Прізвище: МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) | Прізвище Англ: MALOHLOVЕTS (MARTYNOVA) |
Ім'я: Оксана | Ім'я Англ: Oksana |
Дата народження: 11.09.1996 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Лазарук С. А., Курочка А. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 50 м | 6.54 | 6.54 | |||||||||||||
Біг на 60 м | 7.56 | 7.56 | 7.61 | 8.42 | |||||||||||
Біг на 800 м | 2:46.40 | 3:01.11 | 2:46.40 | 2:51.24 | |||||||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.86 | 9.86 | |||||||||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.76 | 9.76 | 10.15 | ||||||||||||
Стрибки у висоту | 1.62 | 1.62 | 1.59 | 1.55 | 1.45 | ||||||||||
Стрибки у довжину | 6.45 | 6.42 | 6.37 | 6.32 | 6.34 | 6.45 | 6.22 | 6.04 | 5.87 | 6.18 | 5.89 | 5.67 | 5.54 | 5.04 | 5.14 |
Штовхання ядра 4 кг | 9.31 | 9.31 | |||||||||||||
Штовхання ядра 3 кг | 10.73 | 10.73 | 9.74 | ||||||||||||
П’ятиборство | 3010 | 3010 | |||||||||||||
Двоборство 60м + Довжина | 1642 | 1642 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.01/-0.7 | 12.01/-0.7 | ||||||||||||
Біг на 200 м | 26.16/+1.5 | 26.16/+1.5 | 27.00/+2.0 | 27.27/0.0 | 28.46/0.0 | 28.98/+0.1 | ||||||||
Біг на 800 м | 2:38.70 | 2:38.70 | 2:43.26 | 2:47.90 | ||||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 47.15 | 48.33 | 49.85 | 47.15 | 48.59 | |||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:33.97 | 2:33.97 | ||||||||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 17.22/-0.1 | 17.22/-0.1 | ||||||||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 15.62/+0.4 | 15.62/+0.4 | 17.10/0.0 | |||||||||||
Стрибки у висоту | 1.64 | 1.60 | 1.64 | 1.57 | 1.58 | 1.45 | ||||||||
Стрибки у довжину | 6.64/+1.6 | 6.64/+1.6 | 6.41/+0.9 | 6.51/-0.2 | 6.33/-0.6 | 6.17/+0.4 | 6.15/+0.2 | 6.12/+1.3 | 5.75/0.0 | 5.70/+1.0 | 5.76/-1.0 | 5.90/+1.6 | 5.30/+1.3 | 5.13/0.0 |
Метання списа 600 гр | 27.58 | 24.73 | 27.58 | 18.91 | ||||||||||
Метання списа 500 гр | 30.02 | 25.32 | 30.02 | |||||||||||
Штовхання ядра 4 кг | 9.65 | 9.38 | 9.65 | 8.80 | ||||||||||
Штовхання ядра 3 кг | 11.21 | 11.21 | 9.59 | |||||||||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | 4341 | 4341 | 3892 | |||||||||||
Семиборство | 3598 | 3598 | 3547 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 50 м | ||||||
6.54 | 1з2 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.12.2023 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
6.60 | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.12.2023 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
Біг на 60 м | ||||||
DQ TR 16.7.2 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
7.56 | КМС | 1з5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.42 | МС | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства | Київ | 03.02.2024 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
X 6.11 6.14 6.36 6.42 6.25 | ||||||
6.15 | КМС | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства | Київ | 02.02.2024 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
6.15 | ||||||
6.29 | МС | 1ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства | Київ | 20.01.2024 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
6.27 6.03 6.29 X — — | ||||||
6.22 | КМС | 1ф | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики | Суми | 26.12.2023 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
X 5.91 X 6.22 5.80 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів різних вікових груп | Київ | 17.12.2022 | ||
Харкiвська | Харкiв,ШВСМ Курочка А.Н. | |||||
7.61 | КМС | 2з1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів різних вікових груп | Київ | 17.12.2022 | |
Харкiвська | Харкiв,ШВСМ Курочка А.Н. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.37 | МС | 168/55 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні | Київ | 18.02.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
6.21 6.16 6.37 6.34 6.37 6.08 | ||||||
6.15 | КМС | 168/55 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 28.01.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
6.03 5.99 6.15 5.99 X 5.97 | ||||||
6.22 | КМС | 1ф | Jablonecká Hala | Яблонець-над-Нисою | 21.01.2023 | |
Харкiвська | ||||||
Х 6.22 6.03 6.10 Х 5.98 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.01/-0.7 | КМС | 3ф | 45. Vc Nmmet, Certifikovaný Mítink ČAS | Нове Место над Метуї | 15.07.2023 | |
Харкiвська | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.64/+1.6 | МСМК | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 28.07.2023 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
X/+2.9 6.64/+1.6 | ||||||
6.61/+1.3 | МСМК | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 28.07.2023 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
6.33/0.0 X/+0.4 6.61/+1.3 X/0.0 X/0.0 6.57/0.0 | ||||||
