ШАМІНА Ольга
Прізвище: ШАМІНАПрізвище Англ: SHAMINA
Ім'я: ОльгаІм'я Англ: Olha
Дата народження: 04.08.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Київська
ФСТ: МОН
Клуб: БВУФК Бровари
Тренери: Панасенко Л. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
DQ 162.7 з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
8.07 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
8.11 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
8.05 1ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
8.20 1з3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
Біг на 200 м
26.79 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
26.93 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
27.02 1ф3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DQ 162.7 166/52 з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.07 II 165/59 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.11 II 165/59 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.05 II 1ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.20 II 1з3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 200 м
26.79 II 165/59 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.93 II 165/59 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
27.02 II 1ф3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.25 II 165/56 2з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.19 II 165/56 7пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.17 II 6ф1 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.27 II 4з1 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.22 II 5з1 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 11.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 200 м
27.06 II 165/56 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
27.23 II 165/56 6пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
27.59 II 2ф1 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.52  Київська 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШАМІНА Ольга (04.08.2003), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.79/0.0 III 3ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 11.09.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
13.76/0.0 III 2з2 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 11.09.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
13.60/0.0 III 165/50 7з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
12.82/-2.0 II 1ф1 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 06.05.2019
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
12.84/-0.9 II 1з1 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 06.05.2019
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
12.90/+1.1 II 165/57 6ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
12.91/0.0 II 165/57 1з3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 200 м
DNS з5 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
DNS з11 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.15/+0.2 I 1ф3 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 07.05.2019
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.40/-2.2 II 165/57 1ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Естафетний біг 4х100 м
49.22 I  Київська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ШАМІНА Ольга (04.08.2003), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.35 III  Київська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ПОЛІЩУК Людмила (03.02.2004), ШАМІНА Ольга (04.08.2003), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)
2:23.81 II юн  Київська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
МАРИНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ШАМІНА Ольга (04.08.2003), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.63 III 2двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 200 м
28.16 III 1двбр11 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Двоборство 60м + 200м
1407 13 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
8.63 28.16

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
DNS з4 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 20.09.2018
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Янчук С.п.
13.16/+1.4 II 165/55 2з6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
DNS 165/55 ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
12.88/-1.2 II 164/55 5ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Янчук І.О.
12.98/-0.7 II 164/55 1з8 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Янчук І.О.
Біг на 200 м
DNS ф4 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 20.09.2018
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Янчук С.п.
DNS ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
DNS ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 08.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Янчук І.О.
26.75/-1.5 II 164/55 1з7 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Янчук І.О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)