Прізвище: БЕРЕЗЮК | Прізвище Англ: BEREZYUK |
Ім'я: Наталія | Ім'я Англ: Nataliya |
Дата народження: 14.08.1996 | Стать: Ж |
ТФЛА: Вінницька | |
ФСТ: К | |
Клуб: ВСДЮСШОР Внц | |
Тренери: Мельничук В. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 26.03 | 26.38 | 26.03 | 28.27 | 27.22 | |||
Біг на 400 м | 1:01.19 | 1:01.19 | 57.75 | 58.33 | 57.96 | 59.26 | 1:01.95 | 1:01.66 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:43.84 | 4:05.61 | 3:43.84 | 3:45.50 | 3:51.98 | 3:57.96 | ||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:20.33 | 5:24.51 | 5:20.33 | |||||
Двоборство 200м + 400м | 1725 | 1725 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 13.02/0.0 | 13.02/0.0 | ||||||
Біг на 200 м | 26.08/0.0 | 26.95/+0.4 | 26.08/0.0 | 26.56/+0.7 | 27.03/+0.9 | |||
Біг на 400 м | 1:00.92 | 58.85 | 58.96 | 57.23 | 57.36 | 59.21 | 59.36 | 1:00.92 |
Естафетний біг 4х100 м | 47.90 | 50.75 | 47.90 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:42.68 | 3:52.62 | 3:46.74 | 3:42.68 | 3:46.92 | 3:49.19 | 3:50.63 | |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:17.47 | 2:17.47 | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:02.00 | 1:04.28 | 1:02.76 | 1:02.00 | 1:04.25 | |||
Крос 1 км | 3:23 | 3:23 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.13 | II | 168/59 | 4--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
1:01.19 | II | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
1:01.75 | II | 1з1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.61 | Вінницька | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), МЕЛЬНИЧУК Ольга (20.07.1997), ОНИЩУК Богдана (27.11.1998), КОВТУН Інна (25.08.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.95/+0.4 | II | 5ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Вінницька | Вінницька 1,ДНУ Мельничук В.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
58.85 | II | 168/58 | 5ф3 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 29.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
DNF | 169/58 | з4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:05.95 | I | 168/58 | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
1:05.29 | I | 169/58 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
1:04.28 | I | 169/58 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
1:05.22 | I | 169/58 | 6з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
DQ 168.7 | ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | ||
Вінницька | Вінницька 1,ДНУ Мельничук В.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.75 | II | Вінницька | 4ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ОНОФРІЙЧУК Юлія (12.02.1997), ДОМІНІК Ріта (16.11.1996), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996) | ||||||
51.35 | II | Вінницька | 5ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ДОМІНІК Ріта (16.11.1996), ЮНАШ (ТУРЛЮК) Вікторія (24.08.1992), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:52.62 | I | Вінницька | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), ЧЕРКАС Марія (03.05.1993) | ||||||
3:57.68 | I | Вінницька | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
КОВТУН Інна (25.08.1997), ДОРОШЕНКО Тетяна (30.10.1996), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996) | ||||||
DNF | Вінницька | ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 | |
ЧЕРКАС Марія (03.05.1993), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЮНАШ (ТУРЛЮК) Вікторія (24.08.1992), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.75 | I | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
58.11 | I | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
1:01.45 | II | 3з7 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:43.84 | Вінницька | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
КОВТУН Інна (25.08.1997), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), БОСАК Ольга (07.09.1994), КОБА Джойс (26.02.1998) | ||||||
4:14.91 | Вінницька | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), КУТАХ Юлія (18.08.1991), БОСАК Ольга (07.09.1994), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:24.51 | Вінницька | 3ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
КОВТУН Інна (25.08.1997), БОСАК Ольга (07.09.1994), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.96 | II | 6ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DNF | ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:46.74 | I | Вінницька | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), КОВТУН Інна (25.08.1997), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), КОБА Джойс (26.02.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.38 | I | 168/57 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.33 | I | 168/57 | 3з2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Вінницька | К | ОСДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
59.05 | I | 168/57 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:45.50 | Вінницька | 3ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 | |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), БОСАК Ольга (07.09.1994), КОЛЕСНИЧЕНКО Олена (03.06.1993) | ||||||
4:10.33 | Вінницька | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ДОВГАНЬ Лілія (17.01.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.08/0.0 | I | 168/58 | 5з2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.37 | I | 168/58 | 7з3 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
57.71 | I | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
DNF | 173/47 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
57.0h | I | 169/58 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
57.23 | I | 4ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:02.91 | I | 169/58 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
1:02.78 | I | 169/58 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
1:03.19 | I | 169/58 | 7ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
1:03.69 | I | 169/58 | 4з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
1:02.76 | I | 2ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М.,Ткач В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:42.68 | КМС | Вінницька | 1ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), БОСАК Ольга (07.09.1994), КОБА Джойс (26.02.1998) | ||||||
3:45.20 | I | Вінницька | 2ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), БОСАК Ольга (07.09.1994), ЮНАШ (ТУРЛЮК) Вікторія (24.08.1992), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.03 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
26.23 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.12 | I | 5з5 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Вінницька | К | СДЮШОР "К" Внц Мельничук В.М. | ||||
58.78 | I | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
57.96 | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
59.98 | I | 2з3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Вінницька | К | СДЮШОР "К" Внц Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.98 | Вінницька | 6ф2 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
