ВАСИЛЕНКО Олена
Прізвище: ВАСИЛЕНКОПрізвище Англ: VASYLENKO
Ім'я: ОленаІм'я Англ: Olena
Дата народження: 01.04.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Вінницька
ФСТ: К
Клуб: ВСДЮСШОР Внц
Тренери: Глазков В. ., Сарафинюк П. Я.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
1:07.7h 2ф8 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
Біг на 800 м
2:36.1h 7ф2 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 21.12.2019
Біг на 1500 м
5:20.78 7з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:07.7h I юн 2ф8 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
 Вінницька Немирівський,ВСДЮСШОР Внц     Сарафинюк П.Я.,Глазков В
Біг на 800 м
2:36.1h III 7ф2 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 21.12.2019
 Вінницька Немирівський,ВСДЮСШОР Внц     Сарафинюк П.Я.,Глазков В
Біг на 1500 м
5:20.78 III 167/51 7з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
DNF 170/50 з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:39.23 III 167/49 8з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Крос 2 км
8.00 169/49 дів-16-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Ужгород 30.10.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Естафетний біг 4х800 м
10:26.20  Вінницька 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), МАЗУР Руслана (29.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.40 I юн 4двбр14 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
Біг на 200 м
30.67 I юн 2двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
31.1h I юн 1ф4 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
 Вінницька Немирівський,Немирівська РДЮСШ "Колос"     Глазков В.О.
Біг на 400 м
DNS ф6 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 12.01.2018
 Вінницька Немирівський,Немирівська РДЮСШ "Колос"     Глазков В.О.
Двоборство 60м + 200м
1055 61 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
9.40 30.67

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.34/+0.6 I юн 165/48 6ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Біг на 400 м
DQ 162.7 165/48 ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
1:03.90 III 6ф1 Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці Вінниця 19.05.2018
 Вінницька ДЮСШ Немирівська     Глазков В
Крос 1 км
3:44 III дів-10-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Івано-Франківськ 26.10.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Естафетний біг 4х400 м
4:18.54 III  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:35.78 III юн  Вінницька 12ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
СЛОБОДЯНЮК Вікторія (05.05.2003), ШЕВЧУК Поліна (10.05.2003), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ЛИСЯНА Анна (03.11.2003)
Естафетний біг 4х800 м
10:10.53  Вінницька 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 1 км
3.44 III 164/45 54ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.,Глазков В

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)