ВАСИЛЕНКО Анна
Прізвище: ВАСИЛЕНКОПрізвище Англ: VASYLENKO
Ім'я: АннаІм'я Англ: Anna
Дата народження: 01.04.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Вінницька
ФСТ: К
Клуб: ВСДЮСШОР Внц
Тренери: Глазков В. ., Сарафинюк П. Я.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
DNS ф8 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
Біг на 800 м
DNF ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
2:23.99 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
2:24.70 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
DNS ф2 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 21.12.2019
Біг на 1500 м
4:50.53 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNS ф8 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
 Вінницька Немирівський,ВСДЮСШОР Внц     Сарафинюк П.Я.,Глазков В
Біг на 800 м
DNF 167/52 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
2:23.99 II 168/55 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
2:24.70 II 168/55 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
DNS ф2 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 21.12.2019
 Вінницька Немирівський,ВСДЮСШОР Внц     Сарафинюк П.Я.,Глазков В
Біг на 1500 м
4:50.53 I 167/52 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:26.27  Вінницька 10ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
КОВАЛЬСЬКА Марія (16.10.2004), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), ПОВОРОЗНИК Надія (27.10.2003), БЕСЕДОВСЬКА Наталія (30.08.2004)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
DNF 169/51 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
2:23.59 II 169/51 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.96  Вінницька 10ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
СЛОБОДЯНЮК Вікторія (05.05.2003), ШЕВЧУК Поліна (10.05.2003), ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:19.51 I 168/54 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
2:28.56 II 168/54 4з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
2:26.53 II 167/52 8ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 20.06.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
2:20.83 I 167/52 2з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
2:18.34 I 170/51 1ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Крос 2 км
7.27 III 167/52 дів-5-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Ужгород 30.10.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
7:40 II 169/51 2ф1 Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 02.03.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Естафетний біг 4х400 м
4:07.43 II  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), ЛУКАШУК Марія (01.08.2002), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), МАЗУР Руслана (29.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:28.62 II юн  Вінницька 9ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
СЛОБОДЯНЮК Вікторія (05.05.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), ЛУКАШУК Марія (01.08.2002), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
Естафетний біг 4х800 м
9:35.30  Вінницька 2ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
ЩАСЛИВА Світлана (14.07.2003), ЩАСЛИВА Валентина (14.07.2003), ЛУКАШУК Марія (01.08.2002), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.53 III 4двбр13 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
29.5h III 2ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
 Вінницька Немирівський,Немирівська РДЮСШ "Колос"     Глазков В.О.
Біг на 400 м
1:06.15 III 1двбр7 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
DNS ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 12.01.2018
 Вінницька Немирівський,Немирівська РДЮСШ "Колос"     Глазков В.О.
Двоборство 200м + 400м
1450 15 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
1:06.15 29.53
Естафетний біг 4х200 м
2:02.20  Вінницька 1ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), ЛИТВИН Яна (01.01.2003), КОВАЛЬ Галина (23.08.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 165/51 ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Біг на 400 м
1:03.41 III 165/51 4ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
1:03.47 III 165/51 4ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
1:03.01 III 5ф1 Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці Вінниця 19.05.2018
 Вінницька ДЮСШ Немирівська     Глазков В
Біг на 800 м
DNF 165/51 ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Крос 1 км
3:32 III дів-4-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Івано-Франківськ 26.10.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Глазков В,Сарафинюк П.Я.
Естафетний біг 4х400 м
4:18.54 III  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
Естафетний біг 4х800 м
10:10.53  Вінницька 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 1 км
3.38 III 165/46 43ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.,Глазков В

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)