ГЕРАКОВА Анастасія
Прізвище: ГЕРАКОВАПрізвище Англ: HERAKOVA
Ім'я: АнастасіяІм'я Англ: Anastasiia
Дата народження: 18.11.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Миколаївська
Клуб: СДЮСШОР м.Миколаїв
Тренери: Львова-Грицак В. К., Шаповалова І. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.38 II 168/52 4з7 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-Грицак В.К.,Шаповалова І.М.
Біг на 200 м
28.40 III 168/52 1ф4 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-Грицак В.К.,Шаповалова І.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.83/-0.1 III 166/53 5з6 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-Грицак В.К.,Шаповалова І.М.
13.54/0.0 III 167/53 4з2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-Грицак В.К.,Шаповалова І.М.
Біг на 200 м
27.86/+1.2 III 166/53 4з13 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-Грицак В.К.,Шаповалова І.М.
27.91/-2.2 III 167/53 6ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-Грицак В.К.,Шаповалова І.М.
Біг на 400 м
1:03.42 III 166/53 6з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-Грицак В.К.,Шаповалова І.М.
1:04.05 III 167/53 6ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-Грицак В.К.,Шаповалова І.М.
Естафетний біг 4х100 м
51.71 II  Миколаївська 6ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), КОСЮГА Дар'я (27.05.2004), АЛЕКСЄЄНКО Олександра (06.09.2003), ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:29.11 II юн  Миколаївська 11ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
АЛЕКСЄЄНКО Олександра (06.09.2003), КОСЮГА Дар'я (27.05.2004), КОЛЕСНИК Валентина (23.10.2003), ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.81/+1.5 III 166/52 3ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-грицак В.К.,Шаповалова І.М.
27.38/-1.5 II 168/52 3з7 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-грицак В.К.,Шаповалова І.М.
Біг на 400 м
1:03.61 III 166/52 5ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-грицак В.К.,Шаповалова І.М.
1:03.70 III 168/52 3з4 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-грицак В.К.,Шаповалова І.М.
Естафетний біг 4х100 м
51.92 II  Миколаївська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ТКАЧЕНКО (КИРИЧУК) Діана (20.04.1992), ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003), КОРСУНСЬКА Аліна (28.03.2004), КОСЮГА Дар'я (27.05.2004)
Естафетний біг 4х400 м
4:06.32 II  Миколаївська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003), ТКАЧЕНКО (КИРИЧУК) Діана (20.04.1992), АЛЕКСЄЄНКО Олександра (06.09.2003), КОСЮГА Дар'я (27.05.2004)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.78 II юн  Миколаївська 4ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
ШИЯН Світлана (24.02.2003), ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003), АЛЕКСЄЄНКО Олександра (06.09.2003), КОСЮГА Дар'я (27.05.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:05.64 III 163/50 4ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-грицак В.К.,Шаповалова І.М.
Біг на 800 м
2:52.88 III 8ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв     Львова-грицак В.К.,Шаповалова І.М.
Біг на 1500 м
6:04.93 I юн 168/52 11ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Миколаївська МСДЮСШОР Мик     Львова-грицак В.К.,Грицак Ю,Шаповалова І.М.
Біг на 3000 м
13:09.04 I юн 168/52 19ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Миколаївська МСДЮСШОР Мик     Львова-грицак В.К.,Грицак Ю,Шаповалова І.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Миколаївська ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
ОЗЕРЯНОВА Дар'я (10.11.2003), ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003), АЛЕКСЄЄНКО Олександра (06.09.2003), ЗАПША Марія (14.06.2003)
2:34.86 II юн  Миколаївська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
БАЛИХАНОВА Каміла (23.11.2002), ШИЯН Світлана (24.02.2003), ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003), КОСЮГА Дарья (27.05.2004)
Естафетний біг 4х800 м
10:27.12  Миколаївська 3ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003), ТИМОШЕНКО Анастасія (21.12.2000), ЛЬВОВА-ГРИЦАК Вікторія (08.01.1991), ШКОЛЬНИК Анастасія (18.05.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)