КЛОЧКО Руслан
Прізвище: КЛОЧКОПрізвище Англ: KLOCHKO
Ім'я: РусланІм'я Англ: Ruslan
Дата народження: 22.02.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: С
Клуб: МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого
Тренери: Штанов Ю. Г., Яценко В. В., Рахматулліна О. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 50 м
6.41 2з2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
6.42 3ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
Біг на 60 м
7.40 4--Пре-кваліфікація-1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
7.43 4з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
7.41 6ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
7.48 2ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
7.50 1з2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
7.46 1з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.48 4пф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
DNS з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
24.17 3ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
24.06 4ф4 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
DNS ф4 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
24.32 1з11 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 50 м
6.41 2з2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
6.42 3ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 60 м
7.40 II 170/63 4--Пре-кваліфікація-1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
7.43 II 4з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     ,Штанов Ю.Г.
7.41 II 6ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     ,Штанов Ю.Г.
7.48 II 2ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
7.50 II 1з2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
7.46 II 170/63 1з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
7.48 II 170/63 4пф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
Біг на 200 м
DNS з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
24.17 I 3ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     ,Штанов Ю.Г.
24.06 I 4ф4 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
DNS ф4 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
24.32 II 170/63 1з11 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.61 II 6ф1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
7.53 II 1з1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
7.63 II 170/60 6з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
7.58 II 170/62 2з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Рахматулліна О.В.,Яценко В.В.
7.53 II 5ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Суми,СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
7.50 II 1з5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Суми,СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
7.56 II 170/61 3з5 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 200 м
24.81 II 5ф14 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
25.00 II 170/60 5з6 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
24.44 II 170/60 3з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Рахматулліна О.В.,Яценко В.В.
24.71 II 1ф6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Суми,СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
25.34 II 170/61 2ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.80/+1.7 III 170/62 4з5 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
11.90/+1.9 III 170/61 8пф3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
11.83/-0.5 III 170/61 2з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
11.98/-1.1 III 170/72 4з2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
Біг на 200 м
24.29/+1.5 III 170/62 4з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
23.83/-0.4 II 170/61 4з6 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
24.37/+0.4 III 170/62 7ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.75 III  Сумська 1ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)
2:01.49 III  Сумська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.54 II 1з4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
7.59 II 170/60 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
7.67 III 170/61 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.,Штанов Ю.Г.,Рахматулліна О.В.
7.77 III 2ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
7.73 III 2з5 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
7.64 II 169/59 2з12 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.,Рахматуліна О
Біг на 200 м
24.84 II 1ф6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
24.94 II 170/60 5з11 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
24.84 II 173/59 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.,Штанов Ю.Г.,Рахматулліна О.В.
24.88 II 1ф3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 400 м
59.08 I юн 169/59 2ф5 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.,Рахматуліна О

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.24/-0.3 III 169/61 4з7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
11.80/+0.4 III 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
11.80/+0.5 III 170/61 5з6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
Біг на 200 м
24.29/+2.2 III 169/61 3ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
24.06/+1.5 III 7пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
24.07/+1.7 III 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
24.58/-0.2 III 169/61 6ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.,Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
Естафетний біг 4х100 м
DQ 170.7  Сумська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ШКУРКО Андрій (29.08.1999), НІКОНЕНКО Антон (29.10.1998), ШТАКІН Максим (01.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.03 III 4з11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська К МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна А
Біг на 200 м
25.94 III 2ф7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Сумська К МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна А
26.26 III 4ф4 XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Суми 08.02.2017
 Сумська ОСОБИСТО МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна О
Біг на 400 м
59.47 I юн 3ф2 XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Суми 07.02.2017
 Сумська ОСОБИСТО МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна О
Біг на 800 м
2:24.74 I юн 5ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 14.01.2017
 Сумська К Суми,МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна О

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.6h/0.0 I юн 5ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна О
12.7h/0.0 I юн 1з3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна О
Біг на 200 м
25.81/+1.7 I юн 2ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
25.6h/0.0 III 3ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 12.06.2017
 Сумська Суми,МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна О
Біг на 400 м
58.53 I юн 173/59 6ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.,Рахматулліна О.В.
57.7h I юн 3ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Суми,МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна О
1:00.6h II юн 3ф3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна О
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:13.50  Сумська 5ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
СКОРИНА Віталій (10.03.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 1 км
4.10 15ф1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам`яті ОЧ Володимира Куца с. Олексине 15.04.2016
 Сумська К МДЮСШ " Колос" Сум     Рахматуліна А,Кулик Ю

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)