Прізвище: РАЗЛАДОВА | Прізвище Англ: RAZLADOVA |
Ім'я: Марія | Ім'я Англ: Mariya |
Дата народження: 01.09.1995 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.95 | 7.95 | 7.99 | ||
Біг на 200 м | 26.84 | 27.01 | 26.84 | ||
Біг на 400 м | 1:00.34 | 1:00.34 | 1:02.22 | 1:02.74 | |
Естафетний біг 4х200 м | 1:55.73 | 1:55.73 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.49/+0.9 | 13.03/-1.0 | 12.49/+0.9 | |||
Біг на 200 м | 25.52/0.0 | 25.52/0.0 | 25.93/+1.9 | 26.61/0.0 | 27.58/0.0 | |
Біг на 400 м | 1:01.21 | 1:01.44 | 1:03.45 | 1:01.21 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 47.96 | 48.79 | 47.96 | 50.46 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:27.28 | 2:27.28 | 2:28.11 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.05 | II | 174/62 | 6пф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
8.05 | II | 174/62 | 5з2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
7.95 | II | 174/62 | 4з3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.34 | II | 174/62 | 5з3 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.03/-1.0 | II | 4з1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 22.05.2015 | ||
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.44 | II | 6з3 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Омельченко М | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.79 | I | Харкiвська | 5ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
МАРЧЕНКО Юлія (05.08.1995), ДУМЕНКО Марина (31.08.1991), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995), ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ 170.7 | Харкiвська | ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), ВОСКОЛОВИЧ Анна (01.07.1993), ЗІНЕНКО Валерія (06.11.1995), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.05 | II | 6з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
8.06 | II | 3з1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Омельченко А,Чурілін С.Г. | ||||
7.99 | II | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Омельченко А,Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з6 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | ||
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Омельченко А,Чурілін С.Г. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNF | Харкiвська | ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
БАКУМЕНКО Валерія (30.12.1996), РУБАН Тетяна (01.04.1996), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995), ГАЛЕЄВА Валерія (08.06.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.49/+0.9 | I | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Омельченко М.В.,Чурілін С.Г. | ||||
12.52/-1.2 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Омельченко М.В.,Чурілін С.Г. | ||||
12.54/+0.7 | I | 4з2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.04/-0.6 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Омельченко М.В.,Чурілін С.Г. | ||||
26.00/0.0 | I | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Омельченко М.В.,Чурілін С.Г. | ||||
25.96/0.0 | I | 6ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
25.52/0.0 | I | 3з4 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко О.П.,Чурілін С.Г. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.96 | I | Харкiвська | 2ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
АДЖАМЕТОВА Лейля (09.03.1994), МАЛЯРЕНКО Олена (08.04.1997), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995), КАЛІСТРАТОВА Аліна (06.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.73/+2.2 | I | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурилін С.Г. | ||||
12.65/+2.3 | I | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурилін С.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.96/+1.8 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурилін С.Г. | ||||
25.93/+1.9 | I | 4з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурилін С.Г. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.46 | II | Харкiвська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
АДЖАМЕТОВА Лейля (09.03.1994), СІЛЬЧЕНКО Катерина (17.06.1994), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995), МАЛЯРЕНКО Олена (08.04.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.10 | 4ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Харкiвська | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк | ||||
27.01 | 2з3 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Харкiвська | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк | ||||
27.24 | II | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
27.29 | II | 2з3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.22 | 1ф3 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Харкiвська | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк | ||||
1:03.09 | II | 2з8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.25/-0.1 | II | 3з11 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Ірхін В.І.,Чурілін С.Г. | ||||
27.00/-0.8 | II | 6пф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
26.61/0.0 | II | 2з11 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.8h | III | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Ірхін В.І.,Чурілін С.Г. | ||||
1:03.45 | III | 5з2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.28 | II юн | Харкiвська | 16ф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
КЛІНЦОВА Лілія (12.07.1997), ІОНИЧЕВА Юлія (05.07.1996), ІВАЩЕНКО Юлія (28.07.1995), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) | ||||||
2:31.2h | II юн | Харкiвська | 13ф4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
ІОНИЧЕВА Юлія (05.07.1996), МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.84 | II | 1з4 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
27.22 | II | 5ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.74 | II | 1ф3 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:55.73 | Харкiвська | 7ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
КУДІН Яніна (28.04.1996), ЖИЛІНА Юлія (16.10.1996), ГРЕБЕНЬКОВА Юлія (09.07.1997), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.91/+1.7 | III | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Харкiвська | МОН | МК ДЮСШ м.Харків Чурілін С.Г. | ||||
27.58/0.0 | II | 5з8 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:04.56 | III | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Харкiвська | МОН | МК ДЮСШ м.Харків Чурілін С.Г. | ||||
1:01.21 | II | 4з6 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Чурілін С.Г. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:28.11 | II юн | Харкiвська | 15ф3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
НАКІСЬКО Олександра (17.05.1994), БАБЕЛА Ганна (03.06.1994), КАЛАНТАЄВА Мілена (01.04.1994), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |