МАКАРЮК Роман
Прізвище: МАКАРЮКПрізвище Англ: MAKARYUK
Ім'я: РоманІм'я Англ: Roman
Дата народження: 20.05.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
Тренери: Сухарєва (Лашкул) С. ., Проценко І. А.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
56.22 III 176/61 5з6 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Сухарєва (.С.,Проценко І.А.
Біг на 800 м
2:06.97 II 176/63 8ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Сухарєва (.С.,Проценко І.А.
2:06.30 II 176/64 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Сухарєва (.С.,Проценко І.А.
Біг на 3000 м
DNF 174/60 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Сухарєва (.С.,Проценко І.А.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:01.51 II 173/67 2ф3 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Сухарєва (.С.,Проценко І.А.
Естафетний біг 4х400 м
3:31.32 II  Черкаська 3ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), МАНЬКО Роман (17.07.2000), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
55.81 III 172/60 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Біг на 800 м
2:06.61 II 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
2:11.11 III 173/60 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:12.1h  Черкаська 12ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
ПІВНЯК Олександр (29.03.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
56.05 III 174/60 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.,Сомик І
Біг на 800 м
2:04.39 II 174/60 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.А.
2:10.96 III 175/61 10ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
2:07.71 II 174/60 7з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.,Сомик І
Біг на 1500 м
4:50.91 I юн 175/61 13ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Біг на 3000 м
DNF 174/60 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.А.
Крос 3 км
12:24 III юн 174/60 юнк-37-ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 30.03.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Естафетний біг 4х400 м
3:31.13 II  Черкаська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999)
Естафетний біг 4х800 м
8:34.22  Черкаська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
МАКАРЮК Роман (20.05.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), ПЬЯНКОВ Денис (02.04.1998), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:13.08 III 1двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Біг на 1500 м
4:53.45 I юн 5двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Двоборство 800м + 1500м
869 7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
4:53.45 2:13.08

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
56.56 I юн 5ф3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
57.38 I юн 8ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
56.40 I юн 170/57 5з5 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
56.76 I юн 169/55 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
56.89 I юн 5ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Біг на 800 м
2:15.01 III 8ф3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
2:12.35 III 2ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
2:09.10 II 170/57 8з2 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
2:12.35 III 8ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
2:11.00 III 5ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Крос 2 км
7.28 II юн 43ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Біла Церква 21.10.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
7:58 III юн 18ф1 Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) Цюрупинськ 24.03.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Лашкул С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:15.99  Черкаська 7ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
НАЗАРОВ Владислав (19.04.2001), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), МАКАРЮК Роман (20.05.2001)
DQ 163.3  Черкаська ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
НАЗАРОВ Владислав (19.04.2001), ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), МАКАРЮК Роман (20.05.2001)
Естафетний біг 4х800 м
8:42.79  Черкаська 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), КАЛІНІН Назар (18.06.2000), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)