Прізвище: МАЛОСІЛОВ | Прізвище Англ: MALOSILOV |
Ім'я: Олександр | Ім'я Англ: Oleksandr |
Дата народження: 06.06.1997 | Стать: Ч |
ТФЛА: Донецька | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ Днц | |
Тренери: Кравченко А. А., Чумак О. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.18 | 7.18 | |||||||||||
Стрибки у довжину | 6.92 | 6.92 | 5.51 | ||||||||||
Потрійний стрибок | 16.32 | 15.59 | 16.08 | 16.02 | 16.17 | 16.20 | 16.32 | 15.67 | 15.22 | 15.54 | 14.33 | 14.27 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.62/0.0 | 11.62/0.0 | |||||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 42.21 | 42.21 | 44.11 | 43.25 | |||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 1:57.81 | 1:57.81 | |||||||||||
Стрибки у довжину | 7.42/+0.3 | 6.88/-0.8 | 7.42/+0.3 | 6.20/0.0 | 6.04/+1.6 | ||||||||
Потрійний стрибок | 16.43/+0.5 | 15.57/+1.0 | 15.85/+0.8 | 16.11/0.0 | 16.43/+0.5 | 16.35/0.0 | 16.35/-1.1 | 16.14/0.0 | 15.40/0.0 | 15.89/0.0 | 15.97/+0.1 | 14.87/+2.0 | 13.58/+1.2 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.38 | КМС | 1ф | Чемпіонат Латвії у приміщенні | Валмієра | 19.02.2023 | |
Донецька | ||||||
15.30 Х 15.38 | ||||||
15.59 | КМС | 1ф | POSMS | Валмієра | 05.02.2023 | |
Донецька | ||||||
15.27 | КМС | 1ф | Valmiera Open | Валмієра | 15.01.2023 | |
Донецька | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
NM | 188/74 | ф | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
X X X | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 | ||
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
NM | ф | EESTI KV | Пярну | 23.07.2022 | ||
Донецька | ||||||
15.05/+1.1 | I | 2ф | Чемпіонат Латвії | Валмієра | 26.06.2022 | |
Донецька | ||||||
15.57/+1.0 | КМС | 1ф | Sportland Kauss | Єлгава | 19.06.2022 | |
Донецька | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.70 | КМС | 1ф | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М. Батруха та Б. Юшка | Київ | 17.02.2021 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А | ||||
15.21 15.70 X 15.60 15.44 15.70 | ||||||
16.08 | КМС | 188/74 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
15.70 16.08 X X 15.80 X | ||||||
15.58 | КМС | 188/74 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
15.58 | ||||||
NM | ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | ||
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
X X X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.88/-0.8 | I | 188/74 | 6ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Тернопiльська | ЗУНУ Чумак А.І. | |||||
X/-1.4 6.48/-2.1 6.87/-1.2 6.43/-1.0 6.88/-0.8 6.87/-1.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.64/+0.4 | КМС | 188/74 | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
X/+1.0 X/+0.8 15.31/+1.1 15.64/+0.4 X/-0.8 X/+0.3 | ||||||
15.63/-0.3 | КМС | 188/74 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
X/-0.1 15.63/-0.3 | ||||||
15.42/-1.6 | КМС | 188/74 | 1ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Тернопiльська | ЗУНУ Чумак А.І. | |||||
15.20/-0.9 15.29/-0.9 15.42/-1.6 13.89/0.0 | ||||||
15.85/+0.8 | КМС | 188/74 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 18.05.2021 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
15.71/-0.2 X/+0.8 X/+0.7 15.85/+0.8 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
16.01 | КМС | 1ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
15.58 15.82 16.01 X | ||||||
15.98 | КМС | 187/74 | 1ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 22.02.2020 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
15.75 15.78 15.98 X 15.77 14.98 | ||||||
15.48 | КМС | 187/74 | 1кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 21.02.2020 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
15.25 15.48 — | ||||||
16.02 | КМС | 187/74 | 1ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 01.02.2020 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
X 16.02 X 15.90 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
16.11/0.0 | МС | 3ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
X/+2.2 X/+3.7 15.43/+2.3 X/+2.7 15.87/+1.8 16.11/0.0 | ||||||
15.77/+1.6 | КМС | 1ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 16.08.2020 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
X/0.0 15.70/-0.8 15.77/+1.6 14.98/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