ЖУПАНІК Надія (22.11.1993), ДОВГАНЬ Лілія (17.01.1996), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:20.33 | Вінницька | 5ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЖУПАНІК Надія (22.11.1993), САРАФИНЮК Марія (04.04.1992), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.36 | I | 6з1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Вінницька | К | СДЮШОР "К" Внц Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:03.43 | I | 5з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Вінницька | К | СДЮШОР "К" Внц Мельничук В.М. | ||||
1:02.00 | КМС | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
1:04.21 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:47.50 | I | Вінницька | 6ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), КОВАЛЬЧУК Юлія (19.05.1996), БОСАК Ольга (07.09.1994), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) | ||||||
3:46.92 | I | Вінницька | 4ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), БОСАК Ольга (07.09.1994), ЖУПАНІК Надія (22.11.1993), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з10 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.85 | I | 4з4 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
59.26 | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
59.28 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.96 | Вінницька | 9ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
РУДНЄВА Юлія (10.08.1985), ТУРЛЮК Вікторія (24.08.1992), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
59.71 | II | 6з5 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
59.21 | II | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
59.36 | II | 2пф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
59.56 | II | 2з5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
59.56 | II | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
DNF | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:08.61 | II | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
1:06.01 | I | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
1:04.84 | I | 6ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
1:04.25 | I | 3з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
1:05.89 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
1:05.44 | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
1:06.46 | II | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
1:06.09 | I | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.90 | I | Вінницька | 4ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), ТУРЛЮК Вікторія (24.08.1992), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЖУПАНІК Надія (22.11.1993) | ||||||
48.35 | I | Вінницька | 6ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 |
ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992), ТУРЛЮК Вікторія (24.08.1992), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЖУПАНІК Надія (22.11.1993) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:49.19 | I | Вінницька | 6ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
ЖУПАНІК Надія (22.11.1993), ТУРЛЮК Вікторія (24.08.1992), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) | ||||||
3:53.25 | II | Вінницька | 6ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 |
ЖУПАНІК Надія (22.11.1993), ТУРЛЮК Вікторія (24.08.1992), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNS | Вінницька | ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
ДОВГАНЬ Лілія (17.01.1996), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ТУРЛЮК Юлія (19.05.1996), КОБА Джойс (26.02.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.27 | III | 3з18 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Вінницька | У | ДЮСШ Гніванська Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.95 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Вінницька | У | ДЮСШ Гніванська Мельничук В.М. | ||||
1:02.03 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Вінницька | У | ДЮСШ Гніванська Мельничук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.02/0.0 | II | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Вінницька | К | СДЮШОР "К" Внц Мельничук В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.56/+0.7 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Вінницька | К | СДЮШОР "К" Внц Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.36 | II | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Вінницька | У | СДЮШОР "К" Внц Мельничук В.М. | ||||
1:00.4h | II | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Вінницька | У | СДЮШОР "К" Внц Мельничук В.М. | ||||
59.67 | II | 5з2 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
Вінницька | К | СДЮШОР Мельничук В.М. | ||||
1:00.30 | II | 3ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Вінницька | ДЮСШ Гніванська Мельничук В.М. | |||||
1:01.21 | II | 4з3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Вінницька | ДЮСШ Гніванська Мельничук В.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.63 | I | Вінницька | 2ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 |
МИХАЙЛЕНКО Наталія (02.05.1991), ЖУПАНІК Надія (22.11.1993), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ЧЕХІВСЬКА Юлія (17.03.1992) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:17.47 | III | Вінницька | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 |
ДОВГАНЬ Лілія (17.01.1996), КОБА Джойс (26.02.1998), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), МАСТЮЛІНА Катерина (24.08.1995) | ||||||
2:18.97 | III | Вінницька | 6ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ДОВГАНЬ Лілія (17.01.1996), КОБА Джойс (26.02.1998), МАСТЮЛІНА Катерина (24.08.1995), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996) | ||||||
2:31.5h | II юн | Вінницька | 14ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
ГОЛОТА Маргарита (15.09.1995), ТУРЛЮК Юлія (19.05.1996), ДОВГАНЬ Лілія (17.01.1996), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.22 | II | 1двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Вінницька | У | ДЮСШ Гніванська Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.66 | II | 2двбр6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 20.03.2011 | |
Вінницька | У | ДЮСШ Гніванська Мельничук В.М. | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1725 | 2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | ||
Вінницька | У | ДЮСШ Гніванська Мельничук В.М. | ||||
27.22 1:01.66 | ||||||
Естафетний біг 600+400+200 м | ||||||
3:18.0h | Вінницька | 4ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 20.03.2011 | |
ТУРЛЮК Юлія (19.05.1996), ДОВГАНЬ Лілія (17.01.1996), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.03/+0.9 | II | 3з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Вінницька | У | Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.92 | II | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Вінницька | У | Мельничук В.М. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:23 | 15ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 22.10.2011 | ||
Вінницька | У | Мельничук В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |