ПЯТАЄВ Максим
Прізвище: ПЯТАЄВПрізвище Англ: PIATAIEV
Ім'я: МаксимІм'я Англ: Maksym
Дата народження: 26.02.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Київська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗКОР "КОЛІФКС"
Тренери: Балясников В. В., Глиняна Ю. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
DNS з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
52.23 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
52.97 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
52.67 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
DNS ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
53.39 1з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
Біг на 400 м
52.23 II 178/75 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
52.97 II 178/75 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
52.67 II 178/75 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
DNS 187/75 ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
53.39 II 187/75 1з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNF  Київська ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
СТОРОЖЕНКО Артем (09.09.2003), МАХАРИНСЬКИЙ Андрій (29.12.2003), ПЯТАЄВ Максим (26.02.2004), БОЙКО Владислав (25.09.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.79 II 185/70 3двбр10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 17.03.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
25.84 III 185/74 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
Біг на 400 м
54.82 III 185/70 1двбр7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
56.10 III 185/74 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
Двоборство 200м + 400м
1303 185/70 4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
54.82 24.79

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
DNF 174/63 з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Балясников В.М.,Балясников В.В.
Біг на 200 м
24.57/+1.4 III 177/72 8ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
DNS з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
DNS кв7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Київська МОН КЗ БМР ДЮСШ №2     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
24.31/+0.2 III 186/74 5ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
Біг на 400 м
53.61 II 186/72 4ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
53.40 II 183/73 6пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
53.71 III 183/73 4з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
53.33 II 187/73 4ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Київська МОН КЗ БМР ДЮСШ №2     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
53.40 II 187/73 1з6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Київська МОН КЗ БМР ДЮСШ №2     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
52.97 II 186/74 3ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
Біг на 800 м
2:14.43 III 177/72 7з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Глиняна Ю.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:13.92  Київська 7ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
БАГАЧЕНКО Максим (30.08.2004), МАЙОРОВ Максим (11.01.2004), БІЛОУСОВ Володимир (14.01.2004), ПЯТАЄВ Максим (26.02.2004)
DQ 170.7  Київська ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
СТОРОЖЕНКО Артем (09.09.2003), МАХАРИНСЬКИЙ Андрій (29.12.2003), ЯНЧИК Дмитро (27.05.2002), ПЯТАЄВ Максим (26.02.2004)
2:07.59 II юн  Київська 9ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
МАХАРИНСЬКИЙ Андрій (29.12.2003), ВАРНЯГА Микита (26.02.2003), ЯНЧИК Дмитро (27.05.2002), ПЯТАЄВ Максим (26.02.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.69/0.0 I юн 2ф2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 04.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Баляснікова О.О.
Біг на 200 м
26.09/-1.6 I юн 178/68 5з5 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.
Біг на 400 м
57.25 I юн 2ф3 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Баляснікова О.О.
1:00.04 II юн 178/65 5з1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.
1033 2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Балясников В.В.,Баляснікова О.О.
57.25 12.69/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:03.08 III юн 175/60 7ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Київська КЗКОР "КОЛІФКС"     Глиняна Ю.,Балясников В.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)