СІГІНАЗ Назарій
Прізвище: СІГІНАЗПрізвище Англ: SIHINAZ
Ім'я: НазарійІм'я Англ: Nazariy
Дата народження: 04.04.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Полтавська
Клуб: КДЮСШ "Авангард" ПЛТ
Тренери: Щипець Ю. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.840)
57.99 II 179/63 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Полтавська КДЮСШ "Авангард" ПЛТ     Щипець Ю.О
59.28 II 179/63 2з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Полтавська КДЮСШ "Авангард" ПЛТ     Щипець Ю.О
57.18 II 180/63 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Полтавська ДЮСШ "Авангард" Кременчук     Щипець Ю.О
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.23  Полтавська 17ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
БЕРЕЖНИЙ Олександр (02.01.2004), ГУЗЬ Данило (02.03.2004), САВЕРКІН Микита (13.03.2003), СІГІНАЗ Назарій (04.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:00.10 III 178/62 6ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Полтавська КДЮСШ "Авангард" ПЛТ     Щипець Ю.О
58.83 II 178/62 2ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Полтавська КДЮСШ "Авангард" ПЛТ     Щипець Ю.О
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.10  Полтавська 15ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ЛИННИК Владислав (26.02.2002), ТРУСЬКО Владислав (03.07.2001), КУФЛІК Денис (10.08.2001), СІГІНАЗ Назарій (04.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
55.89 III 176/55 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Полтавська ДЮСШ "Авангард" Кременчук     Щипець Ю
Біг на 60 м з/б (0.840)
9.13 III 176/55 1двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Полтавська ДЮСШ "Авангард" Кременчук     Щипець Ю
Двоборство 60м з/б + 400м
1395 176/55 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Полтавська ДЮСШ "Авангард" Кременчук     Щипець Ю
9.13 55.89

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.52/+0.8 III 2ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Полтавська ДЮСШ "Авангард" Кременчук     Щипець Ю.О
Біг на 400 м з/б (0.762)
59.76 179/58 1ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Полтавська ДЮСШ "Авангард" Кременчук     Щипець Ю.О
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:13.23  Полтавська 4ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
КАБАНЕЦЬ Андрій (18.11.2002), ЦИСЬ Максим (19.01.2003), КОЛБУН Олександр (02.07.2002), СІГІНАЗ Назарій (04.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)