КОЛОСОВИЧ Нікіта
Прізвище: КОЛОСОВИЧПрізвище Англ: KOLOSOVYCH
Ім'я: НікітаІм'я Англ: Nikita
Дата народження: 31.07.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Миколаївська
ФСТ: МОН
Клуб: ВУФК м.Миколаїв
Тренери: Стьопіна В. І., Мороз А. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.49 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.46 1з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.48 6пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 200 м
23.61 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
23.68 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
23.62 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
23.59 1з15 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.49 II 170/65 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
7.46 II 170/63 1з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
7.48 II 170/63 6пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Біг на 200 м
23.61 I 170/65 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
23.68 I 178/63 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
23.62 I 178/63 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
23.59 I 178/63 1з15 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Естафетний біг 4х200 м
1:32.57  Миколаївська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
ІЗБАШ Ілля (02.08.2001), КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), ЛИТОВЧЕНКО Владислав (30.03.2002), ЩЕРБУНЬ Анатолій (15.01.2001)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.49 II 170/63 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
7.57 II 170/63 7пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Біг на 200 м
24.61 II 170/63 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
24.19 I 170/63 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.49  Миколаївська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ГУК Олександр (14.10.2003), КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), ПОСНИЙ Владислав (12.03.2003), КОНДРАШОВ Олександр (31.10.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.50/+1.7 II 170/63 3з5 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
11.70/+0.6 II 170/63 3з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
11.77/+1.9 III 170/63 7пф3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
11.72/+0.9 II 170/63 3з1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
11.83/+1.5 III 170/63 8ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Біг на 200 м
23.29/+1.7 II 170/63 2з8 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
23.25/0.0 II 170/63 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
23.79/+0.5 II 170/63 4з10 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
23.76/+0.1 II 170/63 2ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Стрибки у висоту
1.40 II юн Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту "Меморіал І.Д. Ковпака" Миколаїв 19.05.2019
 Миколаївська      Стьопіна В.І.,Мороз А.П.,Демидов В.В.
140/O 145/XXX
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.37 III юн  Миколаївська 13ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), ПОСНИЙ Владислав (12.03.2003), ЗАМЕТА Сергій (08.03.2003), КОНДРАШОВ Олександр (31.10.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.61 II 1двбр7 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Біг на 200 м
24.67 II 2двбр14 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Двоборство 60м + 200м
1332 2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
7.61 24.67

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.16/0.0 III 2ф4 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 04.11.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
12.28/-3.1 I юн 170/59 4з3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
11.97/+0.7 III 170/59 5ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
11.91/+1.1 III 170/59 1з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
11.85/+0.6 III 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
12.03/-0.7 III 168/60 1з4 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
12.00/-1.5 III 168/60 8ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
12.14/-0.8 III 168/60 3з2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
Біг на 200 м
24.54/0.0 III 2ф6 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
24.24/+0.8 III 170/59 4ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
24.28/+0.9 III 170/59 2ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
24.61/+1.7 III 6з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
24.45/-1.7 III 168/60 2з3 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
24.61/+0.6 III 168/60 5ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
1265 2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
24.54/0.0 12.16/0.0
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.64 III юн  Миколаївська 9ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), ЧЕРЕВИК Андрій (26.04.2001), ТРЕТЬЯК Богдан (12.09.2001), ЛИТОВЧЕНКО Владислав (30.03.2002)
2:11.61  Миколаївська 3ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ШТУЦА Максим (31.05.2004), КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), ПОСНИЙ Владислав (12.03.2003), РЕБЕДАК Дмитро (30.07.2004)
DQ 170.8  Миколаївська ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
ФАДЄЄВ Олександр (04.01.2003), КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), ПОСНИЙ Владислав (12.03.2003), РЕБЕДАК Дмитро (30.07.2004)
2:09.60 III юн  Миколаївська 14ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ЧЕРЕВИК Андрій (26.04.2001), БЕРДНІКОВ Владислав (03.05.2001), КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), КУРЧАКОВСЬКИЙ Олександр (04.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.01 III 162/57 4двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Мороз А.П.,Стьопіна В
Біг на 200 м
25.99 III 162/57 1двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Мороз А.П.,Стьопіна В
Двоборство 60м + 200м
1039 162/57 13 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Мороз А.П.,Стьопіна В
8.01 25.99

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.31/+0.9 I юн 167/58 3з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
12.45/-2.0 I юн 168/58 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Миколаївська МВУФК Мик     Стьопіна В,Мороз А.П.
12.44/+2.2 I юн 167/58 6з3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Миколаївська МВУФК Мик     ,Стьопіна В,Мороз А.П.
Біг на 200 м
25.27/+1.7 III 4ф8 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Миколаївська МОН ВУФК м.Миколаїв     Стьопіна В.І.,Мороз А.П.
25.27/+1.4 III 168/58 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Миколаївська МВУФК Мик     Стьопіна В,Мороз А.П.
24.92/+2.4 III 167/58 6ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Миколаївська МВУФК Мик     ,Стьопіна В,Мороз А.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:18.25  Миколаївська 6ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
КРАВЧИШИН Артем (24.11.2002), КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), ЛИТОВЧЕНКО Владислав (30.03.2002), ГРИГОР'ЄВ Станіслав (12.03.2002)
2:16.54  Миколаївська 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
КРАВЧИШИН Артем (24.11.2002), КОЛОСОВИЧ Нікіта (31.07.2003), ЛИТОВЧЕНКО Владислав (30.03.2002), ГРИГОР'ЄВ Станіслав (12.03.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)