6.44 | МС | 1ф | VC NMMET | Нове-Місто-над-Метуями | 15.07.2023 | |
Харкiвська | ||||||
6.26/-1.0 6.23/+0.3 6.44 6.11/-0.7 Х/-0.9 6.26/-1.2 | ||||||
6.24/-0.8 | КМС | 1ф | Memorial Jana Pána | Табор | 11.07.2023 | |
Харкiвська | ||||||
5.89/+0.1 5.89/0.0 - 6.08/-0.4 6.05/-0.3 6.24/-0.8 | ||||||
6.37/+1.0 | МС | 168/56 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
X/+1.1 6.37/+1.0 6.07/-0.1 X/+1.1 6.20/+1.0 6.17/+0.4 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з3 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.32 | МС | 168/56 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.25 6.31 6.32 X 6.10 5.94 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNF | 168/55 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
12.12/-3.6 | КМС | 2ф3 | Турнір "Никола Вълчанов" | Габрово | 29.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.96/0.0 | КМС | 168/55 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Лазарук С.А.,Курочка А.М. | ||||
5.59/-1.6 5.94/0.0 5.81/0.0 5.96/0.0 X/+0.6 5.78/+1.7 | ||||||
6.38/+1.5 | МС | 5ф | P-T-S Meeting | Шаморін | 09.06.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Х 6.05/+1.7 6.27/+0.8 6.14/+1.0 6.38/+1.5 6.06/+1.0 | ||||||
6.41/+0.9 | МС | 3ф | International Jumping Meeting Filathlitikós Kallithea | Афіни | 25.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
6.16/-1.7 6.34/-0.2 6.26/-0.2 6.41/+0.9 Х Х | ||||||
6.24/+0.7 | КМС | 2ф | Meeting Novi Zvezdi | Софія | 21.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.32 | МС | 168/54 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.20 6.26 6.19 6.32 6.17 6.00 | ||||||
6.26 | МС | 168/54 | 2кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.06 6.26 | ||||||
6.34 | МС | 1ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.30 6.34 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.05/+0.5 | КМС | 9ф | Balkan Senior Championships | Смедереве | 27.06.2021 | |
Харкiвська | ||||||
6.05/+0.5 5.96/+0.1 5.88/+0.5 | ||||||
6.35/+0.5 | МС | 168/55 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
5.98/-0.3 6.00/-3.8 6.07/+0.5 5.75/-0.4 6.35/+0.5 5.93/-0.5 | ||||||
6.20/-1.0 | КМС | 168/65 | 3кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.20/-1.0 | ||||||
6.51/-0.2 | МС | 168/55 | 1ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.51/-0.2 6.31/+0.1 X/+0.2 6.16/-0.5 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.40 | МС | 168/54 | 1ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 21.02.2020 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.25 6.40 X X 5.31 6.32 | ||||||
6.32 | МС | 168/54 | 1кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 20.02.2020 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
5.85 5.81 6.32 | ||||||
6.34 | МС | 5ф | Балканські ігри серед дорослих у приміщенні | Стамбул | 15.02.2020 | |
Харкiвська | ||||||
6.06 6.20 6.09 X 6.34 6.03 | ||||||
6.45 | МС | 168/55 | 1ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.43 6.23 X 6.45 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.33/-0.6 | МС | 6ф | Чемпіонат ABAF | Клуж-Напока | 19.09.2020 | |
Харкiвська | ||||||
X/-0.2 6.33/-0.6 6.17/+0.5 5.76/+0.7 6.21/+1.2 6.32/+0.2 | ||||||
6.31/+0.9 | МС | 2кв | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.31/+0.9 | ||||||
6.25/+0.3 | МС | 3ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.25/+0.3 X/+0.3 6.16/0.0 X/+0.8 6.18/0.0 6.25/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.06 | КМС | 169/54 | 1ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
X 5.98 5.98 6.06 | ||||||
6.22 | КМС | 169/54 | 3ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 08.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
6.09 5.86 6.15 X X 6.22 | ||||||
6.03 | КМС | 169/54 | 5кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 07.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.94 5.96 6.03 | ||||||
6.05 | КМС | 2ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М. | ||||
X X 6.00 X X 6.05 | ||||||
6.04 | КМС | 169/54 | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.98 6.04 5.96 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.16/+1.5 | I | 169/55 | 3ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.05/0.0 | КМС | 169/54 | 4ф | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів | Луцьк | 23.08.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
X/+1.8 5.71/0.0 6.05/0.0 X/0.0 5.90/0.0 5.88/0.0 | ||||||
6.17/+0.4 | КМС | 169/54 | 3кв | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів | Луцьк | 22.08.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Курочка А.М.,Лазарук С | ||||
6.17/+0.4 — — | ||||||
5.99/+1.2 | КМС | 169/54 | 3ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.98/+0.1 5.99/+1.2 5.70/+0.7 5.89/+1.1 | ||||||
