ЄГЕР Дмитро
Прізвище: ЄГЕРПрізвище Англ: YEHER
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 19.04.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Бугайчук М. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.78 II 170/62 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Біг на 400 м
55.09 III 170/64 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.94  Рівненська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ЄГЕР Дмитро (19.04.2002), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.94 III 170/60 3двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Біг на 200 м
25.52 III 170/60 1двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Двоборство 60м + 200м
1112 170/60 10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
7.94 25.52

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.21/+0.8 III 1ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
25.38/+1.0 III 170/62 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Біг на 400 м
55.18 III 172/64 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
55.90 III 170/62 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Рівненська ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
ЛЕГКИЙ Максим (07.11.2002), ВІННІК Ілля (11.01.2002), ЄГЕР Дмитро (19.04.2002), ЖАБЧИК Давид (22.04.2002)
2:15.53  Рівненська 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
МИШЕНКО Владислав (24.01.2002), ШЕВЧУК Ілля (04.08.2002), ЄГЕР Дмитро (19.04.2002), ЖАБЧИК Давид (22.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)