ТАРАСЕНКО Єгор
Прізвище: ТАРАСЕНКОПрізвище Англ: TARASENKO
Ім'я: ЄгорІм'я Англ: Yehor
Дата народження: 07.06.1997 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNF 180/65 з7 Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні Суми 06.02.2015
 Донецька МОН ДЮСШ м.Дебальцеве     Захожий А.
Біг на 200 м
DNS з9 Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні Суми 07.02.2015
 Донецька МОН ДЮСШ м.Дебальцеве     Захожий А.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.49 II 2з25 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2014
 Донецька СДЮШОР №8 ім.С.Бубки     Захожий А.І.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.59 I 1з2 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2014
 Донецька СДЮШОР №8 ім.С.Бубки     Захожий А.І.
8.62 I 8ф2 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2014
 Донецька СДЮШОР №8 ім.С.Бубки     Захожий А.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.7h  Донецька 11ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2014
ТАРАСЕНКО Єгор (07.06.1997), БРОННІКОВ Ігор (12.01.1998), АЛІКСІЙЧУК Андрій (04.09.1997), КОБЕЦЬ Сергій (24.08.1997)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.51/+2.1 II 2з9 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 01.10.2014
 Донецька МОН ДЮСШ Дебальцеве     Захожий А.І.
11.58/+0.2 II 4ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 01.10.2014
 Донецька МОН ДЮСШ Дебальцеве     Захожий А.І.
Біг на 200 м
23.63/-0.5 II 3ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 02.10.2014
 Донецька МОН ДЮСШ Дебальцеве     Захожий А.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.86 II юн  Донецька 11ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 02.10.2014
ТАРАСЕНКО Єгор (07.06.1997), РУДНЄВ Мирослав (10.09.1998), АКСЬОНОВ Максим (13.01.1997), ФЕДОРОВСЬКИЙ Вадим (31.07.1997)