ТІТАРЕВ Віктор
Прізвище: ТІТАРЕВПрізвище Англ: TITAREV
Ім'я: ВікторІм'я Англ: Viktor
Дата народження: 20.01.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Луганська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Лисичанськ
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.4h 4ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
7.6h 3з1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
Біг на 200 м
24.95 3з18 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Біг на 400 м
54.48 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
56.8h 1ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.4h II 4ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
 Луганська      Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
7.6h II 3з1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
 Луганська      Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Біг на 200 м
24.95 II 190/85 3з18 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Біг на 400 м
54.48 III 190/85 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
56.8h III 1ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
 Луганська      Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:18.48  Луганська 12ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
СЛЄПОКУРОВ Ілля (28.07.2003), КАСЬЯНОВ Михайло (18.08.2003), ТІТАРЕВ Віктор (20.01.2004), УТРОСИН Ілля (11.06.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.31 II 185/80 2двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 17.03.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Біг на 400 м
55.66 III 185/80 2двбр10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Двоборство 200м + 400м
1204 185/80 7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
55.66 25.31

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.3h/0.0 III 2ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 03.11.2019
 Луганська      Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
24.46/+0.9 III 188/77 5ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
25.00/-1.1 III 185/80 4кв8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
25.01/-1.3 III 185/76 2ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Біг на 400 м
54.00 III 188/77 5ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
54.10 III 185/80 6ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
54.61 III 185/80 3з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
DQ 163.3 185/76 ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.66  Луганська 19ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ВАСИЛЕНКО Тимур (27.08.2002), МЕРЩАНСЬКИЙ Данило (17.09.2002), КОМПЛЕКТОВ Ігнат (09.08.2002), ТІТАРЕВ Віктор (20.01.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.0h I юн 5з5 Кубок Донецької області з легкої атлетики Бахмут 27.12.2017
 Луганська МОН      Матвійчук Л.Ю.
Біг на 200 м
27.45 I юн 3двбр1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Біг на 400 м
1:02.77 II юн 3двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Біг на 1000 м
3:30.6h 10ф1 Кубок Донецької області з легкої атлетики Бахмут 27.12.2017
 Луганська МОН      Матвійчук Л.Ю.
Двоборство 200м + 400м
703 16 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
1:02.77 27.45

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.45/+0.8 I юн 183/68 2ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.
Біг на 400 м
57.27 I юн 183/68 2ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Луганська МОН ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.
1:00.25 II юн 180/63 7з2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Луганська У ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.
Біг на 800 м
2:31.70 II юн 180/60 8з1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Луганська У ЛОЛІФКС     Матвійчук Л.Ю.,Осколков О.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
30.5h III юн 1двбр4 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. Бахмут 11.03.2017
 Луганська Лисичанськ,КЗ "Лисичанська МДЮСШ"     Осколков О.в.
Біг на 400 м
1:16.5h 3двбр4 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. Бахмут 10.03.2017
 Луганська Лисичанськ,КЗ "Лисичанська МДЮСШ"     Осколков О.в.
Двоборство 200м + 400м
154 8 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. Бахмут 10.03.2017
 Луганська Лисичанськ,КЗ "Лисичанська МДЮСШ"     Осколков О.в.
1:16.5h 30.5h

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)