ТРАЧ Вадим
Прізвище: ТРАЧПрізвище Англ: TRACH
Ім'я: ВадимІм'я Англ: Vadym
Дата народження: 09.02.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Тернопільська
ФСТ: К
Клуб: КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.13 I 180/76 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
23.22 I 180/76 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Естафетний біг 4х200 м
1:32.97  Тернопiльська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
БУЖЕНІН Данило (11.03.2001), МАРХЕВКА Андрій (14.05.2000), ЖЕРЕБНИЙ Олександр (30.12.2001), ТРАЧ Вадим (09.02.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 4х100 м
DNF  Тернопiльська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ФЛИСНИК Назар (25.01.2000), ТРАЧ Вадим (09.02.2001), МАРХЕВКА Андрій (14.05.2000), БУЖЕНІН Данило (11.03.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
52.71 II 179/70 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
52.96 II 179/70 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.62  Тернопiльська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ТАНАСІЙЧУК Ігор (02.10.2003), ГАВРИЛИШИН Євген (10.08.2001), ЖЕРЕБНИЙ Олександр (30.12.2001), ТРАЧ Вадим (09.02.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.13/-3.5 III 179/70 3з4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
11.74/0.0 II 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
11.50/+2.3 II 4пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Біг на 200 м
23.30/+0.6 II 179/72 4ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
23.43/+1.7 II 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
22.91/+1.5 I 3пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
23.08/-0.2 II 172/71 1ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Біг на 400 м
51.99 II 179/71 7ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNS  Тернопiльська ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ГАВРИЛИШИН Євген (10.08.2001), ГНАТІВ Віктор (15.07.2002), ТРАЧ Вадим (09.02.2001), ЖЕРЕБНИЙ Олександр (30.12.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 300 м
38.83 4з4 Відкритий кубок Львова з легкої атлетики Львів 22.12.2016
 Тернопiльська ТОДЮСШ "З літніх видів спорту"     Данилюк О.
Біг на 400 м
55.62 III 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Тернопiльська К ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.
Біг на 800 м
2:13.98 III 177/66 7з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Тернопiльська К ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.3h III юн  Тернопiльська 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
ФЛИСНИК Назіри (30.06.2000), ПІДЛИПЧУК Олександр (17.04.2000), МАРХЕВКА Андрій (14.05.2000), ТРАЧ Вадим (09.02.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.82/+2.1 II 178/68 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.І.
DNF 178/68 з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.І.
Біг на 400 м
52.13 II 178/68 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.І.
50.78 II 178/68 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.І.
50.86 II 178/68 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.І.
52.43 II 178/68 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.І.
51.78 II 178/68 3ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Тернопiльська К ОДЮСШ з літніх видів спорту     Данилюк О.
52.95 II 178/68 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Тернопiльська К ДЮСШ з літніх видів спорту ТРН     Головацький М.м.
53.16 II 178/68 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Тернопiльська К ДЮСШ з літніх видів спорту ТРН     Головацький М.м.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:00.43 II  Тернопiльська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ФЛИСНИК Назар (30.06.2000), МАКУХ Василь (14.01.2000), МАРХЕВКА Андрій (14.05.2000), ТРАЧ Вадим (09.02.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
54.94 III 4ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Тернопiльська К ДЮСШ "Колос" Трн     Данилюк О.
55.11 III 174/59 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Тернопiльська К ДЮСШ "Колос" Трн     Данилюк О.
56.35 I юн 174/59 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Тернопiльська К ДЮСШ "Колос" Трн     Данилюк О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)