NM | 169/55 | ф | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
X/+1.3 X/+0.4 X/0.0 X/+2.3 | ||||||
6.09/+0.5 | КМС | 169/53 | 3ф | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
6.07/0.0 5.99/0.0 6.04/+0.4 X/0.0 X/0.0 6.09/+0.5 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.33 | I | Харкiвська | 2ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), КАЛІСТРАТОВА Аліна (06.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.04 | КМС | 169/54 | 4ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 10.02.2018 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.93 X 6.00 5.75 6.04 X | ||||||
5.76 | I | 169/54 | 7кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 09.02.2018 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.76 X 5.60 | ||||||
5.92 | КМС | 4ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.73 X 5.92 X | ||||||
5.93 | КМС | 1ф | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.О.Петрова | Бахмут | 16.12.2017 | |
Харкiвська | ХШВСМ Курочка А.М. | |||||
X X 5.31 5.85 5.15 5.93 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.15/+0.2 | КМС | 168/54 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
6.13/+1.0 6.09/+1.5 5.94/0.0 5.97/-0.3 6.15/+0.2 5.74/+0.3 | ||||||
6.00/0.0 | КМС | 168/54 | 10кв | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
6.00/0.0 5.84/+1.2 5.96/+0.2 | ||||||
6.07/0.0 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
6.03/0.0 5.95/0.0 X/-1.5 6.07/0.0 5.84/-1.6 5.76/-1.5 | ||||||
6.13/0.0 | КМС | 3ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.62/+1.2 6.11/+0.1 6.04/0.0 6.13/0.0 | ||||||
5.58/-3.8 | II | 7ф | 57-і Міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок Дружба. Стрибки під музику | Ужгород | 04.05.2018 | |
Харкiвська | ||||||
5.10/-1.8 5.58/-3.8 5.33/-3.0 5.43/-4.2 5.52/-3.2 X/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.85 | I | Харкiвська | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
НЕРУБАЛЬЩУК Ірина (21.09.1998), МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), КУЦЕНКО (КОРСУНЕНКО) Анастасія (23.09.1997), ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | 169/53 | кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Суми | 17.02.2017 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
X X X | ||||||
5.87 | I | 169/53 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.68 5.80 5.87 5.74 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 10ф | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Харкiвська | Харківська 1,НТУ "ХПІ" Курочка А.М. | |||||
150/O 155/O 160/XO 165/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.48/0.0 | II | 168/54 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборств | Кропивницький | 06.07.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.18/+1.3 5.48/0.0 5.14/0.0 | ||||||
6.03/+2.3 | КМС | 168/54 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.98/+0.6 5.75/+1.9 6.03/+2.3 X/+1.9 X/+1.4 — | ||||||
6.12/+1.3 | КМС | 168/50 | 4ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 06.06.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
6.11/0.0 X/0.0 6.12/+1.3 5.73/0.0 | ||||||
5.75/+1.9 | I | 1ф | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Харкiвська | Харківська 1,НТУ "ХПІ" Курочка А.М. | |||||
5.27/+1.4 5.58/+1.6 5.75/+1.9 5.62/+1.1 5.69/+0.4 X/+0.5 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.15 | КМС | Харкiвська | 1ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), МАЛЯРЕНКО Олена (08.04.1997), ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995), КАЛІСТРАТОВА Аліна (06.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.18 | КМС | 3ф | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 27.02.2016 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
5.69 5.97 5.97 5.87 6.18 6.03 | ||||||
5.96 | КМС | 5кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 26.02.2016 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
X 5.91 5.96 | ||||||
5.87 | I | 6ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
X 5.69 5.87 5.85 X 5.78 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.75/0.0 | I | 8ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.61/0.0 5.75/0.0 X/-1.7 5.56/+1.6 X/+0.7 5.25/0.0 | ||||||
5.61/-1.0 | I | 168/55 | 18кв | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаїм М.М.,Лазарук С | ||||
5.61/-1.0 X/0.0 X/+0.5 | ||||||
5.16/0.0 | III | 13ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Курочка А.М.,Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
X/+1.1 X/+1.2 5.16/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.59 | I | Харкiвська | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
