ОКСЕНЮК Тетяна
Прізвище: ОКСЕНЮКПрізвище Англ: OKSENYUK
Ім'я: ТетянаІм'я Англ: Tetyana
Дата народження: 04.01.2003 Стать: Ж
ТФЛА: м. Київ
ФСТ: Д
Клуб: КДЮСШ "Юний динамівець" Київ
Тренери: Макарчук О. А., Русс І. П., Москаленко О. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 800 м
2:18.83 2ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
2:18.49 2ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
Біг на 1500 м
4:48.11 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
4:48.03 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
4:57.47 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
DNS ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
4:47.13 4ф1 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
Біг на 3000 м
DNF ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:18.83 I 2ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Богоносюк М.В.
2:18.49 I 2ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Біг на 1500 м
4:48.11 I 160/45 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:48.03 I 160/45 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:57.47 II 160/45 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
DNS ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Богоносюк М.В.
4:47.13 I 4ф1 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Біг на 3000 м
DNF 160/45 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:18.12 I 160/44 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
DNF 160/44 з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 м. Київ      Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
2:19.97 I 2ф1 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 17.01.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
2:22.50 II 160/44 1ф5 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Біг на 1500 м
4:46.66 I 160/44 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:50.31 I 160/44 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 м. Київ      Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:56.69 II 160/44 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 м. Київ      Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:54.71 I 1ф1 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 16.01.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:49.38 I 160/44 2ф2 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
DNF 160/45 з2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
DNF 160/45 з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Біг на 1500 м
4:43.58 I 160/44 1ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:44.31 I 160/45 4ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:42.88 I 160/45 3з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:43.94 I 160/45 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:45.52 I 160/45 4з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Біг на 3000 м
10:20.62 I 160/44 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Крос 2 км
DQ 125.2 160/45 ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Ужгород 30.10.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:29.19 II юн  м. Київ 4ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
ЗАЙЦЕВА Марія (23.04.2003), МІХЕЄВА Поліна (08.07.2002), СТОРОЖЕНКО Наталія (29.08.2004), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003)
Естафетний біг 4х800 м
9:27.80  м. Київ 1ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
ГОРДІЙЧУК Софія (04.04.2006), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003), СИДОРЕНКО Тетяна (27.12.2002), СТОРОЖЕНКО Наталія (29.08.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:23.11 II 1двбр5 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 03.03.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
2:25.72 II 158/42 1ф1 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 17.01.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Біг на 1500 м
5:02.20 II 1двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:55.97 II 158/42 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
5:01.71 II 152/42 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
5:01.34 II 158/42 1ф1 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 16.01.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Двоборство 800м + 1500м
1602 2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
5:02.20 2:23.11
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:28.56  м. Київ 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ЧЕРНІК Анастасія (20.03.2001), ЖАРОВА Єлизавета (27.02.2004), МАРТИНЕНКО Софія (05.12.2004), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:19.49 I 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 16.06.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
2:18.18 I 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
2:20.12 I 159/43 6ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
2:20.09 I 3ф2 Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни Київ 04.05.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Біг на 1500 м
4:53.43 II 155/41 1ф2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
4:48.57 I 159/43 3ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Крос 1 км
3:30 II дів-1-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Івано-Франківськ 26.10.2018
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:28.93 II юн  м. Київ 7ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ДІХТЯР Ольга (26.11.2001), ШЕВЦОВА Анастасія (05.02.2002), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:24.89 II 153/43 1двбр7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
2:29.11 II 152/41 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 м. Київ МОН ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
2:28.5h II 1ф1 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні Київ 18.01.2017
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортник М
2:25.45 II 4ф5 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
Біг на 1500 м
5:04.90 II 153/43 1двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
5:02.78 II 152/41 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 м. Київ МОН ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
5:05.02 II 152/41 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 м. Київ МОН ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
5:11.48 II 1ф1 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні Київ 17.01.2017
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортник М
5:19.69 II 4ф1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
Двоборство 800м + 1500м
1561 153/43 2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
5:04.90 2:24.89

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:26.69 II 3ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 м. Київ У СДЮСШОР м.Києва "У"     Ковальова А.О.
2:23.02 II 155/41 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
 м. Київ МОН ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
2:24.64 II 155/41 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 м. Київ МОН ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
2:25.73 II 155/41 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 27.04.2017
 м. Київ МОН СДЮШОР м.Києва "У"     Ковальова А.,Бортнік В
2:26.64 II 155/41 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 м. Київ МОН СДЮШОР м.Києва "У"     Ковальова А.,Бортнік В
Біг на 1500 м
5:01.99 II 4ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 м. Київ У СДЮСШОР м.Києва "У"     Ковальова А.О.
5:01.25 II 155/41 5ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 м. Київ МОН ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В
5:09.74 II 155/41 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 м. Київ МОН СДЮШОР м.Києва "У"     Ковальова А.,Бортнік В
Крос 1 км
3.09 I 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 м. Київ У СДЮСШОР м.Києва "У"     Ковальова А.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  м. Київ ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ЖАРОВА Єлизавета (27.02.2004), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003), ГУК Софія (27.11.2002)
2:38.57  м. Київ 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
ПІНЧУК Діана (26.06.2002), ГУК Софія (27.11.2002), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003), ШЕВЦОВА Анастасія (05.02.2002)
Естафетний біг 4х800 м
9:53.56  м. Київ 1ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ОМЕЛЯНОВА Ірина (24.01.1998), СУХОПАРА Юлія (27.04.1999), ГУК Софія (27.11.2002), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:31.71 III 150/39 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Волинська МОН РДЮСШ Маневицька Влн     Бортнік В
Крос 1 км
3.28 II 31ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Біла Церква 21.10.2016
 Волинська МОН ОК ім. І.Піддубного     Ковальова А.,Бортнік В

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)