КАЙДАН Даніїл
Прізвище: КАЙДАНПрізвище Англ: KAIDAN
Ім'я: ДаніїлІм'я Англ: Daniil
Дата народження: 17.11.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
ФСТ: Д
Клуб: КСДЮШОР "Динамо" Хрк
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.80 4з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
24.46 3ф12 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
24.77 4з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
24.40 1з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
55.05 3ф8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
DQ 163.3 з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.80 III 180/73 4з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Соколов Л.М.
Біг на 200 м
24.46 II 180/73 3ф12 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Харкiвська ХРЛІСП     Соколов Л.М.
24.77 II 180/73 4з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.
24.40 II 180/75 1з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Соколов Л.М.
Біг на 400 м
55.05 III 180/73 3ф8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Харкiвська ХРЛІСП     Соколов Л.М.
DQ 163.3 180/73 з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.
Естафетний біг 4х200 м
DQ 170,7  Харкiвська ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), КОМПЛЕКТОВ Ігнат (09.08.2002), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.74 III 3з3 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Харкiвська ДЮСШ Зміївська     Кришталь О,Костоглодов О.
Біг на 200 м
24.77 II 2ф8 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Харкiвська ДЮСШ Зміївська     Кришталь О,Костоглодов О.
24.32 II 180/70 2з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.
Біг на 400 м
54.85 III 180/70 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.00/+1.8 III 180/71 5з7 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.
Біг на 400 м
56.36 I юн 180/71 6з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.93 II юн  Харкiвська 4ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
БАРТОЛЬ Олександр (24.09.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
56.57 I юн 178/65 6ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:03.33 I юн 178/65 5ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.
DNS ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.762)
DQ 163.3 176/63 ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Соколов Л.М.,Костоглодов О.Є.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)