ДОМІНІК Ріта
Прізвище: ДОМІНІКПрізвище Англ: DOMINIK
Ім'я: РітаІм'я Англ: Rita
Дата народження: 16.11.1996 Стать: Ж
ТФЛА: Вінницька
Клуб: ВСДЮСШОР Внц
Тренери: Поляк В. А.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.0h 1з7 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
8.1h 4ф1 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.0h II 1з7 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
 Вінницька Вінниця,ВСДЮСШОР Внц     Поляк В А
8.1h II 4ф1 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
 Вінницька Вінниця,ВСДЮСШОР Внц     Поляк В А
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.51/+0.6 III 160/50 6з5 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Вінницька ВДПУ ім. М Коцюбинського     Поляк В А
Біг на 200 м
27.69/+1.5 III 160/50 5ф2 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
 Вінницька ВДПУ ім. М Коцюбинського     Поляк В А
Естафетний біг 4х100 м
51.99 II  Вінницька 5ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), НАСІКОВСЬКА Леся (29.09.2000), СПІВАК Олександра (19.02.2001), ДОМІНІК Ріта (16.11.1996)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.69/-1.2 III 6з2 ХІІІ літня Універсіада України Луцьк 07.05.2017
 Вінницька Вінницька 1,ВДПУ імені Михайла Коцюбинського     Поляк В
Біг на 200 м
28.34/-0.2 III 4ф2 ХІІІ літня Універсіада України Луцьк 08.05.2017
 Вінницька Вінницька 1,ВДПУ імені Михайла Коцюбинського     Поляк В
Естафетний біг 4х100 м
50.75 II  Вінницька 4ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ОНОФРІЙЧУК Юлія (12.02.1997), ДОМІНІК Ріта (16.11.1996), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996)
51.35 II  Вінницька 5ф2 ХІІІ літня Універсіада України Луцьк 08.05.2017
ДОМІНІК Ріта (16.11.1996), ТУРЛЮК Вікторія (24.08.1992), БЕРЕЗЮК Наталія (14.08.1996), ТУРЛЮК Юлія (19.05.1996)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)