РЕЗУН Владислав
Прізвище: РЕЗУНПрізвище Англ: REZUN
Ім'я: ВладиславІм'я Англ: Vladyslav
Дата народження: 19.01.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Клуб: ОКДЮСШ "Україна" Днц
Тренери: Гримзін К. Ф.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.21 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.30 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.32 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 200 м
23.21 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
23.32 1з14 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
23.30 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.21 I 178/63 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
7.30 II 178/63 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
7.32 II 178/63 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
Біг на 200 м
23.21 I 178/63 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
23.32 I 178/63 1з14 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
23.30 I 178/63 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.59  Донецька 1ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
РЕЗУН Владислав (19.01.2004), ПОЛКОВНИКОВ Данило (11.11.2004), ФОМІН Максим (08.05.2003), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.52 II 176/59 3двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
Біг на 200 м
24.28 II 176/59 2двбр12 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
Двоборство 60м + 200м
1415 176/59 5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
7.52 24.28

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.77/+0.4 III 178/69 1з7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
11.77/-0.4 III 178/69 4ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
11.91/-0.5 III 177/60 1з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
12.06/-1.4 III 177/60 3з9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
Біг на 200 м
23.58/+1.4 II 178/63 3ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
23.35/+1.5 II 176/50 4ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 15.06.2019
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
24.06/-1.1 III 176/50 1кв6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
24.26/+0.1 III 177/60 4ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.01 III юн  Донецька 2ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
БОЧКО Дмитро (29.07.2004), РЕЗУН Владислав (19.01.2004), БАРАННИК Єгор (20.06.2004), ПОЛКОВНИКОВ Данило (11.11.2004)
2:01.16 II  Донецька 1ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
РЕЗУН Владислав (19.01.2004), ЛУЦЕНКО Сергій (26.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.1h I юн Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. Бахмут 04.11.2016
 Донецька Маріуполь,ОКДЮСШ "Україна" м.Маріуполь     Гримзін К.Ф.
8.2h I юн Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. Бахмут 04.11.2016
 Донецька Маріуполь,ОКДЮСШ "Україна" м.Маріуполь     Гримзін К.Ф.
Біг на 300 м
46.2h III юн Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. Бахмут 05.11.2016
 Донецька Маріуполь,ОКДЮСШ "Україна" м.Маріуполь     Гримзін К.Ф.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.81/+1.2 II юн 167/49 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
Біг на 200 м
26.25/+0.6 I юн 167/49 6з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)