Прізвище: КОРСУН | Прізвище Англ: KORSUN |
Ім'я: Ольга | Ім'я Англ: Olha |
Дата народження: 11.11.1996 | Стать: Ж |
ТФЛА: Полтавська | |
Тренери: Щербак Ю. Є. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Стрибки у довжину | 5.94 | 5.93 | 5.90 | 5.36 | 5.61 | 5.94 | 5.78 | 5.22 | ||
Потрійний стрибок | 13.61 | 13.61 | 13.57 | 12.32 | 12.60 | 12.61 | 12.87 | 12.38 | 12.61 | 11.40 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:27.31 | 2:27.31 | ||||||||||
Стрибки у довжину | 6.37/-0.8 | 6.21/+0.7 | 6.37/-0.8 | 6.27/+1.9 | 5.47/+0.1 | 5.87/+1.3 | 6.23/+0.3 | 5.57/+0.8 | 4.85/+0.3 | |||
Потрійний стрибок | 13.86/+0.9 | 13.84/+0.6 | 13.70/+0.3 | 13.75/+0.2 | 13.86/+0.9 | 13.01/-0.8 | 12.92/+1.0 | 12.29/+0.7 | 12.66/+0.6 | 12.21/-1.9 | 11.01/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.93 | КМС | 5ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства | Київ | 20.01.2024 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
X X 5.90 5.79 X 5.93 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.24 | КМС | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства | Київ | 04.02.2024 | |
Полтавська | Щербак Ю.Є. | |||||
12.87 12.89 13.24 13.16 X X | ||||||
13.61 | МС | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства | Київ | 21.01.2024 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
13.19 13.61 13.35 13.35 13.49 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.21/+0.7 | КМС | 2ф | Meeting Internazionale | Нембро | 01.07.2023 | |
Полтавська | ||||||
Х 6.04/0.0 6.03/+0.5 Х 6.21/+0.7 Х | ||||||
6.09/+0.8 | КМС | 2ф | Heino Lipp Memorial | Їхві | 16.06.2023 | |
Полтавська | ||||||
Х/+0.7 5.84/+2.5 Х/+1.2 Х/+0.1 6.09/+0.8 Х/+0.9 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.55/0.0 | МС | 3ф | Motonet Gp | Лаппеенранта | 19.07.2023 | |
Полтавська | ||||||
Х/+0.3 13.45/+0.1 Х/+1.2 13.55/0.0 Х/-0.3 13.30/+0.2 | ||||||
13.62/0.0 | МС | 1ф | Meeting National | Тонон-ле-Бен | 07.07.2023 | |
Полтавська | ||||||
13.28/+0.0 13.37/0.0 13.05/-0.3 12.87/0.0 Х 13.62/0.0 | ||||||
13.55/+1.9 | МС | 4ф | Motonet Gp | Йоенсуу | 05.07.2023 | |
Полтавська | ||||||
13.26/+1.6 13.52/+2.5 13.55/+1.9 Х/+1.4 Х/+2.9 Х/+1.8 | ||||||
14.03/+2.6 | МС | 1ф | Audun Boysen Memorial | Осло | 28.06.2023 | |
Полтавська | ||||||
13.35/+0.7 13.35/+0.7 14.03/+2.6 13.97/+1.8 Х/+1.6 Х/+1.2 | ||||||
13.79/+0.9 | МС | 1ф | Heino Lipp Memorial | Їхві | 16.06.2023 | |
Полтавська | ||||||
13.29/+0.7 13.47/+0.7 13.48/+0.4 Х/+1.7 13.20/+0.7 13.79/+0.9 | ||||||
13.54/+0.6 | МС | 5ф | AtleticaGeneve | Женева | 10.06.2023 | |
Полтавська | ||||||
13.05/-0.0 13.26/+0.2 13.54/+0.6 13.38/+0.8 Х/+0.8 13.40/+0.1 | ||||||
13.84/+0.6 | МС | 2ф | Meeting Internazionale | Лукка | 04.06.2023 | |
Полтавська | ||||||
X 13.40/+0.9 13.52/+0.6 13.74/+1.1 13.76/+0.2 13.84/+0.6 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.37/-0.8 | МС | 2ф | Meeting Internazionale Città di Nembro | Нембро | 02.08.2022 | |
Київська | ||||||
5.82/+0.7 6.18/0.0 6.31/+1.0 6.37/-0.8 Х Х | ||||||
6.16/+0.8 | КМС | 174/58 | 1ф | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 24.06.2022 |
Полтавська | Щербак Ю.Є. | |||||
6.03/0.0 6.16/+0.8 5.93/+0.9 X/+1.9 X/+0.1 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.53/+0.7 | МС | 1ф | Motonet Gp | Лаппеенранта | 24.08.2022 | |
Полтавська | ||||||
13.34/-0.8 13.17/-0.6 13.49/-0.3 13.27/+0.1 Х/+1.8 13.53/+0.7 | ||||||
13.72/+2.2 | МС | 2ф | Meeting Brazzale | Віченца | 06.08.2022 | |
Полтавська | ||||||
13.44/+1.9 13.67/+2.6 13.11/+2.0 Х/+3.9 13.72/+2.2 13.27/+2.3 | ||||||
13.70/+0.3 | МС | 174/58 | 1ф | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 25.06.2022 |
Полтавська | Щербак Ю.Є. | |||||
13.31/-1.5 13.70/+0.3 11.90/-0.1 12.44/-1.1 X/+0.1 X/+0.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.90 | КМС | 174/60 | 10кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 07.02.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