НЕРУБАЛЬЩУК Ірина (21.09.1998), ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995), МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), КАЛІСТРАТОВА Аліна (06.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
3:01.11 | I юн | 168/51 | 8пбр1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.86 | II | 168/51 | 2пбр1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.62 | II | 168/51 | 6пбр | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
150/O 153/O 156/O 159/XO 162/O 165/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.17 | II | 5ф | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна серед юніорів з легкої атлетики | Могильов | 27.02.2015 | |
Харкiвська | Халаім М.М., Пупова М. | |||||
X X X X 5.17 X | ||||||
5.41 | II | 168/51 | 4пбр | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.41 3.47 X | ||||||
5.89 | I | 166/51 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.81 5.72 5.89 5.79 X X | ||||||
5.67 | I | 9ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.42 5.67 5.38 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
9.31 | III | 168/51 | 7пбр | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
8.80 9.31 8.91 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
3010 | II | 168/51 | 7 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.86 1.62 9.31 5.41 3:01.11 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.00/+2.0 | II | 168/50 | 3сбр1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 168/50 | сбр1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
17.22/-0.1 | III | 168/50 | 3сбр1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.64 | II | 168/50 | 6сбр | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
152/O 155/O 158/O 161/O 164/XO 167/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.38/+0.5 | II | 168/50 | 7сбр | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
X/0.0 5.38/+0.5 5.30/+1.7 | ||||||
5.71/+2.8 | I | 168/50 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 15.06.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.71/+2.8 X/+0.6 X/+0.3 3.51/+0.9 X/+0.6 5.54/+1.9 | ||||||
5.51/-0.6 | II | 168/50 | 5кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 15.06.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.51/-0.6 5.28/-1.3 X/-1.0 | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.70/+1.0 | I | 6ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.53/+1.6 5.08/0.0 5.70/+1.0 5.40/+0.6 5.18/0.0 X/+2.9 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
24.73 | I юн | 168/50 | 8сбр | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
23.33 23.18 24.73 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
9.38 | III | 168/50 | 9сбр | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
8.97 8.90 9.38 | ||||||
Семиборство | ||||||
3598 | II | 168/50 | 8 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаім М.М.,Лазарук С | ||||
17.22/-0.1 1.64 9.38 27.00/+2.0 5.38/+0.5 24.73 DNF |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.29 | II | 14ф | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.29 X 4.90 | ||||||
5.67 | I | 3ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.50 5.67 5.59 X 5.42 X | ||||||
5.40 | II | 10кв | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.29 5.40 5.28 | ||||||
5.41 | II | 12ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X 5.41 5.33 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.76/-1.0 | I | 4кв | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.66/0.0 5.65/-1.1 5.76/-1.0 | ||||||
5.73/0.0 | I | 6ф | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.54/0.0 5.64/+0.1 5.36/0.0 5.73/0.0 5.03/0.0 5.66/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:46.40 | III | 4пбр3 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.76 | II юн | 3пбр3 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
NM | ф | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | ||
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
155/XXX | ||||||
1.59 | II | 5пбр | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
150/O 153/O 156/O 159/XO 162/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.54 | I | 8ф | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.34 5.54 5.16 5.02 X 5.18 | ||||||
5.42 | II | 10кв | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.18 5.42 5.15 | ||||||
5.26 | II | 3пбр | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X X 5.26 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
10.73 | III | 7пбр | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
10.73 10.57 10.72 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |||
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.76 1.59 10.73 5.26 2:46.40 DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.54/0.0 | II | 2сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
