ОСІПОВ Ілля
Прізвище: ОСІПОВПрізвище Англ: OSIPOV
Ім'я: ІлляІм'я Англ: Illia
Дата народження: 04.11.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Чернігівська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Прилуки
Тренери: Мачульний Є. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.37 2ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
7.44 2з4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
7.55 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.34 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.35 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
DQ 162.7 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.29 4ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.36 3пф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.38 1з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
23.74 2ф13 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
DQ 163.3 з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
24.37 2з19 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
23.67 1з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 100 м
12.19/-2.2 5з6 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
Біг на 200 м
DQ TR 16.8 з9 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 27.08.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.37 II 190/70 2ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.44 190/70 2з4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.55 II 190/70 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.34 II 189/69 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.35 II 189/69 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
DQ 162.7 189/69 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.29 II 188/74 4ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.36 II 188/74 3пф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.38 II 188/74 1з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Біг на 200 м
23.74 I 190/70 2ф13 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
DQ 163.3 190/70 з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
24.37 II 189/67 2з19 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
23.67 I 188/74 1з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Естафетний біг 4х200 м
1:34.22  Чернігівська 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
БОВАН Олексій (21.08.2001), КАРАНДА Микита (25.01.2002), ВОВК Данило (16.05.2001), ОСІПОВ Ілля (04.11.2003)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.01  Чернігівська 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
БУТ Нікіта (04.06.2004), ОСІПОВ Ілля (04.11.2003), ЧЕРНИЧЕНКО Євгеній (06.01.2004), ТАРАСЕНКО Віталій (04.12.2004)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.19/-2.2 III 5з6 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Біг на 200 м
DQ TR 16.8 з9 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 27.08.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.36 III  Чернігівська 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 27.08.2020
ФЕНЬ Андрій (08.05.2004), ОСІПОВ Ілля (04.11.2003), ЧЕРНИЧЕНКО Євгеній (06.01.2004), ТАРАСЕНКО Віталій (04.12.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.42 II 1з4 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
7.45 II 3ф1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
7.47 II 180/70 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
7.44 II 180/70 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
7.55 II 187/68 2з8 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Чернігівська МОН ДЮСШ м.Прилуки Чрг     Мачульний Є.в.
Біг на 200 м
23.42 I 2ф14 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
23.94 I 185/70 1з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
23.75 I 185/70 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
23.95 I 187/68 1ф14 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Чернігівська МОН ДЮСШ м.Прилуки Чрг     Мачульний Є.в.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.92  Чернігівська 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ГАВРИЛЕНКО Максим (12.06.2003), ШУЛЬГА Дмитро (22.04.2002), ОСІПОВ Ілля (04.11.2003), КАЛЮЖНИЙ Артем (25.04.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.52/+1.1 II 188/71 3з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
11.62/+1.3 II 188/71 6пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Біг на 200 м
23.81/+2.2 II 190/70 5з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
DNF пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
23.43/+1.5 II 188/72 1з7 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
23.55/+0.4 II 190/72 6ф10 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.67 I юн  Чернігівська 5ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ШУЛЬГА Дмитро (22.04.2002), ОСІПОВ Ілля (04.11.2003), КАРАНДА Микита (25.01.2002), ТАРАСЕНКО Віталій (04.12.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.79 III 1двбр8 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
7.96 III 187/63 1з13 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Чернігівська МОН ДЮСШ м.Прилуки Чрг     Мачульний Є.в.
Біг на 200 м
26.25 III 2двбр11 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
DNS ф6 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Чернігівська МОН ДЮСШ м.Прилуки Чрг     Мачульний Є.в.
Двоборство 60м + 200м
1093 19 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
7.79 26.25

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)