ЗАБЕГАЛІН Михайло
Прізвище: ЗАБЕГАЛІНПрізвище Англ: ZABEHALIN
Ім'я: МихайлоІм'я Англ: Mykhailo
Дата народження: 20.05.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: У
Клуб: ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
Тренери: Грабовська Д. Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.68 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 200 м
25.67 3з14 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.68 III 175/60 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Біг на 200 м
25.67 III 175/60 3з14 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.70  Рівненська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), МИКОЛАЄНКО Єгор (18.01.2004), БОНДАР Олександр (08.04.2004), ДІДУХ Вадим (22.04.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.74 III 174/65 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Біг на 200 м
25.09 II 174/55 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.39  Рівненська 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШЕРЕМЕТ Антон (19.10.2002), ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), ВІННІК Ілля (11.01.2002), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.98/+1.1 III 175/60 4з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
12.05/+0.5 III 176/56 6з7 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
12.68/-1.4 I юн 174/55 6з9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Біг на 200 м
24.51/+2.2 III 175/60 6з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
24.79/+0.8 III 176/56 4з9 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
25.28/-1.3 III 174/55 4ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.01 III 2двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Біг на 200 м
26.28 III 3двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Двоборство 60м + 200м
1010 25 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
8.01 26.28

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.33/+0.5 I юн 173/55 3з2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
12.44/+0.8 I юн 8з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Біг на 200 м
26.04/+0.8 I юн 173/55 1ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Рівненська У ОКДЮСШ "Авангард" Рвн     Грабовська Д.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.05  Рівненська 8ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
РОМАНЮК Валентин (12.01.2003), ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), ВАВУЛІЧ Олександр (27.09.2004), МИКОЛАЄНКО Єгор (18.01.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)