ЗАГОРОДНІЙ Віталій
Прізвище: ЗАГОРОДНІЙПрізвище Англ: ZAHORODNIY
Ім'я: ВіталійІм'я Англ: Vitaliy
Дата народження: 27.12.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Хмельницька
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл
Тренери: Соботович В. Л.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.84 II 178/58 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В.Л.
Біг на 400 м
54.97 III 180/64 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В.Л.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.67/-0.2 II 180/64 2ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В.Л.
Біг на 400 м
51.81 II 180/64 4ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В.Л.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.15 III  Хмельницька 4ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ЗАГОРОДНІЙ Віталій (27.12.2001), АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), КОЗАЧУК Дмитро (09.11.2002), ВОЙТКОВ Андрій (13.12.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.74 III 178/56 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В
Біг на 400 м
56.45 III 3з9 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.3h III юн  Хмельницька 8ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), СТЕЦЮК Максим (21.04.2000), КАПІТАНЧУК Андрій (05.08.2000), ЗАГОРОДНІЙ Віталій (27.12.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.56/+0.9 III 178/57 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В
Біг на 400 м
54.45 III 174/58 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В
54.50 III 174/58 7пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В
53.82 III 178/58 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:05.08 I юн 178/56 5ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Соботович В
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.52 II юн  Хмельницька 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
СЛОБОДЕНЮК Максим (08.03.2001), КАПІТАНЧУК Іван (05.08.2000), ЗАГОРОДНІЙ Віталій (27.12.2001), КОЛОМІЙЧУК Сергій (17.08.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)