27.27/0.0 | II | 1сбр2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:45.68 | III | 6сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:38.70 | III | 6сбр2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
16.51/+0.9 | III | 6сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.62/+0.4 | II | 3сбр2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.57 | II | 5сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
145/O 148/O 151/XO 154/O 157/XXO 160/XXX | ||||||
1.51 | II | 8сбр | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
145/O 148/O 151/O 154/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.47/0.0 | II | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X/+0.9 5.32/+0.3 5.47/0.0 | ||||||
5.49/+0.9 | II | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.39/+2.5 5.26/0.0 5.32/+1.0 5.33/+2.0 5.49/+0.9 X/+1.6 | ||||||
5.48/+0.3 | II | 5кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.47/-1.2 5.48/+0.3 — | ||||||
5.64/+1.6 | I | 2кв | Юнацький чемпіонат України | Харків | 22.06.2013 | |
Харкiвська | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | |||||
X/+1.1 5.64/+1.6 — | ||||||
5.63/+1.8 | I | 4ф | Юнацький чемпіонат України | Харків | 22.06.2013 | |
Харкiвська | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | |||||
5.52/+2.3 5.59/+1.4 5.56/+1.7 X/+1.2 5.63/+1.8 5.58/+2.2 | ||||||
5.90/+1.6 | КМС | 4ф | Чемпіонат України серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X/+0.8 5.90/+1.6 X/0.0 5.45/-0.6 5.54/+1.1 5.55/0.0 | ||||||
5.42/0.0 | II | 1сбр | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X/0.0 5.33/0.0 5.42/0.0 | ||||||
Метання списа 500 гр | ||||||
25.32 | 9сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
23.95 24.65 25.32 | ||||||
25.04 | 8сбр | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
23.73 21.80 25.04 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
10.31 | III | 12сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
10.31 10.20 | ||||||
11.21 | III | 5сбр | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
11.21 11.15 10.84 | ||||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | ||||||
4160 | I | 6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
16.51/+0.9 1.57 10.31 27.54/0.0 5.47/0.0 25.32 2:45.68 | ||||||
4341 | I | 4 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.62/+0.4 1.51 11.21 27.27/0.0 5.42/0.0 25.04 2:38.70 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:51.24 | III | 7пбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
10.30 | 5з1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Харкiвська | ХДВУФК №1 | ||||
10.15 | 5ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Харкiвська | ХДВУФК №1 | ||||
10.18 | II юн | 3пбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.55 | 5ф | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Харкiвська | ХДВУФК №1 | ||||
II | ||||||
1.47 | III | 17пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
141/O 144/O 147/O 150/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.04 | III | 7ф | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | м.Суми | 12.02.2012 | |
Харкiвська | ХДВУФК №1 | |||||
5.04 4.92 4.78 5.04 4.96 4.89 | ||||||
4.86 | III | 14пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
4.86 4.66 4.82 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
9.74 | I юн | 9ф | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | м.Суми | 12.02.2012 | |
Харкiвська | ХДВУФК №1 | |||||
9.74 X 9.32 | ||||||
8.57 | I юн | 17пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X 8.57 8.38 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |||
Харкiвська | Д | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
10.18 1.47 8.57 4.86 2:51.24 DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.61/-0.2 | III | 5сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
28.46/0.0 | III | 3сбр1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
28.72/-0.6 | III | 4сбр1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:43.26 | III | 8сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:50.92 | III | 3сбр1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:45.92 | III | 6сбр1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
17.0h/0.0 | III | 5сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
17.10/0.0 | III | 4сбр1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
18.44/0.0 | I юн | 5сбр2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.58 | II | 4сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
143/O 146/O 149/O 152/O 155/O 158/XXO 161/XXX | ||||||
1.54 | II | 5сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
139/O 142/O 145/O 148/O 151/O 154/O 157/XXX | ||||||
1.50 | II | 10ф | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
150/O 155/XXX | ||||||
