МИКОЛАЄНКО Єгор
Прізвище: МИКОЛАЄНКОПрізвище Англ: MYKOLAIENKO
Ім'я: ЄгорІм'я Англ: Yehor
Дата народження: 18.01.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Дубіч В. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.87 3з15 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Біг на 400 м
54.13 5пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
55.00 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.87 II 170/62 3з15 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Біг на 400 м
54.13 II 170/62 5пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
55.00 III 170/62 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.70  Рівненська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), МИКОЛАЄНКО Єгор (18.01.2004), БОНДАР Олександр (08.04.2004), ДІДУХ Вадим (22.04.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.23 I 170/63 1двбр10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 17.03.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Біг на 400 м
53.03 II 170/63 1двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Двоборство 200м + 400м
1459 170/63 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
53.03 24.23

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.31/+0.9 III 170/62 4ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
24.61/-0.8 III 170/61 1кв5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Біг на 400 м
53.34 II 170/62 3ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
52.44 II 170/61 3ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
53.02 II 170/61 1з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.53 II юн  Рівненська 1ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
СЕМЕНЮК Вадим (05.01.2004), БОНДАР Олександр (08.04.2004), САМОЛЮК Дмитро (02.06.2004), МИКОЛАЄНКО Єгор (18.01.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.92 III 4двбр3 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Біг на 200 м
25.28 II 1двбр1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Двоборство 60м + 200м
1145 13 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
7.92 25.28

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.84/+0.9 III 170/61 3ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
24.84/-0.7 III 170/59 3з7 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Біг на 400 м
54.18 III 170/61 2ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
54.69 III 170/59 1з4 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
55.15 III 170/59 3ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.05  Рівненська 8ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
РОМАНЮК Валентин (12.01.2003), ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), ВАВУЛІЧ Олександр (27.09.2004), МИКОЛАЄНКО Єгор (18.01.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)