5.56 X 5.90 | ||||||
5.72 | I | 174/60 | 10ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
X 5.72 5.71 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.33 | КМС | 16кв | Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні | Глазго | 01.03.2019 | |
Полтавська | ||||||
13.29 13.33 Х | ||||||
13.54 | МС | 174/60 | 2ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
X 13.54 X X | ||||||
13.57 | МС | 174/60 | 3ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 09.02.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
13.37 13.28 12.57 X 12.75 13.57 | ||||||
12.97 | КМС | 174/60 | 5кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 08.02.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
12.97 — — | ||||||
13.04 | КМС | 174/60 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
12.93 13.04 X 12.70 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 | ||
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
DQ | 1ф | Всесвітня Універсіада | Неаполь | 12.07.2019 | ||
Полтавська | ||||||
13.40/+0.1 Х 13.64/+0.5 13.60/-0.1 Х/+0.5 13.90/-0.1 | ||||||
13.75/+0.2 | МС | 1кв | Всесвітня Універсіада | Неаполь | 10.07.2019 | |
Полтавська | ||||||
13.75/+0.2 Х/+0.2 - | ||||||
13.44/+0.5 | КМС | 172/57 | 1ф | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Щербак Ю.Є. | ||||
13.32/+1.0 13.28/+1.7 X/+1.6 13.44/+0.5 | ||||||
13.08/+0.8 | КМС | 173/60 | 1ф | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Полтавська | К | Щербак Ю.Є. | ||||
12.67/-0.7 13.08/+0.8 — X/0.0 X/+0.9 11.62/+0.3 | ||||||
12.99/-0.8 | КМС | 1ф | Trond Mohn Games | Берген | 22.05.2019 | |
Полтавська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.36 | II | 173/58 | 15кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 09.02.2018 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.36 4.96 — | ||||||
NM | ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | ||
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X X X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.32 | I | 173/58 | 9кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 10.02.2018 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X 12.32 12.22 | ||||||
12.00 | I | 8ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X 12.00 X 11.98 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.20/+2.3 | КМС | 174/60 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.98/+0.7 6.01/+1.7 6.09/+0.9 X/0.0 6.12/+1.6 6.20/+2.3 | ||||||
6.27/+1.9 | МС | 174/60 | 3кв | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.94/+0.1 6.27/+1.9 | ||||||
6.05/-1.7 | КМС | 2ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.91/0.0 5.81/-1.3 5.59/0.0 5.99/-1.1 X/-1.5 6.05/-1.7 | ||||||
5.93/+1.8 | КМС | 5ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.93/+1.8 5.64/+0.1 5.69/+0.1 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.86/+0.9 | МС | 174/60 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
13.45/+1.3 13.70/+0.5 13.73/+1.4 13.86/+0.9 — — | ||||||
NM | ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | ||
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X/+2.3 X/0.0 X/+2.2 | ||||||
13.41/+1.3 | КМС | 4ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
13.41/+1.3 X/+3.2 13.40/+2.3 X/+3.4 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.57 | II | 173/58 | 10кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Суми | 17.02.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X 5.40 5.57 | ||||||
5.61 | I | 173/57 | 5ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.47 5.60 X 5.61 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.54 | I | 173/58 | 6ф | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Суми | 19.02.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.41 X X 12.54 X X | ||||||
