МАГОМЕДОВ Роман
Прізвище: МАГОМЕДОВПрізвище Англ: MAHOMEDOV
Ім'я: РоманІм'я Англ: Roman
Дата народження: 03.04.2001 Стать: Ч

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.68 III 1з7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
7.83 III 3з5 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
7.85 III 5ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
25.25 II 2ф10 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
25.51 III 2ф7 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.77 III 1з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
7.68 III 175/63 7з7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Сумська Освіта ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
7.77 III 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
25.58 III 175/63 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Сумська Освіта ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
25.82 III 175/61 1з19 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.2h III юн  Сумська 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
СИЗОНЕНКО Владислав (01.06.2000), МАГОМЕДОВ Роман (03.04.2001), ВОБЛИЙ Глеб (09.07.2001), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.91/+1.9 III 175/64 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
11.8h/0.0 III 3з2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
12.1h/0.0 III 7ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
24.39/+1.9 III 175/65 5з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
24.5h/0.0 III 1ф2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 12.06.2017
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
1:59.90 II  Сумська 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МАГОМЕДОВ Роман (03.04.2001), СИДОРЕНКО Микола (22.05.2000), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)
2:14.83  Сумська 7ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
МАГОМЕДОВ Роман (03.04.2001), ГРИНЬ Олександр (01.01.2002), ШАРАПОВ Даніїл (16.08.2002), КОНСТАНТИНОВ Сергій (31.08.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)