ЧЕРНЮК Наталія
Прізвище: ЧЕРНЮКПрізвище Англ: CHERNYUK
Ім'я: НаталіяІм'я Англ: Nataliya
Дата народження: 18.04.1999 Стать: Ж
ТФЛА: Вінницька
Тренери: Стецишин О. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.20 II 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стицишин О
Біг на 200 м
27.79 III 173/60 5з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стицишин О
Естафетний біг 4х200 м
1:46.26  Вінницька 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
КОБА Джойс (26.02.1998), МОРОЗ Аліна (14.09.2001), ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), БРЕЩАЙКО Вікторія (02.11.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.96/-0.6 II 173/60 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
12.61/+1.0 I 173/60 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді Кропивницький 21.06.2017
 Вінницька ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
12.85/+1.4 II 173/60 6з1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Вінницька К ДЮСШ Іллінецька     Стецишин О.П.
Біг на 200 м
27.10/-0.3 II 173/60 7пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
26.86/+0.2 II 173/60 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
27.05/+2.6 II 173/60 6ф3 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Вінницька К ДЮСШ Іллінецька     Стецишин О.П.
Естафетний біг 4х100 м
50.43 II  Вінницька 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
МОРОЗ Аліна (14.09.2001), ЛИСА Марина (26.12.2000), БРЕЩАЙКО Вікторія (02.11.1999), ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999)
DNF  Вінницька ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді Кропивницький 22.06.2017
ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), ОНОФРІЙЧУК Юлія (12.02.1997), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), БАШМАНОВА Юлія (04.03.1995)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.63/+1.8 I 4з3 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді Кіровоград 23.07.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
12.88/-1.2 II 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 01.07.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
12.93/+0.4 II 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 01.07.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
12.79/-0.7 II 5ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
12.85/-0.1 II 3пф2 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
12.58/+2.3 I 173/58 2з7 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
DNF з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 07.06.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
12.69/+0.9 I 3з3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
Біг на 200 м
DNF з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 02.07.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
DNF 173/58 з8 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
26.72/+1.6 II 7ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 08.06.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
26.66/+1.2 II 2ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Вінницька К ДЮСШ Іллінці Внц     Стецишин О.П.
Естафетний біг 4х100 м
53.02 II  Вінницька 5ф1 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді Кіровоград 24.07.2016
ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), БРЕЩАЙКО Вікторія (02.11.1999), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), ТУРЛЮК Юлія (19.05.1996)
50.09 I  Вінницька 3ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 08.06.2016
ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), КУСТОВА (ТИМЧЕНКО) Ганна (18.12.1997), БРЕЩАЙКО Вікторія (02.11.1999), КОВТУН Інна (25.08.1997)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.09 II юн  Вінницька 11ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), ОЛІЙНИК Юлія (30.01.2000), НЕПИЙВОДА Аліна (06.10.1999), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)