12.60 | I | 173/58 | 6кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Суми | 18.02.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.13 12.51 12.60 | ||||||
12.40 | I | 169/51 | 4ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.01 X 12.37 12.40 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.47/+0.1 | II | 173/57 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.27/+0.2 X/+1.1 5.47/+0.1 | ||||||
5.64/+2.9 | I | 172/57 | 13ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 06.06.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.64/+2.9 5.54/-0.4 X/+1.3 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.01/+2.2 | КМС | 13кв | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді | Бидгощ | 13.07.2017 | |
Полтавська | ||||||
12.95/-0.5 13.01/+2.2 X/+4.2 | ||||||
12.98/-2.2 | КМС | 173/57 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.53/-2.3 12.98/-2.2 12.73/+0.9 — 12.28/+0.1 — | ||||||
13.01/-0.8 | КМС | 172/57 | 4ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 07.06.2017 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X/-2.2 12.14/-1.5 13.01/-0.8 X/-2.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.89 | I | 6ф | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 27.02.2016 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
5.88 5.86 X 5.89 X X | ||||||
5.94 | КМС | 6кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 26.02.2016 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
5.59 5.77 5.94 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.61 | I | 9кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 25.02.2016 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.49 12.61 12.39 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.87/+1.3 | I | 168/57 | 11ф | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 17.06.2016 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.51/+1.2 X/+3.3 5.87/+1.3 | ||||||
5.87/+0.5 | I | 168/57 | 10кв | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X/+0.4 X/0.0 5.87/+0.5 | ||||||
5.84/-1.3 | I | 6ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
X/+2.4 5.82/+1.6 X/+1.0 5.84/-1.3 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | ||
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.83/+2.1 | КМС | 11ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.81/+3.2 12.83/+2.1 X/+0.4 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.78 | I | 172/56 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
5.76 5.62 5.78 5.71 — 5.75 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.51 | I | 4ф | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна серед юніорів з легкої атлетики | Могильов | 27.02.2015 | |
Полтавська | Омельченко В.М. | |||||
X X 11.98 12.32 X 12.51 | ||||||
12.87 | I | 172/56 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.55 12.47 12.39 12.52 12.58 12.87 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.49/0.0 | II | 172/56 | 18кв | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
4.70/0.0 X/+0.7 5.49/0.0 | ||||||
5.92/+1.1 | КМС | 13кв | Чемпіонат Європи серед юніорів | Ескільстуна | 18.07.2015 | |
Полтавська | ||||||
5.92/+1.1 X/+3.2 5.64/+2.1 | ||||||
6.23/+0.3 | КМС | 172/57 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 15.06.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
X/+1.9 6.05/+1.5 X/+1.8 5.79/+0.2 6.23/+0.3 — | ||||||
5.85/+0.5 | I | 172/57 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 15.06.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
5.85/+0.5 — — | ||||||
6.06/+0.3 | КМС | 1ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
5.74/+0.8 5.93/+0.9 6.06/+0.3 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 | ||
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.53/-0.8 | I | 13кв | Чемпіонат Європи серед юніорів | Ескільстуна | 16.07.2015 | |
Полтавська | ||||||
12.53/-0.8 12.53/0.0 X/-0.5 | ||||||
12.92/+1.0 | КМС | 172/57 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
