БЕРЕЗІНА Єлизавета
Прізвище: БЕРЕЗІНАПрізвище Англ: BEREZINA
Ім'я: ЄлизаветаІм'я Англ: Yelyzaveta
Дата народження: 08.01.2004 Стать: Ж
ТФЛА: Запорізька
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 800 м
2:22.12 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
2:23.60 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:22.12 II 168/53 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Рурак О.В.
2:23.60 II 168/53 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Рурак О.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:26.52  Запорiзька 12ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ЧИКАЛОВА Єлизавета (07.10.2006), ГОРДІЮК Анна (14.10.2005), БЕРЕЗІНА Єлизавета (08.01.2004), ВАСИЛЬЄВА Єлизавета (12.09.2004)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:27.30 II 168/54 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:01.83 II 168/54 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.
Біг на 800 м
2:25.00 II 168/54 2з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.
DNF 168/54 ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:24.35 II юн  Запорiзька 5ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ГОРДІЮК Анна (14.10.2005), БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), БЕРЕЗІНА Єлизавета (08.01.2004), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)
Естафетний біг 4х800 м
9:49.15  Запорiзька 4ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
БЕРЕЗІНА Єлизавета (08.01.2004), ВАСИЛЬЄВА Єлизавета (12.09.2004), КУЛАБУХОВА Єлізавета (31.07.2002), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:32.06 III 158/51 6з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:27.65 II 168/53 3ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.
2:30.20 III 168/52 6ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 08.06.2018
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.
2:25.90 II 168/52 2з4 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.65 II юн  Запорiзька 8ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ГОРДІЮК Анна (14.10.2005), БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), БЕРЕЗІНА Єлизавета (08.01.2004), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:09.78 I юн 1ф6 Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко Запоріжжя 04.03.2017
 Запорiзька СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А,Ольховнікова А
Біг на 800 м
2:32.92 III 4ф1 Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко Запоріжжя 05.03.2017
 Запорiзька СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А,Ольховнікова А
2:38.98 III 165/47 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Запорiзька У СДЮШОР СК "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.
2:42.20 III 4ф1 Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. Запоріжжя 15.01.2017
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А,Ольховнікова А

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:07.03 III 167/49 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А,Ольховнікова А.В.
Біг на 800 м
2:33.76 III 3ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А.С.,Ольховникова А.В.
2:36.99 III 167/49 7з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А,Ольховнікова А.В.
2:40.89 III 167/49 6ф1 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Вертепа А

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)