ШАРАПОВ Даніїл
Прізвище: ШАРАПОВПрізвище Англ: SHARAPOV
Ім'я: ДаніїлІм'я Англ: Daniyil
Дата народження: 16.08.2002 Стать: Ч

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 50 м
DNS з2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
Біг на 60 м
7.63 3з4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
Біг на 200 м
24.26 4ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
DNS ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 50 м
DNS з2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська ДЮСШ Роменська     Лісненко О.М.
Біг на 60 м
7.63 II 3з4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
24.26 II 4ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
DNS ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
 Сумська ДЮСШ Роменська     Лісненко О.М.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.77 III 1з9 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
7.77 III 3ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
DNS ф5 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
23.99 I 3ф11 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 400 м
DNF ф6 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
54.53 III 1ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.66 II юн 4з9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
26.82 III 3ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.01 III 3з11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
25.21 II 175/61 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
25.41 III 2ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
26.85 III 175/64 4з14 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 400 м
59.12 I юн 175/61 1двбр9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
1:03.03 II юн 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Двоборство 200м + 400м
1060 175/61 12 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
59.12 25.21

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.67/-1.6 I юн 175/61 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
25.18/-0.1 III 175/60 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.83  Сумська 7ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
МАГОМЕДОВ Роман (03.04.2001), ГРИНЬ Олександр (01.01.2002), ШАРАПОВ Даніїл (16.08.2002), КОНСТАНТИНОВ Сергій (31.08.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)