ЦЬОК Назарій
Прізвище: ЦЬОКПрізвище Англ: TSYOK
Ім'я: НазарійІм'я Англ: Nazariy
Дата народження: 31.10.1995 Стать: Ч
ТФЛА: Івано-Франківська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.20/-0.6 I 2з2 Чемпіонат України серед юніорів Київ 13.06.2014
 Івано-Франківська У СДЮШОР Ів-Фр.     Уруський І.С.
11.17/-0.5 I 3ф1 Чемпіонат України серед юніорів Київ 13.06.2014
 Івано-Франківська У СДЮШОР Ів-Фр.     Уруський І.С.
11.53/+0.5 II 5з9 Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств Київ 03.06.2014
 Івано-Франківська У СДЮШОР Ів-Фр.     Уруський І.С.,Людера Л.,Слезко В.М
Біг на 200 м
22.51/+1.1 I 2з4 Чемпіонат України серед юніорів Київ 14.06.2014
 Івано-Франківська У СДЮШОР Ів-Фр.     Уруський І.С.
22.34/-0.5 I 4ф2 Чемпіонат України серед юніорів Київ 14.06.2014
 Івано-Франківська У СДЮШОР Ів-Фр.     Уруський І.С.
22.67/+0.4 I 3з2 Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств Київ 04.06.2014
 Івано-Франківська У СДЮШОР Ів-Фр.     Уруський І.С.,Людера Л.,Слезко В.М
Естафетний біг 4х100 м
DQ 170.7  Івано-Франківська ф1 Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств Київ 04.06.2014
ВІЗІНСЬКИЙ Роман (18.05.1994), ГРАДЮК Богдан (22.08.1994), СЕНИЧ Юрій (26.06.1996), ЦЬОК Назарій (31.10.1995)