X/+0.6 12.45/-0.5 X/+1.2 12.92/+1.0 12.74/+0.8 X/+1.5 | ||||||
12.86/+1.9 | КМС | 3ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.34/0.0 12.77/+2.2 X/+0.8 — 12.62/+0.1 12.86/+1.9 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.38 | I | 6ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Омельяненко В.М. | ||||
12.38 12.30 12.35 X X 12.30 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.29/+0.7 | I | 4ф | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.29/+0.7 11.78/0.0 11.97/0.0 12.14/0.0 X/0.0 12.29/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | ||
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.61 | I | 1ф | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.05 12.43 12.40 X 12.41 12.61 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.72/+2.2 | I | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. | ||||
5.72/+2.2 5.35/0.0 5.47/-0.9 5.54/0.0 X/0.0 X/-1.3 | ||||||
5.37/+4.3 | II | 6кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. | ||||
5.35/+2.1 5.37/+4.3 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.64/+0.8 | I | 4ф | Юнацький чемпіонат України | Харків | 23.06.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X/+0.8 12.56/+1.9 12.24/+1.2 X/+1.0 12.54/+0.8 12.64/+0.8 | ||||||
12.19/+3.0 | II | 8ф | Чемпіонат України серед юніорів | Харків | 18.06.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.04/+3.4 — 12.04/+3.9 X/+4.3 12.19/+3.0 12.16/+1.0 | ||||||
12.07/+0.4 | II | 6ф | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.02/+0.3 11.86/+0.3 12.07/+0.4 11.91/+2.8 11.65/0.0 11.71/0.0 | ||||||
11.90/0.0 | II | 7кв | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
11.90/0.0 | ||||||
12.66/+0.6 | I | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР(юнакі та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. | ||||
12.37/+4.0 12.42/+0.4 12.62/+0.5 12.66/+0.6 12.45/0.0 12.32/0.0 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.31 | II юн | Полтавська | 12ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 |
ЗАІКА Яна (07.04.1999), ЯКОВЕНКО Анастасія (05.05.1996), КОРСУН Ольга (11.11.1996), ЗАВГОРОДНЯ Ірина (22.08.1996) | ||||||
2:30.4h | II юн | Полтавська | 14ф5 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
ЗОЛОТАР Ольга (10.01.2001), СІНА Юлія (29.11.1998), КОРСУН Ольга (11.11.1996), КОБИЛКА Марина (10.04.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.19 | II | 4ф | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | м.Суми | 12.02.2012 | |
Полтавська | ДЮСШ №5 Полтава Омеляненко В.М. | |||||
5.03 5.19 5.15 X 5.16 5.11 | ||||||
4.97 | III | 15кв | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
4.92 4.97 4.96 | ||||||
5.10 | II | 9ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.10 4.99 4.98 | ||||||
5.07 | II | 9кв | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.03 5.00 5.07 | ||||||
5.22 | II | 11ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
Полтавська | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. | |||||
5.20 5.09 5.22 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.40 | III | 2ф | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | м.Суми | 13.02.2012 | |
Полтавська | ДЮСШ №5 Полтава Омеляненко В.М. | |||||
10.92 11.07 11.28 11.20 11.40 X | ||||||
NM | ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | ||
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
X X X | ||||||
11.12 | III | 8ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
10.82 11.01 10.90 10.91 10.94 11.12 | ||||||
11.17 | III | 6ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
Полтавська | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. | |||||
11.13 11.02 11.10 10.96 11.17 10.96 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.28/0.0 | II | 7ф | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
4.95/0.0 4.96/0.0 5.08/+1.1 X/0.0 5.28/0.0 5.01/+0.7 | ||||||
