 4ф6 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.49 | КМС | 186/79 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 18.02.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
48.52 | КМС | 186/79 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
49.95 | КМС | 5ф5 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | СумДУ №2 | |||||
49.89 | КМС | 186/76 | 1ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
49.45 | КМС | 4ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:13.78 | Сумська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), БУТРИМ Віталій (10.01.1991), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:47.16 | Сумська | 3ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
ТРИТЯК Станіслав (19.06.1995), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
21.92/+1.9 | КМС | 185/75 | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
21.88/+1.2 | КМС | 185/75 | 2з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
DNF | ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | ||
Сумська | Суми-1,СумДУ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
47.29 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
47.51 | КМС | 1пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
47.42 | МС | 1ф2 | Міжнародні змагання зі спринту та естафет | Ерзурум | 11.06.2017 | |
Сумська | ||||||
47.14 | МС | 185/75 | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
47.45 | МС | 185/75 | 1з5 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
47.58 | КМС | 4ф6 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Сумська | Суми-1,СумДУ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.70 | КМС | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ТРИТЯК Станіслав (19.06.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:10.22 | КМС | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), БУТРИМ Віталій (10.01.1991), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
3:07.40 | МС | Україна | 1ф1 | Міжнародні змагання зі спринту та естафет | Ерзурум | 10.06.2017 |
ДАНИЛЕНКО Данило (10.10.1994), ГУЦОЛ Євген (13.05.1990), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), БУТРИМ Віталій (10.01.1991) | ||||||
3:09.91 | МС | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
БУТРИМ Віталій (10.01.1991), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
3:14.73 | КМС | Сумська | 1ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), ГУЦОЛ Євген (13.05.1990), БУТРИМ Віталій (10.01.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.95 | КМС | 2ф4 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2016 | |
Сумська | Суми,ОДЮСШ Білодід О.,Корж С.О.,Бєлан Ю | |||||
Біг на 400 м | ||||||
48.64 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
48.67 | КМС | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
48.51 | КМС | 1пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
48.91 | КМС | 2ф2 | Кубок ФЛАСО зі спринту у приміщенні | Суми | 12.02.2016 | |
Сумська | ||||||
53.98 | II | 4ф3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Бєлан Ю,Корж С.О. | ||||
50.10 | КМС | 1з9 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Бєлан Ю,Корж С.О. | ||||
49.73 | КМС | 1ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2016 | |
Сумська | Суми,ОДЮСШ Білодід О.,Корж С.О.,Бєлан Ю | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:13.79 | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), БУТРИМ Віталій (10.01.1991), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), ГУЦОЛ Євген (13.05.1990) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:30.83 | Сумська | 1ф3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
СУПРУН Володимир (24.01.1994), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.38/-0.8 | I | 186/75 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
48.42 | КМС | 5ф5 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
47.75 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
48.20 | КМС | 186/76 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
47.72 | КМС | 1ф5 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.32 | I | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), СУПРУН Володимир (24.01.1994) | ||||||
41.62 | КМС | Сумська | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), СУПРУН Володимир (24.01.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.54 | I | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
DNF | Сумська | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
3:12.01 | КМС | Сумська | 2ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
БУТРИМ Віталій (10.01.1991), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.49 | КМС | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна серед юніорів з легкої атлетики | Могильов | 27.02.2015 | |
Сумська | Білодід О.Ф., Корж С.О. | |||||
50.37 | КМС | 185/75 | 6пф2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
49.88 | КМС | 185/75 | 2з7 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
49.93 | КМС | 185/75 | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
50.13 | КМС | 185/75 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.31 | Сумська | 4ф3 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 | |
НЕЧИПОРЕНКО Олександр (26.02.1995), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
3:22.24 | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | з3 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | ||
Сумська | СумДУ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з3 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Ескільстуна | 16.07.2015 | ||
Сумська | ||||||
48.03 | КМС | 185/75 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
47.7h | КМС | 185/75 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
48.41 | КМС | 185/75 | 4з3 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
48.54 | КМС | 2з2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Сумська | СумДУ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | |||||
49.34 | I | 5ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Сумська | СумДУ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | |||||
50.41 | I | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Ізраїль, Румунія, Кіпр, Україна | Пітесті | 25.04.2015 | |
Сумська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.62 | I | Сумська | 5ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
КОРЕЦЬКИЙ Олексій (28.03.1995), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), СОКОРЕНКО Андрій (13.03.1994), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996) | ||||||
42.95 | I | Україна | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Ізраїль, Румунія, Кіпр, Україна | Пітесті | 25.04.2015 |
КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ЯВОРСЬКИЙ Михайло (10.12.1996), ЧЕСАК Микита (12.04.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.93 | I | Сумська | 6ф2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