1.54 | II | 11сбр | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
142/O 145/O 148/O 151/O 154/O 157/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.06/0.0 | II | 9сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.09.2012 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
4.84/0.0 4.94/+1.2 5.06/0.0 | ||||||
5.19/0.0 | II | 4сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.10/+0.1 5.19/0.0 5.15/+1.0 | ||||||
5.25/+0.3 | II | 14ф | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.24/-0.9 5.25/+0.3 5.15/0.0 | ||||||
5.30/+1.3 | II | 4сбр | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.30/+1.3 5.07/0.0 5.20/+1.0 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
27.58 | III | 7сбр | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
25.70 27.58 26.78 | ||||||
Метання списа 500 гр | ||||||
25.51 | 11сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.09.2012 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
25.51 — — | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.09.2012 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
30.02 | 5сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
28.28 28.71 30.02 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
9.65 | III | 12сбр | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X 9.65 9.56 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
9.47 | I юн | 17сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.09.2012 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.47 9.35 X | ||||||
9.59 | I юн | 10сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.59 8.71 X | ||||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | ||||||
3892 | II | 7 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
17.10/0.0 1.54 9.59 28.46/0.0 5.19/0.0 30.02 2:50.92 | ||||||
Семиборство | ||||||
DNF | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
17.0h/0.0 1.58 9.47 28.61/-0.2 5.06/0.0 25.51 2:43.26 DNS DNS DNS | ||||||
DNF | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
18.44/0.0 1.54 9.65 28.72/-0.6 5.30/+1.3 27.58 2:45.92 DNS DNS DNS | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:33.97 | II юн | Харкiвська | 12ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 |
КЛІНЦОВА Лілія (12.07.1997), ІОНИЧЕВА Юлія (05.07.1996), МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), ІВАЩЕНКО Юлія (28.07.1995) | ||||||
2:31.2h | II юн | Харкiвська | 13ф4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
ІОНИЧЕВА Юлія (05.07.1996), МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.42 | III | 2двбр5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Харкiвська | МОН | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
DNS | з2 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | ||
Харкiвська | СФ ХВУФК | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.45 | III | 7ф | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Харкiвська | СФ ХВУФК | |||||
130/O 135/XXO 140/XXO 145/O 150/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.14 | II | 2двбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Харкiвська | МОН | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
5.09 5.14 X | ||||||
4.86 | III | 4з | Змагання на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога | Суми | 02.03.2011 | |
Харкiвська | СФ ХВУФК | |||||
X X 4.74 4.86 X X | ||||||
Двоборство 60м + Довжина | ||||||
1642 | 2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | ||
Харкiвська | МОН | ДЮСШ №12 Харків Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
5.14 8.42 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.98/+0.1 | III | 6сбр3 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:47.90 | III | 9сбр2 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
16.76/+3.8 | III | 2сбр3 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.45 | III | 6сбр | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
139/O 142/XO 145/O 148/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.13/0.0 | II | 2сбр | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 03.10.2011 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.07/+1.1 5.13/0.0 4.97/+1.2 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
18.91 | II юн | 16сбр | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 03.10.2011 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X 18.29 18.91 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
8.80 | III | 13сбр | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 02.10.2011 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
8.27 8.61 8.80 | ||||||
Семиборство | ||||||
3547 | II | 9 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
16.76/+3.8 1.45 8.80 28.98/+0.1 5.13/0.0 18.91 2:47.90 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |