НОВІКОВ Артем
Прізвище: НОВІКОВПрізвище Англ: NOVIKOV
Ім'я: АртемІм'я Англ: Artem
Дата народження: 08.02.2002 Стать: Ч
ТФЛА: м. Київ
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.89 III 5з2 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ Київ 31.01.2019
 м. Київ МОН СДЮШОР №16 Київ     Багнюк Т.М.
7.87 III 4з3 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 16.01.2019
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
DNS з1 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 11.01.2019
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
8.13 I юн 180/70 4з6 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
8.01 III 4з2 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед дорослих в приміщенні Київ 18.12.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Біг на 200 м
26.16 III 3ф3 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ Київ 31.01.2019
 м. Київ МОН СДЮШОР №16 Київ     Багнюк Т.М.
25.18 II 2ф4 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 17.01.2019
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
25.48 III 180/70 2ф20 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
25.85 III 2ф5 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед дорослих в приміщенні Київ 19.12.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Біг на 400 м
57.53 I юн 1ф6 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ Київ 31.01.2019
 м. Київ МОН СДЮШОР №16 Київ     Багнюк Т.М.
DNS ф1 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 16.01.2019
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
DNS ф4 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 11.01.2019
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
DNS ф12 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
DNS з4 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 11.09.2019
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Лебедєва Н.В.,Лебедєв К.Л.
Біг на 200 м
25.83/-1.2 I юн 4ф2 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 12.09.2019
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Лебедєва Н.В.,Лебедєв К.Л.
Біг на 400 м
57.18 I юн 180/71 7з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Лебедєва Н.В.,Лебедєв К.Л.
57.02 I юн 5ф2 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 11.09.2019
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Лебедєва Н.В.,Лебедєв К.Л.
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:03.18 I юн 180/74 5з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Лебедєва Н.В.,Лебедєв К.Л.
1:04.39 I юн 3ф2 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 12.09.2019
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Лебедєва Н.В.,Лебедєв К.Л.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:18.79  м. Київ 6ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 12.09.2019
НОВІКОВ Артем (08.02.2002), ЯЗИКОВ Андрій (20.05.2003), ЯВОРСЬКИЙ Володимир (08.09.2004), ХОМЕНКО Дмитро (04.01.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS ф2 Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 03.02.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
25.20 II 180/60 5з16 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
25.61 III 180/65 1ф6 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 17.01.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
25.82 III 180/65 2ф4 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
26.46 III 2ф3 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Біг на 400 м
DNS ф1 Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 02.02.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
56.36 III 180/65 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
57.33 I юн 180/65 1ф1 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 16.01.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
58.11 I юн 180/63 3ф9 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
59.13 I юн 180/65 1ф4 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.27  м. Київ 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
АЙКО Олександр (26.01.2003), ТИМЧЕНКО Михайло (27.11.2002), СОЛОВЙОВ Матвій (14.07.2002), НОВІКОВ Артем (08.02.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.48/-1.8 I юн 3з3 Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни Київ 04.05.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Біг на 200 м
DNS ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 20.09.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
DNS ф3 Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) Київ 23.05.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
DNS ф3 Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни Київ 04.05.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Біг на 400 м
DNS ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 20.09.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
56.60 I юн 6з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
DNS ф1 Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни Київ 04.05.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Біг на 400 м з/б (0.914)
DNS ф1 Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) Київ 22.05.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:03.89 I юн 3ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) Київ 18.09.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
1:01.89 III 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.59 III 180/60 3з24 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 м. Київ МОН ДЮСШ-16 м.Київ     Багнюк Т.
DNS ф4 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Біг на 400 м
58.36 I юн 180/60 1двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
1:00.60 II юн 4з10 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 м. Київ МОН ДЮСШ-16 м.Київ     Багнюк Т.
DNS ф2 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Біг на 60 м з/б (0.840)
10.05 II юн 180/60 4двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Двоборство 60м з/б + 400м
1081 180/60 5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
10.05 58.36

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.60/+2.5 I юн 5ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
26.84/+0.1 II юн 188/60 7з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Біг на 400 м
1:00.26 II юн 182/60 7з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:06.19 180/62 5ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.10  м. Київ 7ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
СОЛОВЙОВ Матвій (14.07.2002), НОВІКОВ Артем (08.02.2002), ШВИДКИЙ Данило (24.11.2002), МАХНО Михайло (17.11.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.59 II юн 6двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Біг на 200 м
28.38 II юн 4двбр14 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Двоборство 60м + 200м
639 43 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
8.59 28.38

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
28.18/+1.4 III юн 7ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 м. Київ У СДЮСШОР м.Києва "У"     Багнюк Т.
DNS ф3 Командний чемпіонат м. Києва Київ 01.06.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Біг на 400 м
1:01.00 II юн 178/55 5з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
1:01.20 II юн 4ф1 Командний чемпіонат м. Києва Київ 31.05.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:11.35 5ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 м. Київ У СДЮСШОР м.Києва "У"     Багнюк Т.
1:09.33 178/55 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 м. Київ МОН КДЮСШ №16 Київ     Багнюк Т.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:29.35  м. Київ 11ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
ЯНИК Олексій (09.09.2002), НОВІКОВ Артем (08.02.2002), БОРТНІК Артем (06.03.2001), КОЗЮРИН Максим (27.12.2001)
DNF  м. Київ ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
ШУГЕНОВ Артур (14.02.2002), ПОЛИВАЧ Владислав (25.09.2001), НОВІКОВ Артем (08.02.2002), ШМАРОВОЗ Антон (23.07.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)