16.17 | МС | 187/72 | 1ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
15.85 16.17 15.93 X | ||||||
16.12 | МС | 187/72 | 2ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 09.02.2019 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
15.65 X 15.57 15.83 16.12 15.99 | ||||||
15.61 | КМС | 187/72 | 2кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 08.02.2019 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
15.24 15.61 | ||||||
15.80 | КМС | 2ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
Донецька | ШВСМ Днц | |||||
X X X X 15.40 15.80 | ||||||
16.10 | МС | 187/73 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
15.83 16.09 16.10 16.06 | ||||||
16.15 | МС | 1ф | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 12.01.2019 | |
Донецька | ШВСМ Днц Кравченко А,Чумак А.І. | |||||
X X 16.15 X — X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
7.42/+0.3 | КМС | 187/73 | 3ф | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Тернопiльська | МОН | ТНЕУ Чумак А.І. | ||||
X/0.0 7.02/0.0 — 7.42/+0.3 — — | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
14.85/-0.2 | I | 10ф | Balkan Athletics Championships | Правець | 03.09.2019 | |
Донецька | ||||||
Х Х 14.85/-0.2 | ||||||
16.14/+1.5 | МС | 187/72 | 1ф | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів | Луцьк | 23.08.2019 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Кравченко А.А.,Чумак О.В. | ||||
15.72/0.0 15.50/-1.3 16.14/+1.5 X/+1.9 X/+1.1 X/0.0 | ||||||
15.56/-0.2 | КМС | 10ф | Командний Чемпіонат Європи | Бидгощ | 11.08.2019 | |
Донецька | ||||||
15.06/+1.3 15.56/-0.2 15.12/-1.4 | ||||||
16.35/-0.2 | МС | 187/72 | 1ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
15.98/-0.9 16.08/-0.3 16.35/-0.2 X/+1.3 | ||||||
15.88/+0.9 | КМС | 13кв | Чемпіонат Європи серед молоді | Євле | 13.07.2019 | |
Донецька | ||||||
15.28/+1.5 15.88/+0.9 15.54/+1.4 | ||||||
16.22/+1.5 | МС | 187/73 | 1ф | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
X/+2.2 15.71/0.0 15.89/+0.1 X/+2.9 16.22/+1.5 15.62/0.0 | ||||||
16.43/+0.5 | МС | 1ф | Motonet Gp | Лахті | 05.06.2019 | |
Донецька | ||||||
16.13/+0.6 16,07/+0.5 16.26/+1.3 16.17/+1.8 16.43/+0.5 Х/+2.2 | ||||||
16.42/-0.3 | МС | 187/73 | 1ф | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Тернопiльська | МОН | ТНЕУ Чумак А.І. | ||||
16.21/-1.5 16.42/-0.3 14.14/-2.4 14.84/-1.6 — 16.20/+1.7 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.21 | I | Донецька | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
МАЛОСІЛОВ Олександр (06.06.1997), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995), ГОРБЕНКО Данило (07.11.1999), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.34 | КМС | 188/73 | 3ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
X 14.99 15.34 X | ||||||
16.13 | МС | 188/71 | 1ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 11.02.2018 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
X 16.13 X 16.08 15.86 X | ||||||
15.68 | КМС | 188/71 | 1кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 10.02.2018 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
15.68 — — | ||||||
15.56 | КМС | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
X 15.30 15.56 15.56 | ||||||
16.20 | МС | 2ф | Міжнародні змагання на призи Ольги Рипакової | Усть-Каменогорськ | 20.01.2018 | |
Донецька | ||||||
15.85 15.92 X 15.20 16.20 15.51 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.42/-0.2 | КМС | 4ф | Міжнародний Кубок | Анталія | 11.09.2018 | |
Донецька | ||||||
16.35/0.0 | МС | 187/72 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
X/+0.6 15.83/+0.2 X/+1.2 15.43/-0.5 15.85/0.0 16.35/0.0 | ||||||
16.09/0.0 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
X/+0.5 X/0.0 16.09/0.0 16.03/+0.7 15.76/+0.1 15.90/0.0 | ||||||
NM | ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Кропивницький | 26.06.2018 | ||
Донецька | Д | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
X/+1.8 X/+3.4 X/+2.0 | ||||||
16.20/+1.6 | МС | 2ф | Легкоатлетична зустріч | Ханья | 02.06.2018 | |
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.11 | II | Донецька | 4ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
МАЛОСІЛОВ Олександр (06.06.1997), ГОНЧАР Ігор (06.06.1996), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.92 | I | 1ф | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | |
Донецька | ШВСМ Днц Чумак А.І.,Чумак Є.В. | |||||
6.15 6.38 6.67 6.92 — — | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
16.32 | МС | 1ф | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Суми | 19.02.2017 | |
Донецька | ШВСМ Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
15.54 X 15.46 15.81 15.96 16.32 | ||||||
15.49 | КМС | 4кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Суми | 18.02.2017 | |
Донецька | ШВСМ Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
15.49 15.33 — | ||||||
15.85 | КМС | 188/72 | 1ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 |
Донецька | ШВСМ Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
15.85 15.35 15.75 15.76 | ||||||
15.10 | I | 1ф | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 15.01.2017 | |
Донецька | ШВСМ Днц Чумак А.І.,Чумак Є.В. | |||||
X X X X 15.10 — |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.99/-0.5 | КМС | 6ф | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді | Бидгощ | 16.07.2017 | |
Донецька | ||||||
15.84/-1.4 15.99/-0.5 15.88/+1.3 15.53/-0.4 15.61/+0.2 15.47/-0.1 | ||||||
16.01/+2.1 | КМС | 5кв | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді | Бидгощ | 15.07.2017 | |
Донецька | ||||||
16.01/+2.1 | ||||||
16.21/0.0 | МС | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборств | Кропивницький | 08.07.2017 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
16.05/-2.6 15.78/-1.4 15.42/-1.3 16.18/-0.1 16.21/0.0 15.94/+1.3 | ||||||
16.04/+1.3 | КМС | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборств | Кропивницький | 07.07.2017 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Чумак О.В.,Кравченко А.А. | ||||
X/+0.1 X/+0.5 16.04/+1.3 | ||||||
16.27/+2.0 | МС | 8ф | Командний чемпіонат Європи Супер ліга | Лілль | 25.06.2017 | |
Донецька | ||||||
16.27/+2.0 16.12/+1.2 16.03/+2.6 | ||||||
16.35/-1.1 | МС | 188/71 | 1ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 07.06.2017 |
Донецька | ШВСМ Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
16.20/-1.5 16.35/-1.1 X/+1.1 X/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.53 | КМС | 7ф | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 27.02.2016 | |
Донецька | Д-С | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Кравченко А,Чумак О.В. | ||||
15.53 15.50 15.33 15.50 13.05 15.51 | ||||||
14.93 | I | 7кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 26.02.2016 | |
Донецька | Д-С | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Кравченко А,Чумак О.В. | ||||
14.93 — X | ||||||
15.36 | КМС | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Чумак А.І.,Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
14.76 15.15 15.14 15.36 15.06 X | ||||||
15.67 | КМС | 1ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Донецька | ШВСМ Кравченко А,Чумак А.І.,Чумак О.В. | |||||
14.95 15.44 15.38 X 15.48 15.67 | ||||||
15.35 | КМС | 1ф | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики | Запоріжжя | 17.01.2016 | |
Донецька | Д-С | Кравченко А,Чумак О.В. | ||||
14.95 15.20 14.96 14.80 15.25 15.35 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.78/-1.1 | КМС | 13кв | Чемпіонат світу серед юніорів | Бидгощ | 20.07.2016 | |
Донецька | ||||||
15.39/-0.9 15.63/+0.4 15.78/-1.1 | ||||||
16.14/0.0 | МС | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 03.07.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Чумак А.І.,Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
15.54/+1.2 15.82/0.0 15.79/0.0 15.80/0.0 15.77/0.0 16.14/0.0 | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | ||
Донецька | ШВСМ Чумак А.І.,Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
16.14/0.0 | МС | 3ф | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 | |
Донецька | Д-С | ШВСМ Днц Чумак А.І.,Чумак О.В.,Кравченко А | ||||
15.80/-0.8 16.09/0.0 16.14/0.0 X/+0.5 15.81/+0.7 15.95/-0.2 | ||||||
15.79 | КМС | 1ф | Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків | Луцьк | 04.06.2016 | |
Донецька | ШВСМ Днц Чумак А.І.,Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
15.45 15.67 13.40 15.72 15.52 15.79 | ||||||
16.13/+1.3 | МС | 1ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Донецька | ШВСМ Днц Чумак А.І.,Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
15.99/+0.3 16.13/+1.3 X/+1.4 X/+0.3 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.25 | II | Донецька | 5ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ЄГОРОВ Богдан (22.05.1996), ВИННИЧУК Євген (02.08.1994), МАЛОСІЛОВ Олександр (06.06.1997), БІЛОБОРОДОВ Михайло (31.10.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.22 | КМС | 187/72 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Донецька | С | ДВУОР ім. С.Бубки Кравченко А | ||||
15.07 15.22 14.82 14.82 14.97 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.08/0.0 | I | 188/70 | 9ф | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
Донецька | ШВСМ Кравченко А | |||||
15.08/0.0 14.69/0.0 14.84/-0.1 | ||||||
15.40/0.0 | КМС | 2ф | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Донецька | ШВСМ Днц Кравченко А | |||||
15.17/+0.1 15.40/0.0 15.20/0.0 15.28/0.0 | ||||||
NM | 188/71 | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2015 | |
Донецька | ШВСМ Кравченко А | |||||
X/-0.2 X/+1.6 X/+0.6 | ||||||
14.13/+2.1 | II | 188/71 | 14ф | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
Донецька | ШВСМ Кравченко А | |||||
14.13/+2.1 X/+0.1 X/+2.3 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Донецька | ф2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 | |
МАЛОСІЛОВ Олександр (06.06.1997), ГОНЧАР Ігор (06.06.1996), ВИННИЧУК Євген (02.08.1994), ЄГОРОВ Богдан (22.05.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.54 | КМС | 2ф | Міжнародна матчевая зустріч Білорусь-Україна серед юніорів 1995 р.н. і молодше | Могильов | 28.02.2014 | |
Донецька | Кравченко А.,Чумак А.И. | |||||
15.54 х - - - - | ||||||
15.49 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Донецька | С | ДВУОР ім. С.Бубки Кравченко А,Чумак А.І. | ||||
15.21 15.05 15.31 15.39 15.49 15.40 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.41/+0.3 | КМС | 4---17- | YOG | Nanjing | 25.08.2014 | |
Донецька | ||||||
15.31/+0.1 | КМС | 6--q-17- | YOG | Nanjing | 21.08.2014 | |
Донецька | ||||||
15.36/+0.4 | КМС | 7ф | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
Донецька | Д-С | ДВУОР ім. С.Бубки Кравченко А,Чумак О.В. | ||||
15.05/+0.4 — 15.26/0.0 — X/0.0 15.36/+0.4 | ||||||
15.03/0.0 | I | 8кв | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Донецька | Д-С | ДВУОР ім. С.Бубки Кравченко А,Чумак О.В. | ||||
14.95/0.0 14.97/0.0 15.03/0.0 | ||||||
15.18/-0.2 | I | 1ф | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | |
Донецька | Д-С | ДВУОР ім. С.Бубки Кравченко А,Чумак О.В. | ||||
X/+1.5 X/-1.2 15.04/-0.1 — 15.18/-0.2 X/+1.3 | ||||||
15.31/+1.8 | КМС | 4ф | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Донецька | Д | Кравченко А | ||||
15.04/0.0 15.02/+1.3 — 15.31/+1.8 — — | ||||||
15.71/0.0 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Донецька | Д-С | ДВУОР ім. С.Бубки Кравченко А,Чумак О.В. | ||||
15.65/0.0 X/0.0 X/0.0 15.71/0.0 15.15/0.0 X/0.0 | ||||||
15.71/+0.2 | КМС | 2---17- | EYOT | Baku | 01.06.2014 | |
Донецька | ||||||
15.14/+0.6 | I | 8--q-17- | EYOT | Baku | 31.05.2014 | |
Донецька | ||||||
15.89/0.0 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н.та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Донецька | С | ДВУОР ім. С.Бубки Кравченко А | ||||
X/0.0 X/0.0 15.37/0.0 15.42/0.0 15.25/0.0 15.89/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Донецька | ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), КУЧЕРЕНЕНКО Максим (29.12.1995), ГОНЧАР Ігор (06.06.1996), МАЛОСІЛОВ Олександр (06.06.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.9h | I | 1з8 | Міжнародні змагання на призи братів В. та С.Бубки | Донецьк | 08.02.2013 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Кравченко А | |||||
6.8h | I | 1ф1 | Міжнародні змагання на призи братів В. та С.Бубки | Донецьк | 08.02.2013 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Кравченко А | |||||
7.30 | II | 1з6 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
7.18 | II | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
7.23 | II | 1пф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
Потрійний стрибок | ||||||
14.33 | I | 3ф | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Чумак О.В.,Кравченко А | |||||
14.24 X X 14.23 13.66 14.33 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.84/0.0 | III | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
