Прізвище: РУДЕНКО | Прізвище Англ: RUDENKO |
Ім'я: Павло | Ім'я Англ: Pavlo |
Дата народження: 08.07.1996 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.44 | 7.53 | 7.60 | 7.44 | 7.70 | 8.02 | 8.69 | |
Біг на 200 м | 23.56 | 24.02 | 24.71 | 24.32 | 24.49 | 23.56 | 28.13 | 29.20 |
Біг на 400 м | 1:01.57 | 57.74 | 1:01.57 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.65/-1.4 | 11.65/-1.4 | 11.73/+0.3 | 12.41/+1.9 |
Біг на 200 м | 23.10/-0.6 | 23.10/-0.6 | 23.80/-0.8 | |
Естафетний біг 4х100 м | 43.35 | 43.35 | 45.20 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.53 | II | 4ф3 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | СумДУ №2 | ||||
7.57 | II | 2з8 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | СумДУ №2 | ||||
7.69 | III | 3з2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.02 | I | 1ф3 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | СумДУ №2 | ||||
DNF | ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | ||
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.60 | II | 8з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
DNS | з2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2016 | ||
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.71 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
DNS | ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2016 | ||
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.56 | III | 187/81 | 6з6 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю | ||||
7.44 | III | 187/80 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.32 | II | 183/70 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.3h | I | 187/83 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б.,Штанов Ю | ||||
11.65/-1.4 | II | 6з2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б.,Штанов Ю | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.17/-0.9 | II | 187/83 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б.,Штанов Ю | ||||
23.10/-0.6 | II | 4з1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 22.05.2015 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б.,Штанов Ю | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.35 | II | Сумська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), РУДЕНКО Павло (08.07.1996), ГОРДІЄНКО Олексій (22.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.77 | I юн | 7з3 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю | ||||
7.70 | III | 7з4 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР В.Голубничого Курочкин А.Б.,Штанов Ю | ||||
7.81 | I юн | 5з5 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | С | Суми,СДЮШОР В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.49 | II | 5з6 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР В.Голубничого Курочкин А.Б.,Штанов Ю | ||||
24.71 | II | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | |
Сумська | С | Суми,СДЮШОР В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.74 | I юн | 6з5 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.73/+0.3 | II | 6з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.80/-0.8 | II | 3з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б.,Штанов Ю | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
45.20 | III | Сумська | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
КОРЕЦЬКИЙ Олексій (28.03.1995), КРИВОРУЧКО Єгор (02.09.1996), ТРИТЯК Станіслав (19.06.1995), РУДЕНКО Павло (08.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з6 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
8.02 | I юн | 7з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф10 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 16.02.2013 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
23.56 | I | 3з7 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.41/+1.9 | I юн | 7з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ 163.3 | з1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | ||
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.13 | 5з9 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | С МКЗ СДЮШОР В.Голубничого | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.57 | 3ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | С МКЗ СДЮШОР В.Голубничого |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.69 | III юн | 4з8 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Сумська | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
29.20 | II юн | 4з5 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Сумська | СДЮШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |