НЕПИЙВОДА Аліна
Прізвище: НЕПИЙВОДАПрізвище Англ: NEPYYVODA
Ім'я: АлінаІм'я Англ: Alina
Дата народження: 06.10.1999 Стать: Ж
ТФЛА: Хмельницька
Тренери: Москвін А. Г., Рибак Л. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.4h III 2ф10 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
 Хмельницька Хмельницький     Рибак Л.О.,Москвін А.Г.
Біг на 400 м
1:09.1h I юн 2ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 12.01.2018
 Хмельницька Хмельницький     Рибак Л.О.,Москвін А.Г.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:04.30 III 169/53 3ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Хмельницька Д ДЮСШ №1 Хмельницька Хмл     Москвін А.Г.,Рибак Л.О.
Біг на 800 м
2:31.30 III 164/53 7ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Хмельницька Д ДЮСШ №1 Хмельницька Хмл     Москвін А.Г.,Рибак Л.О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 4х400 м
4:14.63 II  Вінницька 8ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
НЕПИЙВОДА Аліна (06.10.1999), РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), МАЗУР Руслана (29.04.2001), ОНИЩУК Богдана (27.11.1998)
4:06.20 II  Вінницька 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ПОТАПОВА Ксенія (25.12.1999), РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), НЕПИЙВОДА Аліна (06.10.1999), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.54/-1.2 III 170/51 4з4 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Москвін А.Г.
13.35/+1.2 II 3з7 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Москвін А.Г.
Біг на 200 м
DNF 170/54 з3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Москвін А.Г.
27.03/+1.6 II 2ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Москвін А.Г.
Крос 2 км
8.27 I юн 32ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Біла Церква 21.10.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Москвін А.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.09 II юн  Вінницька 11ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), ОЛІЙНИК Юлія (30.01.2000), НЕПИЙВОДА Аліна (06.10.1999), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)