БЕЗИМЕННА Анна
Прізвище: БЕЗИМЕННАПрізвище Англ: BEZYMENNA
Ім'я: АннаІм'я Англ: Anna
Дата народження: 01.02.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Київська
ФСТ: МОН
Клуб: БВУФК Бровари
Тренери: Панасенко Л. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
27.26 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
27.56 1ф6 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
Біг на 400 м
1:00.90 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
1:02.01 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
1:01.48 1ф3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.26 II 171/60 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
27.56 II 1ф6 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
Біг на 400 м
1:00.90 II 171/60 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:02.01 II 171/60 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:01.48 II 1ф3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:20.71  Київська 1ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), ПОЛІЩУК Людмила (03.02.2004), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004), ЧОРНОВОЛ Тетяна (03.10.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.39 II 172/58 5пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.92 II 172/58 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
DNS ф15 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
Біг на 400 м
1:00.40 II 170/58 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.62 II 170/58 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.94 II 172/58 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.71 II 172/58 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.30 II 157/58 2ф13 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
Естафетний біг 4х200 м
1:45.83  Київська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.52  Київська 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШАМІНА Ольга (04.08.2003), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.54/-2.1 III 2з2 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 06.05.2019
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
13.29/-2.0 II 3ф1 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 06.05.2019
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
Біг на 200 м
27.04/+0.2 II 2ф3 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 07.05.2019
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
27.00/-0.1 II 172/59 6ф10 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 400 м
DNS ф2 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 11.09.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
59.08 II 171/60 4ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.31 II 171/60 2з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
58.34 I 171/59 5ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
58.10 I 171/59 3пф2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
59.37 II 171/59 3з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
59.07 II 172/59 4ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.35 III  Київська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ПОЛІЩУК Людмила (03.02.2004), ШАМІНА Ольга (04.08.2003), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)
2:23.81 II юн  Київська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
МАРИНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ШАМІНА Ольга (04.08.2003), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.70 I 2двбр14 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.01 I 170/58 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.31 I 170/58 1з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.22 I 170/58 1пф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.38 I 168/58 1ф6 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 400 м
59.57 I 1двбр11 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
58.88 I 170/58 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
58.66 I 170/58 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
DQ 163.3 170/56 з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.08 I 168/58 1ф5 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.22 II 168/56 2ф9 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Двоборство 200м + 400м
1823 1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
59.57 26.70
Естафетний біг 4х200 м
1:43.55  Київська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.66  Київська 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS ф5 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 20.09.2018
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
DNF 172/59 ф9 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.36/+0.7 II 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.55/-0.5 II 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.40/0.0 II 168/56 3ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 08.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
26.76/+0.7 II 168/56 1з4 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
26.44/-1.1 II 171/58 6ф9 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 400 м
DNS ф2 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 20.09.2018
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
1:00.79 II 168/59 4ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:03.27 III 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
59.54 II 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.07 II 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.32 II 168/56 3ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
59.85 II 168/56 1з2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Компанець Ю.Т.
59.55 II 171/58 1ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 400 м з/б (0.762)
DNS з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNF  Київська ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNS двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Двоборство 200м + 400м
DNS 169/60 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
DNS DNS

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.27/-0.1 II 186/56 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
26.32/+1.2 II 186/56 5пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
27.52/-0.1 II 168/56 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Київська МОН БУФК     Панасенко Л.О.
27.62/-0.2 II 168/56 6пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Київська МОН БУФК     Панасенко Л.О.
Біг на 400 м
59.04 II 168/56 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.80 II 168/56 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:00.22 II 168/56 1ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко
1:03.06 III 168/56 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська МОН БУФК     Панасенко Л.О.
1:02.94 168/56 5пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська МОН БУФК     Панасенко Л.О.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:06.19 II 168/56 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:10.99 III 168/56 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:10.23 III 168/56 2ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.85 II  Київська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)
2:22.94 II юн  Київська 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
КРАВЧУК Юлія (17.06.2003), МЕЛЬНИЧЕНКО Юлія (11.07.2002), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)