ПАВЛОВСЬКА Ольга
Прізвище: ПАВЛОВСЬКАПрізвище Англ: PAVLOVSKA
Ім'я: ОльгаІм'я Англ: Olha
Дата народження: 08.01.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Вінницька
Клуб: МДЮСШ №1 Він
Тренери: Глазков В. ., Турлюк В. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.5h 3з2 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.5h III 3з2 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
 Вінницька Немирівський     Глазков В
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 172/60 з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Глазков В,Турлюк В.В.
Біг на 400 м
1:05.35 III 172/60 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Глазков В,Турлюк В.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.96  Вінницька 10ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
СЛОБОДЯНЮК Вікторія (05.05.2003), ШЕВЧУК Поліна (10.05.2003), ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.93/+0.8 III 172/60 3з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Глазков В,Турлюк В.В.
27.62/+2.2 II 172/63 6ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
 Вінницька ВДПК     Глазков В,Турлюк В.В.
Біг на 400 м
1:01.33 II 170/60 2з6 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Глазков В,Турлюк В.В.
1:01.92 II 170/60 6пф2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Глазков В,Турлюк В.В.
1:01.46 II 172/63 5ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Вінницька ВДПК     Глазков В,Турлюк В.В.
Естафетний біг 4х100 м
51.99 II  Вінницька 5ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), НАСІКОВСЬКА Леся (29.09.2000), СПІВАК Олександра (19.02.2001), ДОМІНІК Ріта (16.11.1996)
Естафетний біг 4х400 м
4:07.43 II  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), ЛУКАШУК Марія (01.08.2002), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), МАЗУР Руслана (29.04.2001)
Естафетний біг 4х800 м
10:26.20  Вінницька 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), МАЗУР Руслана (29.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.67 III 2двбр1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
8.6h III 3з1 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 12.01.2018
 Вінницька Немирівський,Немирівська РДЮСШ "Колос"     Глазков В.О.
Біг на 200 м
29.4h III 1ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
 Вінницька Немирівський,Немирівська РДЮСШ "Колос"     Глазков В.О.
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25
11.28 II юн 3двбр3 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
Двоборство 60м + 60м з/б
1363 15 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Вінницька К КЗ РДЮСШ Немирівська     Глазков В
11.28 8.67
Естафетний біг 4х200 м
2:02.20  Вінницька 1ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), ЛИТВИН Яна (01.01.2003), КОВАЛЬ Галина (23.08.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.75/+0.1 III 5ф1 Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці Вінниця 19.05.2018
 Вінницька Немирівська ДЮСШ     Глазков В
Крос 1 км
4:14 II юн дів-63-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Івано-Франківськ 26.10.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Глазков В,Турлюк В.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.10 I юн 4двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Вінницька К ДЮСШ Немирівська     Глазков В
Біг на 200 м
30.67 I юн 4двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Вінницька К ДЮСШ Немирівська     Глазков В
Двоборство 60м + 200м
1336 39 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Вінницька К ДЮСШ Немирівська     Глазков В
9.10 30.67

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)