ЖАБОТІНСЬКИЙ Денис
Прізвище: ЖАБОТІНСЬКИЙПрізвище Англ: ZHABOTINSKYY
Ім'я: ДенисІм'я Англ: Denys
Дата народження: 01.01.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗ МКДЮСШ Хрк
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.02 III 170/53 6з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д ДЮСШ Роганська Хрк     Гнатковська М.п.
Біг на 200 м
26.19 III 4ф13 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Харкiвська Д ДЮСШ Роганська Хрк     Гнатковська М.п.
25.87 III 160/53 4з14 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Харкiвська Д ДЮСШ Роганська Хрк     Гнатковська М.п.
Біг на 400 м
58.91 I юн 1ф1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Харкiвська Д ДЮСШ Роганська Хрк     Гнатковська М.п.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.34  Харкiвська 10ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
КРАВЧЕНКО Олег (03.01.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ЖАБОТІНСЬКИЙ Денис (01.01.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.42 I юн 163/40 6двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Аушев О.м.,Гнатковська М.п.
Стрибки у довжину
4.32 III юн 163/40 31двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Аушев О.м.,Гнатковська М.п.
4.32 3.95 4.17
Двоборство 60м + Довжина
770 163/40 28 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Аушев О.м.,Гнатковська М.п.
4.32 8.42

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.07/-2.4 II юн 167/52 5з3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Гнатковська М.п.
Біг на 200 м
26.25/+1.7 I юн 5ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Гнатковська М.п.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)