ГОРДІЄНКО Олексій (22.08.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
3:16.50 | I | Сумська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
3:11.39 | КМС | Сумська | 1ф2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
БУТРИМ Віталій (10.01.1991), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) | ||||||
3:14.18 | КМС | Сумська | 2ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
САВОСТЯН Федір (01.02.1997), СТОРОЖ Юрій (11.12.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф7 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | ||
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Білодід О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.12 | КМС | 3з7 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
DQ 162.7 | з6 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
50.84 | I | 4ф4 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Білодід О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.68 | Сумська | 7ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
НЕЧИПОРЕНКО Олександр (26.02.1995), КОЗАЧЕНКО Вячеслав (21.03.1991), МОВЧАН Євгеній (25.04.1993), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
3:23.43 | Сумська | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
НЕЧИПОРЕНКО Олександр (26.02.1995), САВОСТЯН Федір (01.02.1997), КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з10 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.77 | I | 5ф12 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 16.02.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.48 | I | 2з2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
51.21 | I | 3з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
52.20 | II | 1з7 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
52.48 | II | 3ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.97 | Сумська | 11ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
ГОЛУБЧЕНКО Олег (02.10.1993), МОВЧАН Євгеній (25.04.1993), НЕЧИПОРЕНКО Олександр (26.02.1995), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
3:25.83 | Сумська | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), НЕЧИПОРЕНКО Олександр (26.02.1995), САВІН Вадим (09.09.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.45/0.0 | II | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
23.41/+0.2 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.22 | II | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | |||||
50.67 | I | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | |||||
49.5h | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
49.75 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
49.84 | I | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
49.83 | I | 5з5 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
50.22 | I | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
50.76 | II | 1з5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
50.76 | II | 2пф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
50.19 | I | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
50.08 | I | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Сумська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 | |
КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), БАБАЄВ Еміль (18.05.1996), СМЕРЕЧИНСЬКИЙ Сергій (03.03.1995), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
45.87 | III | Сумська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнакі та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 |
ПАНИЧ Артем (24.11.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), ПІДЛІСНИЙ Станіслав (23.02.1996), БАБАЄВ Єміль (18.05.1996) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.72 | II | Сумська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), ПІДЛІСНИЙ Станіслав (23.02.1996), САВІН Вадим (26.06.1994) | ||||||
3:19.63 | I | Сумська | 11ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 |
САВІН Вадим (26.06.1994), ГОЛУБЧЕНКО Олег (02.10.1993), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), МУХА Сергій (21.10.1992) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.52 | III | Сумська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
БАБАЄВ Еміль (18.05.1996), БІРЮКОВ Богдан (21.04.1996), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
1:59.71 | II | Сумська | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 |
КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), ПІДЛІСНИЙ Станіслав (23.02.1996), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
2:01.55 | III | Сумська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
БАБАЄВ Еміль (18.05.1996), КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), ТАРАН Віталій (07.02.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) | ||||||
2:05.1h | I юн | Сумська | 1ф4 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
ДОЛУДА Владлен (26.05.1996), БАБАЄВ Еміль (18.05.1996), ПІДЛІСНИЙ Станіслав (23.02.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.20 | 1з7 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | МОН ОДЮСШ м.Суми | ||||
25.00 | II | 5з15 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.52 | 4ф6 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | МОН ОДЮСШ м.Суми | ||||
53.37 | II | 4з4 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
55.57 | III | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
54.26 | III | 1з9 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.66/0.0 | II | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
23.62/-0.3 | II | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.2h | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
51.37 | II | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:09.6h | III юн | Сумська | 8ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
ПІДЛІСНИЙ Станіслав (23.02.1996), СМЕРЕЧИНСЬКИЙ Сергій (03.03.1995), НЕЧЕПОРЕНКО Олександр (02.01.1995), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
25.23 | II | 2з7 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.47 | I | 1ф5 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:44.84 | Сумська | 4ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
ПАНИЧ Артем (24.11.1997), ПІДЛІСНИЙ Стас (23.02.1996), СОКАРЕНКО Андрій (13.03.1994), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.14 | III | 3з3 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Чернігів Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.18 | II юн | Сумська | 4ф3 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 |
СТАВРОВ Владислав (02.04.1997), ТАРАН Віталій (07.02.1996), ТЮТЮННИКОВ Михайло (11.08.1996), САВОСТЬЯН Федір (01.02.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 28.02.2009 | ||
Сумська | Суми,ОДЮСШ м.Суми Корж С.О. | |||||
Потрійний стрибок | ||||||
NM | ф | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 01.03.2009 | ||
Сумська | Суми,ОДЮСШ м.Суми Корж С.О. | |||||
X X X X X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |