Прізвище: ОЖЕГОВ | Прізвище Англ: OZHEHOV |
Ім'я: Віталій | Ім'я Англ: Vitaliy |
Дата народження: 19.08.1995 | Стать: Ч |
ТФЛА: Донецька | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.18 | 7.18 | 7.18 | |
Біг на 200 м | 22.71 | 22.71 | 24.05 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:21.49 | 3:23.74 | 3:21.49 | |
Стрибки з жердиною | 4.40 | 4.40 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.27/+0.8 | 11.27/+0.8 | 11.27/-0.5 | 11.68/-0.6 | |
Біг на 200 м | 22.41/0.0 | 22.78/+0.9 | 22.41/0.0 | 23.30/0.0 | |
Естафетний біг 4х100 м | 42.65 | 44.32 | 42.65 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:04.43 | 2:07.69 | 2:04.43 | ||
Стрибки з жердиною | 4.25 | 4.25 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
4.40 | I | 5ф | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь Василя та Сергія Бубки | Донецьк | 14.02.2014 | |
Донецька | Донецьк,СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Козлов М.Я.,Гурей В.А. | |||||
420/XO 440/XO 460/XXX | ||||||
4.40 | I | 5ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Донецька | С | СДЮШОР №8 ім.Бубки Гурєй В.А.,Козлов М.Я. | ||||
400/XXO 420/O 440/XXO 450/XXX | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.74 | Донецька | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
ШАПОВАЛОВ Олег (14.06.1995), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ЧЕРНЕНКО Євген (22.05.1996), ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
NM | ф | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | ||
Донецька | С | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Козлов М.Я.,Гурей В.А. | ||||
420/X— | ||||||
4.25 | I | 4ф | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Гурей В.А.,Козлов М.Я. | ||||
405/XXO 425/O 445/XXX | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Донецька | ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), КУЧЕРЕНЕНКО Максим (29.12.1995), ГОНЧАР Ігор (06.06.1996), МАЛОСІЛОВ Олександр (06.06.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.18 | II | 4з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Донецька | С | КДЮСШ Гурей В.А. | ||||
7.23 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Донецька | С | КДЮСШ Гурей В.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.71 | КМС | 1з16 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Донецька | С | КДЮСШ Гурей В.А. | ||||
22.88 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Донецька | С | КДЮСШ Гурей В.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.49 | Донецька | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), КРУПІН Артем (15.05.1994), ЧИКАНОВ Олексій (16.02.1996), КОЛЕСНИКОВ Микита (17.01.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.27/+0.8 | I | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Донецька | ДЮСШ К.о. Гурей В.А. | |||||
11.37/-0.5 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Донецька | ДЮСШ К.о. Гурей В.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.78/+0.9 | I | 4з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Донецька | ДЮСШ К.о. Гурей В.А. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.32 | II | Донецька | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
ГРЕЧКА Ігор (01.01.1994), ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), ШЕВЧЕНКО Віктор (01.07.1995), ЮДАЄВ Владислав (08.05.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.18 | II | 1з8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №1 Днц Гурей В.А. | ||||
7.24 | II | 4ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №1 Днц Гурей В.А. | ||||
7.20 | II | 2пф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №1 Днц Гурей В.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.05 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №1 Днц Гурей В.А. | ||||
DQ 162.7 | ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | ||
Донецька | МОН | СДЮШОР №1 Днц Гурей В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.27/-0.5 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
11.0h/+0.5 | I | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
11.1h/+0.4 | I | 1з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
11.39/+0.6 | II | 2з6 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №1 Гурей В.А. | ||||
11.29/0.0 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №1 Гурей В.А. | ||||
11.0h/+0.2 | I | 4ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ "Спартак" Гурей В.А. | ||||
10.9h/+0.2 | I | 2з3 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ "Спартак" Гурей В.А. | ||||
11.32/0.0 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ "Спартак" Гурей В.А. | ||||
11.27/+0.7 | I | 6пф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ "Спартак" Гурей В.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.41/0.0 | I | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
22.49/+0.3 | I | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
22.99/-0.7 | II | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №2 Горлівка Гурей В.А. | ||||
22.61/+0.5 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №1 Гурей В.А. | ||||
22.76/0.0 | I | 2з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ №1 Гурей В.А. | ||||
DQ 163.3 | з6 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | ||
Донецька | С | ДЮСШ "Спартак" Гурей В.А. | ||||
22.86/-1.4 | II | 3з2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Донецька | С | Горлівка,ДЮСШ К.о. Гурей В.А. | ||||
22.75/0.0 | I | 5пф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ "Спартак" Гурей В.А. | ||||
22.80/0.0 | I | 1з8 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ "Спартак" Гурей В.А. | ||||
23.14/0.0 | II | 1ф2 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | |
Гурей В.А. | ||||||
22.63/+1.2 | I | 2пф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ К.о. Гурєй В.А. | ||||
23.02/-0.5 | II | 1з7 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ К.о. Гурєй В.А. | ||||
22.59/+0.8 | I | 3ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Донецька | С | ДЮСШ К.о. Гурєй В.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.9h | I | Донецька | 1ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 |
АНЦУПОВ Олександр (03.09.1993), ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), ГРЕЧКА Ігор (01.01.1994), МАКАРЕНКО Роман (13.09.1993) | ||||||
42.65 | I | Донецька | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), ШЕСТЕРНІН Олександр (09.09.1993), ГРЕЧКА Ігор (01.01.1994), МАКАРЕНКО Роман (13.09.1993) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.69 | II юн | Донецька | 12ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 |
ТЕРНАВСЬКИЙ Владислав (16.05.1996), ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), КУЧЕРЕНЕНКО Максим (29.12.1995), СТАЙЛОВСЬКИЙ Василь (15.03.1996) | ||||||
2:12.9h | Донецька | 10ф5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), ГОНЧАР Ігор (06.06.1996), ІВАКІН Олександр (22.02.1995), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.1h | II | 1з4 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 26.02.2011 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 м.Горлівка Гурей В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.68/-0.6 | II | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Гурєй В.А. | ||||
11.80/-0.3 | III | 7пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Гурєй В.А. | ||||
11.69/0.0 | II | 2з7 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 Горлівка Гурєй В.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.30/0.0 | II | 3з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Гурєй В.А. | ||||
23.38/-1.6 | II | 4з7 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ №2 м.Горлівка Гурей В.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:04.43 | III | Донецька | 7ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 |
ШАПОВАЛОВ Владислав (11.01.1995), ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), НАГОРНИЙ Анатолій (19.05.1994), КОЛЕСНИКОВ Микита (17.01.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |