ЛЕСЬКІВ Василь
Прізвище: ЛЕСЬКІВПрізвище Англ: LESKIV
Ім'я: ВасильІм'я Англ: Vasyl
Дата народження: 30.01.2003 Стать: Ч
ТФЛА: м. Київ
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
25.69 3ф4 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
DNS ф1 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 28.12.2019
Біг на 400 м
57.15 1ф2 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
57.36 4ф3 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.69 III 3ф4 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
DNS ф1 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 28.12.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
Біг на 400 м
57.15 I юн 1ф2 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
57.36 I юн 4ф3 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.00 III 5з3 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ Київ 31.01.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.К
Біг на 400 м
58.77 I юн 3ф4 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ Київ 31.01.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.К

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.01/-1.2 III 3ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 12.09.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
25.35/+1.0 III 169/59 5з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
Біг на 400 м
57.53 I юн 169/59 8з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:02.37 III 1ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 12.09.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
1:04.77 I юн 169/59 6з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 м. Київ Д КДЮСШ "Юний динамівець" Київ     Голуб О.К
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.03  Україна 3ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 12.09.2019
ЛЕСЬКІВ Василь (30.01.2003), БІЛОУСОВ Володимир (14.01.2004), КУЧЕР Євгеній (19.02.2003), МАХАРИНСЬКИЙ Андрій (29.12.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNS двбр7 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 м. Київ У СДЮСШОР м.Києва "У"     Голуб О.К
Двоборство 200м + 400м
DNS Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 м. Київ У СДЮСШОР м.Києва "У"     Голуб О.К
DNS DNS

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.53/+0.6 III 2ф4 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 20.09.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.К
Біг на 400 м з/б (0.762)
DNS ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 18.09.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.К

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.56 II юн 165/54 7двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.к
Біг на 200 м
28.41 II юн 165/54 2двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.к
Двоборство 60м + 200м
645 165/54 33 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.к
8.56 28.41

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.14 III юн 8двбр7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.к
Біг на 200 м
30.98 4двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.к
Двоборство 60м + 200м
333 52 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Голуб О.к
9.14 30.98

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)