5.19/0.0 | II | 12кв | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
4.96/+0.6 5.19/0.0 4.98/+1.0 | ||||||
5.28/-0.1 | II | 13ф | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.01/-1.8 5.09/0.0 5.28/-0.1 | ||||||
5.01/-0.2 | III | 20кв | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 31.05.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
4.96/+0.5 4.96/0.0 5.01/-0.2 | ||||||
5.57/+0.8 | I | 7ф | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.18/+1.9 5.42/+1.8 5.34/0.0 5.54/0.0 5.57/+0.8 5.47/+1.8 | ||||||
5.41/0.0 | II | 7кв | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.26/+0.1 5.19/+1.5 5.41/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.06/+1.4 | II | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2012 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. | ||||
12.06/+1.4 11.96/+0.9 11.68/+0.5 11.91/+1.4 X/+0.8 11.02/+0.3 | ||||||
11.86/0.0 | II | 5ф | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
11.65/+1.3 11.85/0.0 11.52/0.0 X/0.0 11.86/0.0 11.57/0.0 | ||||||
11.42/0.0 | III | 7ф | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
11.41/0.0 11.16/+0.6 11.42/0.0 11.40/-0.6 — — | ||||||
12.09/+2.1 | II | 8ф | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 02.06.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
11.76/0.0 12.09/+2.1 12.00/+2.3 X/+1.3 11.93/+1.2 11.76/+1.8 | ||||||
12.21/-1.9 | II | 4ф | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | |
Омельченко М.В. | ||||||
11.82/+0.9 11.74/+2.8 12.03/+0.7 11.73/+0.3 12.21/-1.9 11.79/-0.8 | ||||||
12.32/+2.1 | I | 2ф | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.32/+2.1 12.17/+2.0 12.21/+1.8 X/+1.2 — 11.87/+0.2 | ||||||
12.01/+1.1 | II | 3кв | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
12.01/+1.1 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.6h | II | Полтавська | 3ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 |
КОРСУН Ольга (11.11.1996), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), МАКСИМЕЦЬ Катерина (05.10.1994), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNS | Полтавська | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 | |
КОРСУН Ольга (11.11.1996), ЗАВГОРОДНЯ Ірина (22.08.1996), ЗІНЕНКО Валерія (06.11.1995), ОЛІЙНИК Аліна (01.10.1996) | ||||||
DNS | Полтавська | ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 | |
ШАЙДОВА Катерина (30.04.1996), ЗАВГОРОДНЯ Ірина (22.08.1996), КОРСУН Ольга (11.11.1996), ОЛІЙНИК Аліна (01.10.1996) | ||||||
2:28.7h | II юн | Полтавська | 11ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
КОРСУН Ольга (11.11.1996), КОБИЛКА Марина (10.04.1996), БИЛИМ Аліна (09.07.1995), ОЛІЙНИК Аліна (01.10.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з6 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | ||
Полтавська | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | з | Змагання на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога | Суми | 02.03.2011 | ||
Полтавська | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | |||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.03/+2.7 | III | 6кв | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 02.10.2011 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
5.03/+2.7 4.77/0.0 4.98/0.0 | ||||||
4.85/+0.3 | III | 8ф | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 02.10.2011 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
4.67/-0.2 4.54/-0.1 4.85/+0.3 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.01/0.0 | III | 6ф | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 04.10.2011 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
10.84/0.0 11.01/0.0 10.93/0.0 10.80/0.0 11.01/0.0 X/0.0 | ||||||
10.95/+2.0 | III | 6кв | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 03.10.2011 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
10.95/+2.0 10.80/0.0 10.74/-1.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |