ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор
Прізвище: ОСТАШЕВСЬКИЙПрізвище Англ: OSTASHEVSKYI
Ім'я: ВікторІм'я Англ: Viktor
Дата народження: 17.03.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Чулаєвська Н. Ю.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
54.50 6з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
54.37 2з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 800 м
2:08.29 8ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
2:05.69 2ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
54.50 III 172/62 6з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
54.37 III 172/60 2з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 800 м
2:08.29 II 172/60 8ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
2:05.69 II 173/60 2ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
54.80 III 171/60 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 800 м
2:09.01 II 171/60 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.39  Рівненська 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШЕРЕМЕТ Антон (19.10.2002), ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), ВІННІК Ілля (11.01.2002), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.840)
59.71 III 172/63 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
59.90 III 172/63 2з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
58.52 II 171/60 2з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
58.72 II 171/60 6ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
58.86 II 171/60 4ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Естафетний біг 4х400 м
3:26.74 II  Рівненська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
НОВАК Владислав (03.10.2001), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ЧЕРНЯВКА Олександр (10.05.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.58 III юн  Рівненська 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
ЛЕГКИЙ Максим (07.11.2002), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ГЛАДКЕВИЧ Олександр (17.09.2003), ШЕРЕМЕТ Антон (19.10.2002)
2:09.96 III юн  Рівненська 15ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ГЛАДКЕВИЧ Олександр (17.09.2003), БАРУК Віталій (07.02.2003), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ШЕРЕМЕТ Антон (19.10.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DQ 163.3 169/57 з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 800 м
2:11.43 III 169/57 7з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.94  Рівненська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ЄГЕР Дмитро (19.04.2002), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.840)
59.77 III 170/60 1ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
1:00.77 III 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
1:02.64 III 170/59 5ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:02.78 172/56 3ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)