ТУРЛАК Володимир
Прізвище: ТУРЛАКПрізвище Англ: TURLAK
Ім'я: ВолодимирІм'я Англ: Volodymyr
Дата народження: 03.08.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Тренери: Поставний О. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.29 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 200 м
23.93 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.29 II 180/70 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Поставний О.В.
Біг на 200 м
23.93 I 180/70 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Поставний О.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.21 I 179/71 2з2 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
7.48 II 179/71 8ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.15/+2.5 I 180/70 4пф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Поставний О.В.
11.16/+0.5 I 180/70 4ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Поставний О.В.
11.30/+1.4 I 180/70 2з5 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Поставний О.В.
Біг на 200 м
23.13/+3.2 II 180/70 5пф3 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Поставний О.В.
23.14/+0.9 II 180/70 1з2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Поставний О.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.42 II 180/75 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
7.33 II 180/75 2пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
7.35 II 180/75 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
7.56 II 180/73 3з9 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставной О.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.91/-0.2 III 180/69 3з2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
11.76/0.0 III 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
11.57/+2.3 II 5пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
11.88/-1.0 III 180/70 3з8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
Біг на 200 м
24.14/+4.2 III 180/69 2ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
DNF 180/70 ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.В.
Естафетний біг 4х100 м
44.39 II  Донецька 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ТУРЛАК Володимир (03.08.2001), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), ГОРБЕНКО Даніїл (07.11.1999)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:00.85 II  Донецька 1ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ТУРЛАК Володимир (03.08.2001), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001)
2:01.54 III  Донецька 1ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ТУРЛАК Володимир (03.08.2001), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001)
2:01.15 II  Донецька 1ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ТУРЛАК Володимир (03.08.2001), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.2h II 1з6 Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження та молодше. Бахмут 13.01.2017
 Донецька Маріуполь,КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.в.
7.2h II Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження та молодше. Бахмут 13.01.2017
 Донецька Маріуполь,КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.в.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.5h/0.0 II 1з1 Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молодше. Бахмут 08.09.2017
 Донецька Маріуполь,ДЮСШ №4 Маріуполь     Поставной О.В.
11.5h/0.0 II 1ф1 Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молодше. Бахмут 08.09.2017
 Донецька Маріуполь,ДЮСШ №4 Маріуполь     Поставной О.В.
11.68/0.0 II 177/69 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставной О.В.
11.79/+0.1 III 177/69 7пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставной О.В.
11.1h/0.0 I 1ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. Бахмут 14.04.2017
 Донецька Маріуполь,КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.в.
11.5h/0.0 II 1з2 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. Бахмут 14.04.2017
 Донецька Маріуполь,КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.в.
Біг на 200 м
24.98/-0.5 III 177/69 5з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставной О.В.
23.7h/0.0 III 2ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. Бахмут 15.04.2017
 Донецька Маріуполь,КДЮСШ №4 Маріуполь     Поставний О.в.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)