СОСНА Дмитро
Прізвище: СОСНАПрізвище Англ: SOSNA
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 10.10.1998 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 4х100 м
45.09 III  Черкаська 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
СОСНА Дмитро (10.10.1998), КЛИМЕНКО Владислав (22.08.1998), ПИТЕЛЬ Петро (13.07.1996), ХАРКІВСЬКИЙ Вадим (31.10.1994)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.57 II 172/64 6з7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.
Біг на 200 м
25.13 II 171/65 4з10 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.06/-2.4 III 171/68 8пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.
11.73/0.0 II 171/68 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.
11.61/+2.7 II 172/68 6з2 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.
Біг на 200 м
24.27/+0.4 III 172/68 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.
24.29/+2.0 III 172/68 4ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.,Нечипоренко Л.А.
Естафетний біг 4х100 м
43.45 II  Черкаська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
СОСНА Дмитро (10.10.1998), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)
46.27 III  Черкаська 5ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), СТЕКЦОВ Олександр (08.04.2000), СОСНА Дмитро (10.10.1998), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 4х100 м
44.05 II  Черкаська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
СОСНА Дмитро (10.10.1998), СЕКРЕТ Роман (21.05.1994), ПИТЕЛЬ Петро (13.07.1996), ЛЮШЕНКО Олег (17.02.1996)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)