11.86/0.0 | III | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
11.62/0.0 | II | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.20/0.0 | III | 16кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
6.16/+0.4 — 6.20/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
15.97/+0.1 | КМС | 1ф | Юнацький чемпіонат України | Харків | 23.06.2013 | |
Донецька | С | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Чумак О.В.,Кравченко А | ||||
15.16/0.0 14.88/+1.8 15.34/+2.0 15.68/+2.0 15.81/+1.4 15.97/+0.1 | ||||||
15.27/+1.7 | КМС | 1ф | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 | |
Донецька | С | ДВУОР ім. С.Бубки Чумак О.В.,Кравченко А | ||||
15.02/0.0 15.19/0.0 14.79/0.0 15.26/+1.4 15.27/+1.7 15.08/0.0 | ||||||
14.78/-1.9 | I | 2кв | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Донецька | С | ДВУОР ім. С.Бубки Чумак О.В.,Кравченко А | ||||
14.78/-1.9 | ||||||
15.25/+0.7 | КМС | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР(юнакі та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Кравченко А,Чумак А.І.,Чумак О.В. | |||||
15.15/+0.6 14.85/0.0 14.21/0.0 15.11/0.0 X/0.0 15.25/+0.7 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
1:57.81 | КМС | Україна | 2ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
МАЛОСІЛОВ Олександр (06.06.1997), ЦВЕНЬ Денис (20.04.1996), ЯВОРСЬКИЙ Михайло (10.12.1996), ЧЕСАК Микита (12.04.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.83 | II | 13ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Кравченко А | |||||
13.80 13.82 13.83 | ||||||
14.27 | II | 2ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Кравченко А | |||||
13.46 13.83 12.31 14.02 14.27 14.23 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
14.87/+2.0 | I | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2012 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
X/+0.9 14.17/+1.5 14.31/0.0 X/+1.0 X/+1.0 14.87/+2.0 | ||||||
14.58/+0.1 | I | 8ф | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 02.06.2012 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Кравченко А | |||||
14.36/+2.4 14.32/-2.5 13.99/+0.2 X/-1.6 14.58/+0.1 14.32/+1.5 | ||||||
14.43/0.0 | I | 3ф | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | |
Кравченко А | ||||||
14.39/0.0 14.43/0.0 14.32/+1.1 14.26/+0.6 13.94/+5.2 13.77/+3.5 | ||||||
14.78/+0.8 | I | 1кв | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко О. | ||||
14.78/+0.8 | ||||||
14.68/-0.5 | I | 3ф | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко О. | ||||
X/+1.2 14.30/0.0 14.11/+0.2 14.43/0.0 X/0.0 14.68/-0.5 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.2h | III | 1з4 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 26.02.2011 | |
Донецька | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | |||||
7.5h | III | 3ф1 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 26.02.2011 | |
Донецька | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | |||||
Біг на 300 м | ||||||
DNS | ф6 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 27.02.2011 | ||
Донецька | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.51 | I юн | 4ф | Всеукраїнські змагання на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 26.02.2011 | |
Донецька | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | |||||
5.43 5.41 5.26 5.51 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.04/+1.6 | III | 12кв | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 02.10.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
X/+1.0 X/0.0 6.04/+1.6 | ||||||
5.92/+0.8 | III | 10ф | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 02.10.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
5.92/+0.8 X/-1.8 X/+2.1 | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | ||
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.58/+1.2 | II | 1ф | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 04.10.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
13.38/0.0 13.58/+1.2 X/+0.9 13.40/0.0 13.44/+1.0 X/+1.2 | ||||||
13.16/+0.9 | III | 2кв | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 03.10.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
13.16/+0.9 — — | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | ||
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Кравченко А | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |