КАРПЕНКО Олександр
Прізвище: КАРПЕНКОПрізвище Англ: KARPENKO
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 17.07.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.20 I 178/78 8ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.
7.16 I 178/78 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.
7.22 I 2з1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Охтирський р-н,ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.
7.23 I 8ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Охтирський р-н,ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.
DNF з10 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.М.
Біг на 200 м
23.22 I 178/78 2з9 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.
28.87 II юн 178/78 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.
23.54 I 2ф9 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Охтирський р-н,ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.18  Сумська 4ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
ШТАКІН Максим (06.08.2002), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.18 I 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.
7.23 I 1з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.
7.56 II 175/70 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Глива Є.М.,Бондаренко Є.М.
7.18 I 175/70 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Глива Є.М.,Бондаренко Є.М.
7.37 II 175/70 4пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Глива Є.М.,Бондаренко Є.М.
DNS ф2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Охтирський р-н     Глива Є.
7.36 II 2з1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Охтирський р-н     Глива Є.
Біг на 200 м
23.06 I 2ф14 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.
23.46 I 175/70 1з18 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.М.,Бондаренко Є.М.
23.21 I 175/70 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Глива Є.М.,Бондаренко Є.М.
23.74 I 175/70 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Глива Є.М.,Бондаренко Є.М.
23.29 I 175/70 1пф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Глива Є.М.,Бондаренко Є.М.
DNS ф7 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Охтирський р-н     Глива Є.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.64  Сумська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ВОБЛИЙ Глеб (06.07.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.48/-2.2 II 175/70 1з5 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     ГЛИВА Є.М. (10.11.1983)
11.27/-0.4 I 175/70 3ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.М.
11.31/-1.3 I 175/70 1з3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.М.
Біг на 200 м
22.83/-0.3 I 177/70 4ф11 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирська     Глива Є.М.
Естафетний біг 4х100 м
DQ 170.7  Сумська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (16.06.1999), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), РЕВЕРА Максим (29.07.1999), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001)
43.13 I  Сумська 1ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (16.06.1999), РЕВЕРА Максим (29.07.1999), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), СИДОРЕНКО Микола (22.05.2000)
Естафетний біг 4х400 м
3:21.15 I  Сумська 2ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), НІКІТЕНКО Владислав (31.01.2001), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Сумська ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), ШТАКІН Максим (01.01.2002), ЛИСТОПАДНИЙ Влад (01.01.2001)
2:03.52 III  Сумська 6ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), ЛИСТОПАДНІЙ Влад (28.08.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.54 I 1ф16 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Сумська ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
23.88 I 174/70 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Сумська Освіта ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
24.45 II 1ф7 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 14.01.2017
 Сумська Охтирка     Глива Є.М.
Біг на 400 м
55.65 III 4ф8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
54.39 III 174/70 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Сумська Освіта ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
56.50 III 2ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 13.01.2017
 Сумська Охтирка     Глива Є.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.4h/0.0 II 2з2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Охтирський р-н     Глива Є.М.
11.3h/0.0 II 3ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Охтирський р-н     Глива Є.М.
Біг на 200 м
24.12/+0.6 III 170/70 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
23.1h/0.0 II 3ф4 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 12.06.2017
 Сумська Охтирський р-н     Глива Є.М.
DNS ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 20.04.2017
 Сумська ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
Біг на 400 м
52.19 II 170/70 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
54.03 III 170/70 6пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
59.4h I юн 1ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська ДЮСШ Охтирського р-ну     Глива Є.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
1:59.90 II  Сумська 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МАГОМЕДОВ Роман (03.04.2001), СИДОРЕНКО Микола (22.05.2000), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
DNS ф Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики Запоріжжя 16.01.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Ульянченко В.І.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)